Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido Nasıl Yenilmeli?

Canavarın Sonu

• Kullanılan toplam oy
    229
Oda trollemez ise Hazan Suyu bir taraflarını kesecektir Kaido'nun. O kılıç bir şekilde Kyoshiro'nun eline geçecektir diye umuyorum. Dikkatsizlik anında Kyoshiro ihanet edip zart diye saplayacaktır.
Derin bir yara almadan inmez, ihtimaller dahilinde bile değil bizim yeni yetme rookilerle. Dof'a kol bırakan Law, canını Wcl'de zor kurtaran ve tek yiyip taş ocağı işletmeciliği yapan Luffy, Yonko komutanına kol bırakan Kid ve bir tırpan darbesine kendinden geçen Zoro falan ile çok zor.
Ben de öyle düşünüyorum. Ama adada halihazırda bir Bigmom var ki Kaido'yla randevusu var onun.
Her ikisi de anormal insanlar. Ama sadece Kaido için ölümsüzlükle ilgili bir iddia var. Bigmom'ın öleceğini sanmıyorum çünkü Oda bu kadını çok rezil etti bir de Kaido'ya öldürtürse çok saçma olur.
Kaido'nun da öleceğini sanmıyorum. Ama kendini gökyüzünden atıp yere çakıldığında kendinden bile geçmeyen adamla Bigmom nasıl dövüşecek hiç bilemiyorum.

Bu arada bizimkiler arada kaynamazsa gene iyi diyecem de o da olmayacak.
Tek umudum Gamma Knife'ın en azından Kaido'da biraz etki yapması. Belki ordan yürüyebilirler.

Handikap veya saçma bir olay olmadan,kısıtlama ve şansızlıklardan uzak ,tüm gücünü hakkı yenmeden gösterdiği bir vs sonucu kaybetsin(Artık 1vs 1 mi olur 1 vs All mu olur farketmez)

Bu adamın hem imparatorların hem de denizcilerin eline geçip öldürülemediğini unutmayın da. Ne güçle ne de kişi sayısıyla falan alakası yok. Önce bu hasar almama muhabbetinin ortadan kalkması lazım.

Ben de öyle düşünüyorum. Ama adada halihazırda bir Bigmom var ki Kaido'yla randevusu var onun.
Her ikisi de anormal insanlar. Ama sadece Kaido için ölümsüzlükle ilgili bir iddia var. Bigmom'ın öleceğini sanmıyorum çünkü Oda bu kadını çok rezil etti bir de Kaido'ya öldürtürse çok saçma olur.
Kaido'nun da öleceğini sanmıyorum. Ama kendini gökyüzünden atıp yere çakıldığında kendinden bile geçmeyen adamla Bigmom nasıl dövüşecek hiç bilemiyorum.

Bu arada bizimkiler arada kaynamazsa gene iyi diyecem de o da olmayacak.
Tek umudum Gamma Knife'ın en azından Kaido'da biraz etki yapması. Belki ordan yürüyebilirler.
Bigmom'ı nasıl kullanacak bilmiyorum ama Kaido'dan altta kalır bir yanı yok o kadının. Ki onu hafıza kaybıyla baya nerfledi aslında. Ve bütün denklemi o kadın bozuyor aslında. Kafamda bir türlü tam olarak nereye koyacağımı bilmiyorum onu:D
Toplu bir girişim zayıf düşmemiş bir Kaido'ya işlemez. Keza Gamma Knife da o derinin altına işlemez gibi. O organlara zarar verebilecek bir saldırı izlenimi oluşturmadı bende. Özellikle G4'ü böğrünü açıp karşılayan birine karşı hemde.

Bigmom'ı nasıl kullanacak bilmiyorum ama Kaido'dan altta kalır bir yanı yok o kadının. Ki onu hafıza kaybıyla baya nerfledi aslında. Ve bütün denklemi o kadın bozuyor aslında. Kafamda bir türlü tam olarak nereye koyacağımı bilmiyorum onu:D
Toplu bir girişim zayıf düşmemiş bir Kaido'ya işlemez. Keza Gamma Knife da o derinin altına işlemez gibi. O organlara zarar verebilecek bir saldırı izlenimi oluşturmadı bende. Özellikle G4'ü böğrünü açıp karşılayan birine karşı hemde.
Ben de böyle düşünüyorum. Gamma knife dememin tek sebebi bir şekilde derinin altına işletmeyi başaracakları bir durum söz konusu olursa diye. Yoksa Law tek başına mümkün değil Gamma Knife'la Kaido'ya bir şey yapabilsin.

Ben de böyle düşünüyorum. Gamma knife dememin tek sebebi bir şekilde derinin altına işletmeyi başaracakları bir durum söz konusu olursa diye. Yoksa Law tek başına mümkün değil Gamma Knife'la Kaido'ya bir şey yapabilsin.
Gamma Knife konusunda hemfikiriz o zaman.
Son savaş beklenenden farklı çıkacaktır muhtemelen. Öyle yumruklarla, kılıçlarla inecek bir şey değil Kaido. En azından şuana kadar öyle çizildi bence. Güzel bir senaryo bekliyorum Oda'dan. Umarım pişman etmez.

Gamma Knife konusunda hemfikiriz o zaman.
Son savaş beklenenden farklı çıkacaktır muhtemelen. Öyle yumruklarla, kılıçlarla inecek bir şey değil Kaido. En azından şuana kadar öyle çizildi bence. Güzel bir senaryo bekliyorum Oda'dan. Umarım pişman etmez.
Ya burda Law'dan bahsediyoruz.
Tamam fanız da biliyoruz yani sınırlarını. Aksini düşünmüyorum ama düşünsem bile utanır söyleyemem ben.

O senaryonun güzel olacağı garanti bence. Adamı bu kadar yukarı çıkarıp, o hiç darbe almayan Bigmoma vermediği bir sıfat vermişse ve ikisini Wano'da bir araya getirmişse ortalık çok fena karışacak belli.
Ama işin sonunda bir yığın insanın tatmin olmayacağı da belli tabi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık