Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Sakazuki

Rakibini Roger İle Buluşturmaya Kim Götürür ?

• Kullanılan toplam oy
    276
Ölü babalık delikanlı gibi önden saldırsın, sinsi gibi arkadan vurmasın, biz de onu rakipten sayarız.
Meydan okuyan Beyazsakal zaten öyle bir yazmışsınki sanki,Beyazsakal fırsat kollamış arkadan saldırmak için.

Hızlıca yerin altına gönderdi geçti Sakazuki'yi daha ne yapacaktı üstün olduğunu belirtmek için.

Ve sağlıklı bir imparator en az hasta beyazsakal kadar performans göstereceği de bariz

Bence sen Wano arcına imparatorların düştüğü durumlara takılmışsın.

Ama seriyi belkide 10'dan fazla yıldır takip ediyorsun,imparatorların düştüğü bu durumun sebebini herkesten iyi biliyor olman gerekir.

Olay bizim tayfaysa,herkes bu durumlara düşer.

E.Oda işin içine tayfayı katınca nasıl bir algı oluşuyor görüyorsunuz.Bu konu bunun kanıtı.

Alamaz kardeşim alamaz kimse Kaido'yu birebirde alamaz birkaç kişi dışında.Onları da adam Luffy'nin arkasında görüp saydı zaten.Kralı gelmesi gerekir sayı çok sınırlı yani.

Ama Oda mangasında kehanet ayağına öyle bir kurgu düzenliyor ki okuyan da sanıyor Kaido zayıf balon yada ne bileyim birebirde indiren çok adam çıkar falan.

Filmlerde Kaido'nun fragmanı Bullet nasıl dövüşüyor ona bir bakın.Birde kehanet muhabbetine mangada Kaido nasıl dövüşüyor ona bakın.

Bunlar anca filmlerde olur diyeceğimiz şeyleri one piece mangada çiziyor filmlerde ise tersini yapıyor öyle bir tezatlık var bu seride. :D

Saka'nın nasıl gösterileceğine bağlı.H.hakinin ileri seviyesini kullanabiliyor olarak çizilirse gayet de yenebilir.Herifte yazarın en güçlü saldırı gücüne sahip dediği şeytan meyvesi var,ileri seviye gözlemi var,silahlanma desen üst düzey,dayanıklılık zaten canavarımsı.Meyve uyanışı da banko vardır.

Saka'nın nasıl gösterileceğine bağlı.H.hakinin ileri seviyesini kullanabiliyor olarak çizilirse gayet de yenebilir.Herifte yazarın en güçlü saldırı gücüne sahip dediği şeytan meyvesi var,ileri seviye gözlemi var,silahlanma desen üst düzey,dayanıklılık zaten canavarımsı.Meyve uyanışı da banko vardır.
İleri seviye gözlemi nerede gösterdi veya farklı bir kaynakta mı geçiyor? Bilmediğimden soruyorum.

Meydan okuyan Beyazsakal zaten öyle bir yazmışsınki sanki,Beyazsakal fırsat kollamış arkadan saldırmak için.

Hızlıca yerin altına gönderdi geçti Sakazuki'yi daha ne yapacaktı üstün olduğunu belirtmek için.

Ve sağlıklı bir imparator en az hasta beyazsakal kadar performans göstereceği de bariz

Bence sen Wano arcına imparatorların düştüğü durumlara takılmışsın.

Ama seriyi belkide 10'dan fazla yıldır takip ediyorsun,imparatorların düştüğü bu durumun sebebini herkesten iyi biliyor olman gerekir.

Olay bizim tayfaysa,herkes bu durumlara düşer.
Düşmez. Lucci düştü mü? Katakuri düştü mü?

Ben Marineford'da denklik gördüm. Sakazuki kalbi tekleyene kadar Newgate'e dokunamadı, aynı şekilde Newgate de arkadan saldırma fırsatı bulana kadar Sakazuki'ye dokunamadı. Gayet kafa kafaya dövüştüler yani.

Newgate arkadan saldırmak için fırsat kollamadı, ama arkadan saldırana kadar da Sakazuki'ye dokunamadı. Mangaya bakabilirsin, kafamdan uydurmuyorum.

İleri seviye gözlemi nerede gösterdi veya farklı bir kaynakta mı geçiyor? Bilmediğimden soruyorum.
Marco-Vista panelinden+Jinbei panelinden çıkardığım bir düşünce bu.Resmi kaynakta geçip geçmemesine bakmıyorum.Yazarın o zamanlar daha haki konseptini oturtmadığı barizdi.Şimdi bakınca baya logia savunması ama Saka'nın,Kuzan'ın,Kizaru'nun yaptığı.
Şu panel direk Kata'nın partide Jinbei'ye karşı yaptığının aynısı zaten.

Bu da Kata'nın Jinbei'ye karşı yaptığı

Düşmez. Lucci düştü mü? Katakuri düştü mü?

Ben Marineford'da denklik gördüm. Sakazuki kalbi tekleyene kadar Newgate'e dokunamadı, aynı şekilde Newgate de arkadan saldırma fırsatı bulana kadar Sakazuki'ye dokunamadı. Gayet kafa kafaya dövüştüler yani.

Newgate arkadan saldırmak için fırsat kollamadı, ama arkadan saldırana kadar da Sakazuki'ye dokunamadı. Mangaya bakabilirsin, kafamdan uydurmuyorum.
Yok kafandan uydumuyorsun demem asla olur mu öyle şey ?

Sakazuki'nin zaten imparatorla denk dövüşebilceğini düşünen biriyim.

Beyazsakalla'da denk dövüsebildi ama bence sonunda yenildi,sana göre yenilmemişte olabilir.

Ama Beyazsakal'ın yaşlı ve eski gucünde olmadığı gerçeğide var.

Yani ben Kaido vs Sakazuki'nin kafa kafaya geçecegini düşünüyorum,sadece Kaido'yu biraz daha önde görüyorum.

Sen direk Kaido kim,Sakazuki tokatlamak kim diyince ben Sakazuki'yi çok üstün gördüğün sonucunu çıkardım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık