Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Sakazuki

Rakibini Roger İle Buluşturmaya Kim Götürür ?

• Kullanılan toplam oy
    276
Şansı yok kızıl itin,marinfordda kaba taslak Yonkou Amiral arasında ki güç farkını çizdi,iki yıl time skip sonrası Jinbei'nin dediği dünyadan bir çok denizci kattı gibisinden şeylerdi. Biliyoruz ki haki savaştıkça güçlenen bir şey, Lütfü-Zoro,Sanji ve Robin'in hakiyle dönüp diğerlerinin farklı alanlarda güçlenmesinin sebebi o. Sakazuki güç olarak aynı seviyedir hemen hemen, eğer Teach çıkmasa meydana o girdiği yerin dibinden çıkamazdı,bizimkilerin karşısına çıkarılacağını bile düşünmüyorum denizcilerin, son savaşta illa görürüz ama uzaktan başaramadım abi diyerek bakar anca.
Nasıl çizdi mesela? Ben marinefordda Sakazuki'nin Beyaz sakaldan çok güçsüz olduğu çıkarımı falan yapmadım mesela. Tam tersi bana eşit geldiler. Adam başa baş dövüştü. Bir de Beyaz sakal yenmiş falan denilmiş ama adam yediği darbeden sonra kalktığını hatırlamak lazım. Hatta Beyazsakal tayfası şaşırıyor nasıl kalkıyor bu adam diye. Adam kalkıp İvankov devirdi Jinbe'yi delip geçti. Ayrıca savaşmyor dediğin adam 2 senenin içinde Aokiji ile savaştı.

Şu Kaido basamak olayını anlamıyorum. Kendisine üç sene harcanan adamdan basamak mı olur? Duyan da Cracker gibi beş bölüme düştü sanacak. :d

Bu amiralciler hep böyle. Öyle bir örgütlenip etki yaratırlar ki forumun %90'ı amiralci sanırsın, ama aslında birkaç kişidirler. :d
Amiralın A'sı olmayan bir arc varken bile bu kadar etkiliyiz. :ehe:,

Size de hak veriyorum ama 2 yonkou bu arcta böyle rezil edilince etkinizin azalması normal. Yazmak bile istemiyorsunuz. Farkındayım. :d

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık