Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Sakazuki

Rakibini Roger İle Buluşturmaya Kim Götürür ?

• Kullanılan toplam oy
    277
Luffy şu anki haliyle Katakuri ile yeniden dövüşse zorlanarak kazanır ve bu adama güçsüz mü diyorsun?
Kata da zaten bir sürü olayın içine girdi güçlü olduğundan.

Çaya çıktı, g4'ün biteceğini söyledi, Luffy'i bir yerden sonra yenmek yerine gazladı, kardeşi dövüşe karıştı vesaire. Eğer karakter güçlüyse Bigmom gibi onu ancak belli durumlara sokar, Akainu şuan Luffy ile karşılaşsa herhangi bir duruma girmesine gerek yok zaten dayağını yer.

Çok güçsüz değil bayağı bayağı güçsüz WB'den, tüm denizcilerin odak noktası WB'ydi saldırmayan kalmadı o durumda Sakazuki'yi felç bırakıp yardığı boşluğa attıktan sonra adayı yok edecekti kendisiyle birlikte Teach ve tayfası engel oldu. Daha ne olması gerekiyor güç farkını anlaman için ? :)

Haki kendinden güçlü düşmanlarla savaştıkça güçlenir dedi Rayleigh benim için yeni açıklama gelene kadar olay budur, Aokiji'nin Sakazuki'den güçlü olduğunu mu söylemeye çalıştın ?
Fan clup üyeliğine devam et sen :d Böyle seri okunmaz taraf tutarak trole dönmüşsünüz iyice.

Haki savaştıkça güçlenir kendisi ayarında birisiyle 10 gün savaşmış adam ve kazanmış yani güçlenmesine yardımcı oldu zaten diyorum.

Fan clup üyeliğine devam et sen :d Böyle seri okunmaz taraf tutarak trole dönmüşsünüz iyice.

Haki savaştıkça güçlenir kendisi ayarında birisiyle 10 gün savaşmış adam ve kazanmış yani güçlenmesine yardımcı oldu zaten diyorum.
Fanlık bir şey yok seride benim için zirve güç Yonkou'lar çer çöp ile kıyaslanmasına karşıyım, madem teki yonkou ayarında 4 kişi gidip tüm yonkouları temizlerler senin mantıkla 1 ayda. :)

hani orta yollu bir yorum atayım diyorum ama akainunun kaydoyu zorlaması için en azından kıralın hakisini ustalıkla kullanması falan gerekiyor, böyle bir veri yok. b. haki basıp üzerine dayanıklılığıyla kaydoyu tanklar desem bu da mümkün değil. kaydonun lufiye ilk karşılaşmalarında yaptığı vuruş bile wb nin akainuya yaptığı vuruştan çok daha güçlü bir vuruştu net, yani o vuruşa zor dayanan birinin kaydoya dayanması ihtimali söz konusu bile değil. (kaydo gibi bir hayvan tarafından (haki+kuvvet) bilmem kaç tonluk delici, sertliği yüksek bir silahı kafaya yemek mi yoksa böğrüne bi kaç saniyelik titreşim, şok yemek mi, bence cevap net)

gelelim akainu saldırırsa ne olabilir kısmına. akainu beyazbıyığı deldiği gibi kaydoyu delebilir mi? delemez. muhtemelen kaydo lufiye, dokız kına, novalara karşı nasıl kendini kasmadan dövüştüyse akainu ile de bu şekilde dövüşmesi gerekir bu durumda en fazla derisini biraz aşındırabilir ama kalıcı bir hasar olacağını sanmıyorum.

ayrıca oden bir saatten biraz fazla bir süre 700+ dereceye dayanabiliyor. son sıcaklığı o yağın kaç dereceydi bilinmiyor ama magmanın kendi ortamındaki sıcaklığından çok daha yüksek olduğu kesin gibi bir şey (bu yüzden en az 2000 diyorum). magma yeryüzüne çıkınca sıcaklığını büyük oranda kaybediyor. kaydonun haki seviyesi en az oden kadar varsa buna ek olarak yaratık olduğu için daha dayanıklı bile olabilir, hibrit açarsa hele tam ejder formunda derisi daha da güçlü hale geldiği için sakanın bence şansı yok. zaten daha kaydo hakkındaki bazı sırlar da duruyor yani kısacası kasmaya gerek yok.

kaydo zorlanmaz.

Fanlık bir şey yok seride benim için zirve güç Yonkou'lar çer çöp ile kıyaslanmasına karşıyım, madem teki yonkou ayarında 4 kişi gidip tüm yonkouları temizlerler senin mantıkla 1 ayda. :)
Yonkoularda hükümeti devirsin nasılsa hepsini şamarlıyorlarsa? Boşa tartışıyoruz seriye bakış açın garip. Baştan falan oku bence. Yonkoular güçlü ama büyük amirali kimse yerden yere vuramaz.

Yonkoularda hükümeti devirsin nasılsa hepsini şamarlıyorlarsa? Boşa tartışıyoruz seriye bakış açın garip. Baştan falan oku bence. Yonkoular güçlü ama büyük amirali kimse yerden yere vuramaz.
Younkolar birlik olmuyorlar ama 2 tanesi birlik olunca bile millet nasıl tutuşmuştu 4'ü birlik olsa zaten yer yerinden oynar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık