Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido Nasıl Yenilmeli?

Canavarın Sonu

• Kullanılan toplam oy
    229
Alt edeceğine inanmıyorum. Çok farklı bir senaryonun olacağı kanaatini taşıyorum. BM ile başlayan bir senaryo değişimi söz konusu diye hissediyorum. Nasıl ki BM'nin adasına gidiş amaçları değerli aşçımızı kurtarmaktı, burada da söz konusu Wano'nun özgürlüğü. Bu noktada Kaido yenilmeden Wano özgürleşemez gibi bir düşünceye sahipsin, ki bence de öyle. Fakat yenilmesi -bence- Luffy'nin birebir mücadele ile fiziksel olarak kendisini yere sermesi şeklinde olmayacak.

Ayrıca Luffy'nin yapmış olduğu bu tür eylemler bana yonkou sisteminin çökeceğini düşündürtmekte ki ilginçtir, dünya hükümetinin işine gelen bir durum. Hatta baktığımız zaman Luffy'nin One Piece yol haritasında izlemiş olduğu bazı maceralarda dünya hükümetinin işine gelmişlik söz konusudur. Kum adam, ağ adam ve gölge zombi adam bu duruma örnek verilebilir.
Dostum evet öyle olmasi gerekir aslinda ama seride Teach le Luffy arasinda ki dengeyi esitlemesi lazim oda nin teach bir yonkou olmus artik Luffy ile arasinda 2. Meyveden sonra ucurum oldu. Luffy nin artik o farki kapatmasi icin bir yonkouyu alt etmesi gerekir. Kaido ile bu farki kapatacaktir kendisi ,sonucta yakinda teach de Shanks ı indirecek

Dostum evet öyle olmasi gerekir aslinda ama seride Teach le Luffy arasinda ki dengeyi esitlemesi lazim oda nin teach bir yonkou olmus artik Luffy ile arasinda 2. Meyveden sonra ucurum oldu. Luffy nin artik o farki kapatmasi icin bir yonkouyu alt etmesi gerekir. Kaido ile bu farki kapatacaktir kendisi ,sonucta yakinda teach de Shanks ı indirecek
Çok varsayımsal konuşuyorsun, o yüzden bekleyip görelim mi? :)

Çok varsayımsal konuşuyorsun, o yüzden bekleyip görelim mi? :)
Varsayımsal konuşmamız gerekmiyor mu ? Yoksa forumun ne amacı var ? Kaido öyle veya böyle gidici bu arc sonu... bunu yapacak kisinin de Luffy olması gayet normal 5. Yonkou adayı sadece Teach bir yonkou arada daglar kadar fark var, bu dengeyi oda koruyacaktir.

Puding

Puding'in işi çok kolay değil milyonlarca insanı değiştirmesi gerekiyor. Ama Sugar yonkou, amirler, 5 yıldız goroseye dokunsa herkesin hafızasından çıkacak düşünsene daha kolay
Sadece hafızadan çıkmıyor ki anında savaştan da çıkıyor.
Hatta Sugar unutmazsa Sugar'a köpek bile oluyorlar.:bilmem:

Luffy ile Kid yeter. Onlar dışında Law, Hawkins, Zoro, Drake ve Killer dövüşe müdahil olabilir. Ama dövüş çoğunlukla Kid ile Luffy'nin mücadelesi ile geçer. Luffy zaten sağ kol düzeyinde. Kid de o düzeylerdedir. İkisi de power up aldığında bu iş tamam. Öyle 7 kişi dalarlar filan hikaye.

Luffy ile Kid yeter. Onlar dışında Law, Hawkins, Zoro, Drake ve Killer dövüşe müdahil olabilir. Ama dövüş çoğunlukla Kid ile Luffy'nin mücadelesi ile geçer. Luffy zaten sağ kol düzeyinde. Kid de o düzeylerdedir. İkisi de power up aldığında bu iş tamam. Öyle 7 kişi dalarlar filan hikaye.
Luffy ile Kid'in yanına Law'ı da katman lazım. Sabaody'de ki görüntü tekrar edecek. Aklını Kaido karşısına çıkmak için endekslemiş birinin yön değiştirmesi için iyi bir sebep lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık