Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido Nasıl Yenilmeli?

Canavarın Sonu

• Kullanılan toplam oy
    229
Zoro baba halleder siz raad olun. Orak tarafından tek yeme olayı sadece bir manipülasyondu.
Zoro orda rakibinin ona vurmasına izin verip saldırının etkisini ölçmek istedi. Yani zoro baba aynı saldırıyla Kaido'yu deşecek ve sonra kaido'nun gözleri kararacak.
çok doru 2 ittoryu sallasın hizaya getirir Kaido'yu

bi etkisi olabilir ama adece luffy zoro yetmez.
Aynen. Ondan ekip işi dedim. Zoro kesecek diyenler zaten Zoro tek başına yenecek demiyorlar. Geçen bölümlerde tekrar Ryuma ve ejderha meselesi geçti. Ve ejderhayı Wano'da kesmiş gibi.

Açıkçası bana Kaido'nun adasına gideceklermiş gibi gelmiyor. Şu an başkent zaten karışık, mezarlık bölgesinde olduğu için Orochi ve Zoro karşılaşabilir. Üstüne Big Mom hapishaneye gidiyor. Luffy ve mahkumlar kaçtığı anda ve Orochi düştüğü anda Kaido kayıtsız kalmayacaktır. SAvaş wano'ya taşınacak gibi geliyor. Hem 5000 adamla ada basmak garip geliyordu bana. Kimse görmeden nasıl gidecekler? Daha kağıt dağıtamayan Kin'emon anca böyle plan yapar.

Aynen. Ondan ekip işi dedim. Zoro kesecek diyenler zaten Zoro tek başına yenecek demiyorlar. Geçen bölümlerde tekrar Ryuma ve ejderha meselesi geçti. Ve ejderhayı Wano'da kesmiş gibi.

Açıkçası bana Kaido'nun adasına gideceklermiş gibi gelmiyor. Şu an başkent zaten karışık, mezarlık bölgesinde olduğu için Orochi ve Zoro karşılaşabilir. Üstüne Big Mom hapishaneye gidiyor. Luffy ve mahkumlar kaçtığı anda ve Orochi düştüğü anda Kaido kayıtsız kalmayacaktır. SAvaş wano'ya taşınacak gibi geliyor. Hem 5000 adamla ada basmak garip geliyordu bana. Kimse görmeden nasıl gidecekler? Daha kağıt dağıtamayan Kin'emon anca böyle plan yapar.
Hala bir imparatorun gücünden bihaberler belli ki.Law bile çekimser davranıyor.Ama tayfa sürekli kendini belli ediyor.Ve BM'nin hafısazsı geri gelirse ortalık fena karışır

Hala bir imparatorun gücünden bihaberler belli ki.Law bile çekimser davranıyor.Ama tayfa sürekli kendini belli ediyor.Ve BM'nin hafısazsı geri gelirse ortalık fena karışır
Bir noktada geri gelecektir. İkisi plan yaparsa o zaman kötü olur, ama bir yandan da Kid ve Luffy iki imparator olarak çıkabilir. Ortalık zaten karıştı şimdiden. İnsan avına bile çıkmışlar. Ya Luffy kaçtığı anda ya da Orochi falan düşerse; Kaido kendisini gösterecektir.

Başlığı bir ben yanlış anladım galiba.

Ekip çalışması olur. BM+Süpernova vs Kaido desem bile BM oyalasa süpernovalar bu adamın b.hakisini aşıp hasar vuramaz, süpernovalar oyalasın diyeceğim hepsinin bir kutsal yıldırımlık(Luffy'nin bağışıklığı olduğu için 2 tane yemesi lazım) canı var. Olay bizimkilerin alacağı P.up ve BM'nin hafızasının yerine gelmemesine bakıyor. Koskoca denizciler iki tane yonkou'dan çekinirken bizimkilerin zerre şansı olmaz BM'nin hafızası yerine gelirse.

Ben Zoro'nun ilk çiziği atıp sonra savaştan uzaklaştırılacağını düşünüyorum. Hani bu adam hasar almaz falan sonra Zoro gelir bir tane kesik atar aa bak bu adam hasar alıyormuş biz bunu kevgire çeviririz deyip saldırırlar. Ama en son da muhtemelen Luffy, Kid, Law üçlüsü bitirir işini.

Hep birlikte topluca dalarlar (bu kişiler en az sağ kola yakın olacak tabiiki veya yıkıcı olacak -marco,luffy,neko,inu,9 kının en güçlüsü,law belki,vesaire).Herkes sırasıyla düşmeye başlar , ölümün kıyısında.Sona sadece luffy ve yorgun bir kaido var.Kaido herkesi indirene kadar o kadar yorulmuş ki(aldığı hasar vs.) ejderhaya dönüşemiyor bile , luffyde g4e geçemiyor.Luffy ve kaido sırf yumruk yumruğa haki hakiye Allah ne verdiyse girişiyorlar (Rob lucci vs. Luffy 2 diyebiliriz).Zorlu ve kanlı bir mücadele sonu kaido iner ama tayfası tarafından mekandan uzaklaştırılır.Luffyde 1 hafta aralıksız uyur.Uyandığında kavga sırasında hakisinin ne kadar geliştiğini görür şaşırır falan filan.

Oda trollemez ise Hazan Suyu bir taraflarını kesecektir Kaido'nun. O kılıç bir şekilde Kyoshiro'nun eline geçecektir diye umuyorum. Dikkatsizlik anında Kyoshiro ihanet edip zart diye saplayacaktır.
Derin bir yara almadan inmez, ihtimaller dahilinde bile değil bizim yeni yetme rookilerle. Dof'a kol bırakan Law, canını Wcl'de zor kurtaran ve tek yiyip taş ocağı işletmeciliği yapan Luffy, Yonko komutanına kol bırakan Kid ve bir tırpan darbesine kendinden geçen Zoro falan ile çok zor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık