Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido Nasıl Yenilmeli?

Canavarın Sonu

• Kullanılan toplam oy
    229
Kaido uyurken (sarhoşken veya) 2 kişi kollardan 2 kişi bacaklardan tutup denize atabiliriz.Ya da kaidonun wanodaki küçük adacığını patlatıp denize düşmesini sağlanır.Eğer ölmezse kaç.

Ya burda Law'dan bahsediyoruz.
Tamam fanız da biliyoruz yani sınırlarını. Aksini düşünmüyorum ama düşünsem bile utanır söyleyemem ben.

O senaryonun güzel olacağı garanti bence. Adamı bu kadar yukarı çıkarıp, o hiç darbe almayan Bigmoma vermediği bir sıfat vermişse ve ikisini Wano'da bir araya getirmişse ortalık çok fena karışacak belli.
Ama işin sonunda bir yığın insanın tatmin olmayacağı da belli tabi.
Law sınırlarını aşacaktır Wano'da. Ben de severim Law'ı. Ama o sınırların aşıldığı noktada Kaido denen şey başlıyor maalesef. Keşke herkes böyle fanlık yapsa :ehe:
Senaryo yumruklardan öteye gidecektir. Gitmelidir. Gitmek zorundadır. Bir kez daha yonko madara edilmeyi kaldırmaz bu seri. Son perdeyi çok merak ediyorum bu yüzden.
Dediğin gibi bir sürü insan tatmin olmayacaktır. Ama azınlık olarak kalır o sayı bence. Luffy fanları bu konuda en şanslısı sanırım.

Luffy fanı olmanın güzellikleri böyle konularda ortaya çıkıyor. Mesela ben aldım çayımı, geçtim bilgisayar başına ve yorumları keyifle okuyabiliyorum. Çünkü Kaido ile olan dövüşün bir noktasında olay Luffy vs Kaido'ya dönecek. Bunu bilip sadece olacak olanı beklemek de ayrı bir keyif.:oleyo:

Ayrıca az kaldı:

BM boşuna gelmedi Wano'ya. Kaido gibi bir gücü ancak başka bir Yonkou'yla dengelersin. O sebeple geldi. Kaido'ya saldırmayacaksa zaten bizim tayfanın üstüne toprağı atalım şimdiden.

BM boşuna gelmedi Wano'ya. Kaido gibi bir gücü ancak başka bir Yonkou'yla dengelersin. O sebeple geldi. Kaido'ya saldırmayacaksa zaten bizim tayfanın üstüne toprağı atalım şimdiden.
+1. Big Mom mutlaka Kaido ile tam güç dövüşecektir. Kaido öyle güçten düşecek, bizimkiler girişmeye başlar artık. Luffy'in falan tek başına Kaido'yu alması çok abes olur zaten. Lakin ana karakter gereği Kaido'ya son vuruşu Luffy yapacaktır.

Alpa seni severim ama bu aralar cidden çok gereksiz yorumlar yapmaya başladın. Kendi kafanda bir şeyler uydurup sonra onlara inanıyorsun.
Açtığım konu burada:
http://www.korsanfan.com/konu/kaidoyu-devirecek-lanet-shodai-kitetsu.7282/
Şimdi konunun Zoro'dan umut kesmekle, lanetlere sarılmakla falan ne alakası var? Neden böyle bir şey yazma gereği duydun?
Lanetle komik mi oluyor? Ne şekilde yara alırsa mantıklı olur, yaz da okuyalım madem. Dikkat et, komik olmasın.
Vallaha hacı biraz da gereksiz yorum görmeye alakalı o.:(

Law sınırlarını aşacaktır Wano'da. Ben de severim Law'ı. Ama o sınırların aşıldığı noktada Kaido denen şey başlıyor maalesef. Keşke herkes böyle fanlık yapsa :ehe:
Senaryo yumruklardan öteye gidecektir. Gitmelidir. Gitmek zorundadır. Bir kez daha yonko madara edilmeyi kaldırmaz bu seri. Son perdeyi çok merak ediyorum bu yüzden.
Dediğin gibi bir sürü insan tatmin olmayacaktır. Ama azınlık olarak kalır o sayı bence. Luffy fanları bu konuda en şanslısı sanırım.
Bu dediğine katılabilirdim ama ben zaten onun sınırlarını aştığını düşünüyorum Doflamingo dövüşünde. Kendini bu adamıştı, yıllardır bunun için hazırlanıyordu. Burada performansını %100ün de üstünde kullandığını elinde tuttuğu gizli hiçbir kozunun kalmadığını düşünüyorum.
Ki bence Kaido ile de gerçekten savaşmak istemiyordu o. Tek derdi Doflamingo'ydu ama sonrasında Kaido başına sarılacağı için, o bana saldırmadan ben bir şeyler yapayım diyerek aldı Luffy'yi yanına. Yani eğer Kaido belası olmasa Luffy'ye teklif de götürmezdi bence.
Her ne kadar ben de o minnoşluktan çıkmasını istiyor olsam da (karşında yonkou var, ben doktorum kimseyi öldürmek istemem ne demek, sanki istesen öldürebilecen), Doflamingo'da bile ölümcül tek teknik geliştiren adamın Kaido için daha ileri gideceğini sanmıyorum.
Gerçi Sengoku'yla konuştuktan sonra hayatı anlam kazandı kısmen, tayfasına bir şey olursa belki bir şey yapabilir diyecem ama Oda rahat dur Oda. Huzur ver şu çocuğa.

Şahsen ben, bütün fanların böyle olduğunu düşünüyorum. Tabi fan ayağına çok başka kafalarda yaşayan insanlar var ama onlara fan demek yanlış. Mesela burda böyle olan ve Zoro savunanlara kılıç koklayanlar deniyormuş, güzel bir tabir, Zoro fanlığı değil çünkü bu.

Luffy fanlarına gelince, haklısın ama onlar da çok büyük darbe aldılar zamanında. Her ne kadar Kaido'nun Luffy'yi sinek gibi başından savıp, "nasıl kral olacaksın velet" sözüyle son süsünü verdiği bölümü ilk gördüğümde ciddi bir haz almış olsam da sonradan benim bile içime oturdu ki ben Luffy'yi pek sevmem bile.
Yani şimdilik iyi gidiyor bence Luffy cephesi. Arc sonunda da yonkou olacağını düşünmüyorum bu yüzden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık