Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido Nasıl Yenilmeli?

Canavarın Sonu

• Kullanılan toplam oy
    229
Danaya girer gibi bir yonkouya 8 kişi girerlerse iğrenç olur.
Luffy tek başına yenerse daha da iğrenç olur.
Ben şahsen yenilmelerini istiyorum, Luffy g5+uyanış bile açsa şansı olmaz.
Sabaody adasındaki gibi hezimete uğrayıp, karşılarındaki adamın Buggy olmadığını anlamalarını isterim.

Luffy ile yenişemez ve müttefik olur.

Saçma sapan handikaplı bir yenilgi alacağına böyle bir sahne olsa eminim daha tatmin edici olur. :/

Luffy ile yenişemez ve müttefik olur.

Saçma sapan handikaplı bir yenilgi alacağına böyle bir sahne olsa eminim daha tatmin edici olur. :/
Luffy'nin arkadaşı Momo'nun ailesini diri diri haşlayan adamla ittifak kuracağını sanmıyorum. Kaldı ki Kaido seride Dof ve Arlong'dan sonra karşılaştığımız en pislik adam. Ben şahsen epey bir tavır alırım Luffy'e.

Luffy'nin arkadaşı Momo'nun ailesini diri diri haşlayan adamla ittifak kuracağını sanmıyorum. Kaldı ki Kaido seride Dof ve Arlong'dan sonra karşılaştığımız en pislik adam. Ben şahsen epey bir tavır alırım Luffy'e.
Bir başka arkadaşı olan Vivi'ye yaptıklarından sonra geçici de olsa Crocodile ile müttefik olmuştu. Ki bu adam Robin'i de deşmişti yani. O zaman tavır alınmadıysa bunda hiç alınmaz bence. Luffy bu. Bugün savaşır yarın barışır. Mangaka isterse bir kılıf uydurur.

Bir başka arkadaşı olan Vivi'ye yaptıklarından sonra geçici de olsa Crocodile ile müttefik olmuştu. Ki bu adam Robin'i de deşmişti yani. O zaman tavır alınmadıysa bunda hiç alınmaz bence. Luffy bu. Bugün savaşır yarın barışır. Mangaka isterse bir kılıf uydurur.
Ben senin söyleminden Luffy ile Kaido'nun Law ile olduğu gibi bir ittifak kuracağını anladım. Crocodile'a Luffy Law tarzı bir hiçbir yakınlık göstermediği gibi, WB'ye daldığında çaktı ağzına birer tane. Öbür türlü Kaido ile bir sahnede başka birine dalmaktan bahsediyorsan, o her anime mangada olan bişiy.

Ben senin söyleminden Luffy ile Kaido'nun Law ile olduğu gibi bir ittifak kuracağını anladım. Crocodile'a Luffy Law tarzı bir hiçbir yakınlık göstermediği gibi, WB'ye daldığında çaktı ağzına birer tane. Öbür türlü Kaido ile bir sahnede başka birine dalmaktan bahsediyorsan, o her anime mangada olan bişiy.
Yani tam olarak öyle bir yakınlık olmasa da ittifaklık düşünüyorum. Bu kararımda çok net değilim ama. Sadece saçma sapan yenilgi yaşayacağına bu şekilde olması daha iyi olabilir. Duruma göre fikrim değişir yani. :/

Bm denize düştüğünde bile rahatlamış değil Kaido. Gitti lahmacun fırını modunda takılıyor ortada. Bm ve Kaido gidici; Luffy ve Katakuri yeni yonko diye anılacak. Katakuri de Luffy ile ittifak kurar.

Yenilgi durumunda Kaido'ya ne olur sizce?
A) Doflamingo gibi Dünya Hükümeti ele geçirir.
B) Hody Jones gibi olduğu yerde hapse atılır.
C) Enel gibi başka diyarlara göç eder.
D) Katakuri gibi olduğu yerde hayatına devam eder.
E) Ölür.
F) Diğer

Bence 2 yolu var . Öncelikle shanks ı öldürür luffy de redhawk gibi bir yöntem geliştirmiştir bugünler için onu kullanır.
ya da Kaido çok duygusal bir adam çok saçma gözükse de mama yla evlenmesi ya da ne biliym hni hep gayesi ölmek ya luffy karşısındaki rakiplerin hep amaçlarını ortadan kaldırır, öldürmez ya; kaido yu da amacından vazgeçrir diye düşünüyorum. (bkz. katakuri )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık