Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido Nasıl Yenilmeli?

Canavarın Sonu

• Kullanılan toplam oy
    229
Oz vs tayfa olsun istiyorum ben.

Zoro vs Jack ( biraz erken, Zoro yenilenmeli ki spoiler doğruysa )
Law vs Quenn
Kid vs King

Tayfa vs Kaido. Chopper yine zayıf noktaları bulsun. Hatta ilkin b.hakiden dolayı zayıf noktası yok desin; monster trio gülerek dalsın. Ama tayfa dışında pek yardım görmek istemiyorum. Hele ki Bm, Kaido'ya dalarsa kusabilirim. :(

Linlin ile savaşıcak ve her ikisi de zayıflayacak. Bu an da sahneye Teach çıkıp Linlin ve Kaido'u indirecek.
Böylece Teach'in bambaşka bir seviye olduğu vurgulanabilir. Hem sürekli dayak yemesi sebebiyle bu olay iade-i itibar olur.
Ayrıca Teach'den dolayı Luffy değer verdiği birini daha kaybetmiş olacak. Linlin'i.

Zoro'dan baktınız iş olmuyor, lanetlere sarıldınız.:D Lanetle felan yara alması cidden komik olur. :D
Alpa seni severim ama bu aralar cidden çok gereksiz yorumlar yapmaya başladın. Kendi kafanda bir şeyler uydurup sonra onlara inanıyorsun.
Açtığım konu burada:
http://www.korsanfan.com/konu/kaidoyu-devirecek-lanet-shodai-kitetsu.7282/
Şimdi konunun Zoro'dan umut kesmekle, lanetlere sarılmakla falan ne alakası var? Neden böyle bir şey yazma gereği duydun?
Lanetle komik mi oluyor? Ne şekilde yara alırsa mantıklı olur, yaz da okuyalım madem. Dikkat et, komik olmasın.

Kılıç bağlantıları hoşuma gitti. Tutma olasılığı var. Hem Zoro için yeniden kılıç dövülmesini istiyordum. Zoro'ya özel dövülmüş 1.sınıf böyle bir kılıç olması çok iyi olacaktır.

Lanet olayları için bir şey diyemiyorum. Tabi yazdıkların mantıklı. Benim için tutmama olasılığı tutma olasılığından daha fazla. Ama yine de ihtimal veriyorum.Bu arada ellerine sağlık..
Konuya yaptığın yorumu da koyayım buraya. O zamanlar komik gelmemiş anlaşılan.

Alpa seni severim ama bu aralar cidden çok gereksiz yorumlar yapmaya başladın. Kendi kafanda bir şeyler uydurup sonra onlara inanıyorsun.
Açtığım konu burada:
http://www.korsanfan.com/konu/kaidoyu-devirecek-lanet-shodai-kitetsu.7282/
Şimdi konunun Zoro'dan umut kesmekle, lanetlere sarılmakla falan ne alakası var? Neden böyle bir şey yazma gereği duydun?
Lanetle komik mi oluyor? Ne şekilde yara alırsa mantıklı olur, yaz da okuyalım madem. Dikkat et, komik olmasın.
Lanetler bu kadar gözümüze sokulmuşken, neden komik oluyor kanka biliyor musun? Çünkü Zoro ile alakalı. Luffy ile ilgili olsa komik olmaz biliyorsun hahaha :D

En beklenen senaryo BM ile ölümüne dövüştükten sonra başka bir güç tarafından saf dışı bırakılması. Ya da BM'ye de kaybedebilir. Böyle daha güzel ve vahşi olur aslında BM'nin ne kadar korkutucu bir güç olduğunu göstermek isteyebilir mangaka Kaido'ya bile fazla gelmiştir vs daha önce hiç görmediğimiz azmış bir modunu açar yer yerinden oynar. Bunlar güzel şeyler.

Oz vs tayfa olsun istiyorum ben.

Zoro vs Jack ( biraz erken, Zoro yenilenmeli ki spoiler doğruysa )
Law vs Quenn
Kid vs King

Tayfa vs Kaido. Chopper yine zayıf noktaları bulsun. Hatta ilkin b.hakiden dolayı zayıf noktası yok desin; monster trio gülerek dalsın. Ama tayfa dışında pek yardım görmek istemiyorum. Hele ki Bm, Kaido'ya dalarsa kusabilirim. :(
Normalde bizim tayfanın haddine değil ama inecekse de bu şekilde insin. Beğendim inşallah tutar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık