Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kadınlar, Bir İmparator Tayfası Eder mi?

Bu Tayfa ne ederdi ?

• Ortalama İmparator tayfası etmezlerdi.

Kullanılan: 9 4.6%
  • Ortalama İmparator tayfası ederlerdi.

Kullanılan: 65 33.5%
  • En Güçlü İmparator tayfası olurdu.

Kullanılan: 51 26.3%
  • Ne İmparatoru ? Korsanlar Kralı Tayfası

Kullanılan: 69 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    194
Şu sağ kol eşleşmesi hatalı yapılıyor bence. Niye illa 1 vs 1 yapıyorsunuz ki? Kalburüstü isim olarak fazlalığı olmuş zaten bu tayfanın. Kata vs Gion yerine +Yamato'yu da ekleyin. Marco vs Gion+Yamato gibi mesela.

Yalnız konu dışı olacak ama realistik bir bakış açısıyla konuyu ele alırsak testesteron seviyesi yüksek birkaç erkek lazım bu tayfaya. Zaten stresli bir yaşam süren o yaş aralığında kadınlar kendilerini deşarj edemezlerse habire birbirlerine sataşırlar, kin güderler. Deşarj olmanın da en etkili yolu işte biliyorsunuz neyse konu dışına çıkmayalım.

Şu sağ kol eşleşmesi hatalı yapılıyor bence. Niye illa 1 vs 1 yapıyorsunuz ki? Kalburüstü isim olarak fazlalığı olmuş zaten bu tayfanın. Kata vs Gion yerine +Yamato'yu da ekleyin. Marco vs Gion+Yamato gibi mesela.

Yalnız konu dışı olacak ama realistik bir bakış açısıyla konuyu ele alırsak testesteron seviyesi yüksek birkaç erkek lazım bu tayfaya. Zaten stresli bir yaşam süren o yaş aralığında kadınlar kendilerini deşarj edemezlerse habire birbirlerine sataşırlar, kin güderler. Deşarj olmanın da en etkili yolu işte biliyorsunuz neyse konu dışına çıkmayalım.
Kujadaki gibi arenada yumruklaşıp atarlar streslerini. :D

Vallahi Luffynin dövdüğü her adama çöp muamelesi yapılıyor. Bu adamlar güçlüydü. Dofta,Crackerda, katakuride hayvan gibi güçlü adamlar. Ama esas oğlan çok güçlü. Aralarında en zayıf olan isim dof ama sadece bir hayal edin Hancockun veya yamatonun tüm adayı tehdit ettiğini 2 novanin yardımlasa girdiğini veya g4 e yarım saat direndigini. Veya jozunun üstüne çıktığını veya aokijiye göz dağı verdiğini. Valla hayal edemiyorum. Commanderlar da dofta hayvan gibi güçlüler niye sürekli hor görülüyor anlamıyorum.
Kuma,hancock ,yamato kim Allah aşkına.
Hadi bunları geçtim şimdi Kaidou inince zaten en ezik yonko oydu goygoyu dönecek eminim buna :(

Konuda Komutan sıralaması yapmadım fakat önemli konulardan bence bu. Yamato, Smoothie, Hancock ve Gion baya iyi dörtlü. Hami 4 Tatlı Komutanı, All Star falan getir götürünü yapar anca bunların.

Hancock, 3 Haki kullanıcısı, Kaptan dışında fatihin hakisi kullanan tek kişi. Yüksek ihtimal İleri silahlanma sahibi.

Gion, Amiral adayı, İki hakiyi de biliyor. Amiraller gibi özel lakabı var.

Yamato, İmparatorun kızı. Potansiyeli çok fazla. Onda gözlem hakisi var mı bilmiyorum.

Smoothie, tek kadın tatlı komutanı. Kafasında 920 Belly ödül var.

Amiral Adayı da Meyve yemeden önce fuji amiral olmuş bu bağlamda meyvesiz Fuji > Gion.

Meyvesiz Fujinin Marco veya Katakuriden güçlü olduğunu sanmıyorum. Ama Gioan Sağ kol/Sol Kol eder.

Hancock, Linlin dışında fatihin hakisi kullanan tek kişi ne üçüncü komutanı. Bu isimlerden en zayıfı bile Sol Kol eder bence.
Fuji'nin nasıl amiral olduğu net değil. Meyvesiz Fuji>Gion kısmı varsayım.

Hancock'u sağ kol beklemiyorum. Sol kol belki. Ama bu da varsayım. Ayrıca oraya yazdığım 3.komutan o seviyede demek için değil. Bu tayfada o role koydum sadece.

Vallahi Luffynin dövdüğü her adama çöp muamelesi yapılıyor. Bu adamlar güçlüydü. Dofta,Crackerda, katakuride hayvan gibi güçlü adamlar. Ama esas oğlan çok güçlü. Aralarında en zayıf olan isim dof ama sadece bir hayal edin Hancockun veya yamatonun tüm adayı tehdit ettiğini 2 novanin yardımlasa girdiğini veya g4 e yarım saat direndigini. Veya jozunun üstüne çıktığını veya aokijiye göz dağı verdiğini. Valla hayal edemiyorum. Commanderlar da dofta hayvan gibi güçlüler niye sürekli hor görülüyor anlamıyorum.
Kuma,hancock ,yamato kim Allah aşkına.
Hadi bunları geçtim şimdi Kaidou inince zaten en ezik yonko oydu goygoyu dönecek eminim buna :(
Aşırı fail yorum bu yanlız. Dofun adayı tehdit etmesindeki tek sebep. Kuş kafesi yeteneği. Cracker'ın Gear 4 performansı, Doftan çok daha iyi. Gear 4 ile Doff övülmez gömülür. Aokijiye nerede göz dağı veriyor. Aokiji gelince yusuf çekiyor. Komutanlarda Dofftan çok üstün değil. Sağ kollardan bahsediyorsak evet ama üçüncü komutan ve ikinci komutanlarla baya kapışır Doflaimingo.

Yamato dediğin bir İmparatorun kızı Hancock dediğin koca evrende Fatihin hakisi kullanan iki kadından birisi. Diğeri zaten imparator bence çok yanlış yorumluyorsun bu karakterleri.
King Queen Jack üçlüsü tam güç basınca buraya güncelleme gelecek :(
Gelmeyecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık