Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jozu vs. Sabo

Jozu VS Sabo

• Kullanılan toplam oy
    70
Yani rakamların gerçekten rastgele seçildiğini düşünüyorsunuz, böyle bir şeyin belirtilmemesi bunun böyle olmayacağı anlamına gelmez ama görünene bakarsak rakamlardan güç geliyor. İlerde aksi kanıtlanana kadar açıkcası wb tümen komutanlarına böyle bakarım.
Tamam güce göre verilsin de bunun konuyla alakası ne? Ace>Jozu olunca Sabo'ya ne oluyor? Ace>Jozu>Sabo

Ace'in 2. tümen komutanı oldugu bir tayfa'da jozu 3.komutan oluyorsa ve de bu komutan rütbeleri sırasıyla güclüleri belirlemek için bir rakam ise, biz mera mera'yı yemiş bir sabo'nun jozu karşısında kaybedeceğinimi düşünüyoruz.. İlginç
SBS'de Oda bizzat diyor WB'nin tayfasında tümenlerin güce göre dağıtılmadığını. Forumda var SBS'ler okursan görürsün.

Tamam güce göre verilsin de bunun konuyla alakası ne? Ace>Jozu olunca Sabo'ya ne oluyor? Ace>Jozu>Sabo
Benim sahsen favori karakterim acedi fakat katilmiyorum. Dress sabo>ace>jozu>merasiz sabo
@valanis iste dedigimiz gibi oda rakamlar gucu belirtmiyor dedi fakat bana gorede ilk 5 siralamasi gucu yansitiyor. Siralama yapsam marco>ace>jozu>=vista derdim

Oda şaka maka batirdi bu wb tayfasin mf savasinda. Suan guncelde yazilsa ,cizilse kesinlikle cok daha farkli klasmanda olurlardi. Acikcasi koskoca hayvani gucu ve ates logiasina karsi harika seytan meyvesi ile garanti alir . Elmas jozu

@D.Darkness katiliyorum mf wb tayfasini haksiz yere bitirdi. Seninde bilgi duzeyin inanilmazmis hacı. Elmasi atese karsi dayanikli gostermek bravo :alkis:Elmas 3000 derecede erir fakat demirden bile daha hizli isinir. Yani cok iyi bir isi iletkeni. Normalde elmasin icinde bir insan olmasa isi birsey yapmaz fakat icinde jozu olunca.....

@D.Darkness katiliyorum mf wb tayfasini haksiz yere bitirdi. Seninde bilgi duzeyin inanilmazmis hacı. Elmasi atese karsi dayanikli gostermek bravo :alkis:Elmas 3000 derecede erir fakat demirden bile daha hizli isinir. Yani cok iyi bir isi iletkeni. Normalde elmasin icinde bir insan olmasa isi birsey yapmaz fakat icinde jozu olunca.....
Oyle miymis ? Ben erime ısısını düşündüm . Ya ama alamaz yine de adam harbi hayvan gibi guclu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık