Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kadınlar, Bir İmparator Tayfası Eder mi?

Bu Tayfa ne ederdi ?

• Ortalama İmparator tayfası etmezlerdi.

Kullanılan: 9 4.6%
  • Ortalama İmparator tayfası ederlerdi.

Kullanılan: 65 33.5%
  • En Güçlü İmparator tayfası olurdu.

Kullanılan: 51 26.3%
  • Ne İmparatoru ? Korsanlar Kralı Tayfası

Kullanılan: 69 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    194
Vivre cartda Shanksla esit bilgisi var. Oda denizlerin en zekisi demisti. Bu sebeple Beckman=Yonko diye biliriz.
Fiziksel güç olarak shanks'a eşit diyor. Yani gidip kum torbasına yumruk atsalar aynı hasarı verirler diyor. Haki, kılıç ustalığı, hız, çeviklik gibi faktörler dahil değil bahsettiğin güç dengesine

Dragon, Im, Gorosei ekibi, Shanks, Mihawk, Garp, Coby çöpü, Zoro, Beckman, Sabo. Aklıma gelen isimler bunlar. Serinin sonunda bile olsa bu adamlarda görürüz bence.
Çıkmaz sadece h haki çıkar bir çoğunda. Baksana kaç tane k haki kullanıcısı var kaçı geleceği görebiliyor

Kaptan: Zaten Big Mom.
Sağ kol: Gion. Amiral adayı ise sağ kollardan bile güçlü olmalı. Amiral ile sağ kol arasında bir karakterdir.
Sol kol: Yamato.
Yedek sol kol: Smoothie.
3.gomtan: Hancock.

Normal bir tayfadan eksiği yok fazlası var şuranın. Alt kısımlarda zaten öttürürler. Ancak dünya hükümeti bu kadar çeşitliliğe ve manevra kabiliyetine sahip. Herhangi bir tayfada yok bu zenginlik. Antik silahları bile var :)

Konu ve fikir çok güzelmiş, ellerine sağlık. Özellikle karakterlere koyduğun kaliteli resimler acayip hoşuma gitti, hepsini çaldım ?

Bu tayfa şu anda kurulacak olsaydı en güçlü tayfa olurdu orası kesin. Kendilerini yenebilecek bir tayfa olmazdı hatta Laugh Tale iki adımlık yer konumuna düşerdi bu tayfa için. Tüm tayfalar içerisinde ise WB ve Roger Korsanları ile yakın güçte olurlardı. Rocks sonrası en güçlü 2. tayfa desek pek de yanlış olmaz yani. Potansiyellerini düşünürsek, ilerde çok daha güçlü olup Rocks'ı bile sollarlardı bence. Genç, güçlü ve potansiyelli üye çok. Kaptan bile gidici değil çünkü Bonney, Kureha ve belki Linlin, Sugar (meyveleri) gibi isimleri birleştirirsek yaşlanarak ölmeye illa bir çözüm bulunur. En kötü ömür uzatılır yani pek sorun olmaz, tayfa güçlü olduğu gibi aynı zamanda en işlevsel tayfa. Kitabe okuyabileninden tut antik silahına kadar her şey var.

Tabii sanıyorum ki senaryomuz herkesin 10/10 anlaştığı bir tayfayı baz alıyor yoksa Rocks'tan bile dengesiz olurdu aman. Ama valla bu kadar renkli olmasından mı kaynaklı bilmiyorum fakat favori tayfam bile olurdu belki ne kadar güzel isimler var öyle ya. OP kadınları candır.

Bu arada tayfada Toki eksik! Bu çok büyük bir kayıp olurdu, eklenmesini talep ediyorum :of:

Sağ kol: Gion. Amiral adayı ise sağ kollardan bile güçlü olmalı. Amiral ile sağ kol arasında bir karakterdir.
Amiral Adayı da Meyve yemeden önce fuji amiral olmuş bu bağlamda meyvesiz Fuji > Gion.

Meyvesiz Fujinin Marco veya Katakuriden güçlü olduğunu sanmıyorum. Ama Gioan Sağ kol/Sol Kol eder.

Hancock, Linlin dışında fatihin hakisi kullanan tek kişi ne üçüncü komutanı. Bu isimlerden en zayıfı bile Sol Kol eder bence.

Son düzenleme:
Şaka bir yana bu tayfada bende olmak isterim. Ama tek şartım yanımda Şanci de olsun. Onun meriçlikleri sayesinde alfalığımı daha çok hissettiririm. Ohh sonra gelsin Robin senpailer, gitsin hebi himeler, veryansın geceler...

Gemide yaşayan korsan tayfasıyız sonuçta, ahlaksızlık en büyük hakkımız.

Konu ve fikir çok güzelmiş, ellerine sağlık. Özellikle karakterlere koyduğun kaliteli resimler acayip hoşuma gitti, hepsini çaldım ?

Bu tayfa şu anda kurulacak olsaydı en güçlü tayfa olurdu orası kesin. Kendilerini yenebilecek bir tayfa olmazdı hatta Laugh Tale iki adımlık yer konumuna düşerdi bu tayfa için. Tüm tayfalar içerisinde ise WB ve Roger Korsanları ile yakın güçte olurlardı. Rocks sonrası en güçlü 2. tayfa desek pek de yanlış olmaz yani. Potansiyellerini düşünürsek, ilerde çok daha güçlü olup Rocks'ı bile sollarlardı bence. Genç, güçlü ve potansiyelli üye çok. Kaptan bile gidici değil çünkü Bonney, Kureha ve belki Linlin, Sugar (meyveleri) gibi isimleri birleştirirsek yaşlanarak ölmeye illa bir çözüm bulunur. En kötü ömür uzatılır yani pek sorun olmaz, tayfa güçlü olduğu gibi aynı zamanda en işlevsel tayfa. Kitabe okuyabileninden tut antik silahına kadar her şey var.

Tabii sanıyorum ki senaryomuz herkesin 10/10 anlaştığı bir tayfayı baz alıyor yoksa Rocks'tan bile dengesiz olurdu aman. Ama valla bu kadar renkli olmasından mı kaynaklı bilmiyorum fakat favori tayfam bile olurdu belki ne kadar güzel isimler var öyle ya. OP kadınları candır.

Bu arada tayfada Toki eksik! Bu çok büyük bir kayıp olurdu, eklenmesini talep ediyorum :of:
Teşekkür Ederim. Ortada bir senaryo olmadığından Toki'nin yeteneğini nasıl kullanırız kestiremedim. Bu arada istersen o resimlerden baya var bende.

Konuyu açma fikri de şöyle geldi. One Piece waifu tier list yapıyordum. Dedim lan keşke bunların hepsi bir arada olsaydı bir organizasyonda. Sonra baktım baya güçlü oluyor öyle konu açayım dedim işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık