Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jinbei, Crocodile ve Ace Arasındaki Güç Dengesi

Ya Oda boşa çizmedi tabi oraları Croco kime gördüyse atar yapıyor zaten öyle bir karakter.Jinbei'yi öldüreceğini nasıl anladın nasıl gördün bilinmez ama.Yazmışsın 6.levelde ne kadar hava vardı diye falan filan.Ne fark eder daha 2 yıl önce Lufy ağlattı croco'yu 2 kez yenilmesine rağmen ve hala forumda tartışılan bir konu kimse emin değil 2 yıl sonraki Luffy ile jinbei'yi kıyaslandıramıyoruz sen gelmişin resmen tek atar Croco Jinbei'ye diyorsun.İlginç.

Ya jinbei de abartılacak birşey göremediğim için dedim İvankov Croco'ya croco geçmişin diyip duruyordu Crocodile o ara jinbei yi öldürecekti aslında Oda boşa çizmedi o kareleri Jinbei de anca beyazsakal a zarar vermene izin vermeyeceğim Crocodile diyordu İvankov sürekli croco yu azarlıyordu nedenini sen anla Croco nun onu öldüreceğini o da biliyor.
Ne alakası var.Croco herkese atar yapıyor.Wb ve dof'a da atar yaptı.Croco bu ikisinden güçlü mü diyeceğiz.

Crocoya atar yapan doflamingoydu bu 1 gelip bana katıl diyen doflamingoydu.Wb ye yıllar önce yeni dünyada yenilmiş intikam için gitti kibrinden yoksa impel down da kalmak istiyordu hayatı boyunca o ara demişti.Atar yapmayla alakalı değil aynı devrin adamı bunlar git bak yaşlarına tecrübelerine anlarsın dediğimi.episode 0 da gösteriliyor yani.
Jinbei ve croco aynı devrin adamları değil mi?

Ona lafım yok sen atar yapmış demişsin kardeş benim gördüğüm doflamingo croco ya asılıyordu bildiğin yani bana katıl diyip duruyordu ee birbirlerine katılsalardı iyi ittifak olurdu ama croco başımdan defol falan dedi yoksa senide öldürrüm filan dedi doflamingo üsteledi durmadı adam durmuyor.Wb ye atar yaptı demişsin sanki wb yi hayatında ilk defa görüyor wb hiç vazgeçmeyeceksin değil mi croco dedi croco da senin gibi birine yenildiğime inanmıyorum falan dedi o yüzden wb ye saldırdı kibri var adamın atarla alakası yok amacı orda hava yapmak değil wb nin başını almaktı amacını diyorum.
Not:DDoflamingoya laf atmıyorum en sevdiğim adamdır one piecede:D
Lafın kısası diyorsunki yani ivankov araya girmeseydi croco jinbei'i öldürürdü.O yüzden croco jinbei'den güçlü öylemi?

Iddalarini siralayalm
1.ID 6 da havada nem yok (One Piece metorolojo muduru oyle bir aciklamada bulunmadi)
2.Ivankov kurtardi adami (Soyle dusunelim kimsenin bilmesini istemedigin bir sirri biri biliyor birine soylemekle tehdit ediyor, sen soyledigi kisiyi oldurebileceginden eminsen niye sorun edesin ki)
3. Suyu kullanabildimi isi bittimi demek croco nun (Suyu kimin kullandigina göre degisir. Croco meyvesinin en buyuk ozelligi su ile saldirmayandan saldiri yemiyor yani zayif yani, peki bizim jinbei nin en buyuk ozelligi ne suyu savas aleti olarak en iyi kullanabilen adam)

bu sonuclari okuduktan sonra lutfen parcaya gore yorum yapalim:)

Bu sadece bir gerekçede sen luffy nin g2 sinden kaçmadı diyorsun o küçük karede luffy gene tekme sallıyor hemen sulu ayağını gösterdiği karenin yanında siyah beyaz ya tam göremiyorsun orda gene tekme sallıyor ama croco geriye doğru kaçıyor yani çevik bir adam aslında ama şansa yenildi luffy e hele bütün dövüşlerinde kurtarıldı luffy son dövüştede panzehir verildi nico robin sağolsun ölüme geliyor ve diyorlar ki luffy croco yu rahat yendi cehennemi yaşamadı mı bu adamda luffy ee.
Hocam senden birşey isteyeceğim:DJinbei ve croco'nun güçlerini karşılaştırıp şuraya yazarmısın?Neye göre croco jinbei'i rahat yener diyorsun onu merak ediyorum.Az önceki yorumunda jinbei'de abartılacak pek birşey görmedim demiştin o yüzden soruyorum.

Ace Croco'dan en az 5 kat daha yeteneklidir.Fiziksel güç olarakta çok üstündedir.
Ve Jinbei'nin Croco'ya tek atma olasılığı çok yüksektir.
Croco'nun meyvesini,karizmasını,konuşmasını,giyinişini her şeyi severim ama abartılacak bir yanı yok üst klasman adamların yanında.

Graytail bana birini hatırlattın yorumlarınla crocoyu iyi savunan biri hatırlayan vardır 2-3 hafta öncesini

Croco Jinbei gibi birinin vücut sıvısını ememez ayrıca Jinbei gyoojin karate(ismini yanlış yazmış olabilirim) ile kendine gelen saldırıları durdurabiliyor tabi bunu kaç kez yapar bilmiyoruz ayrıca muazzam güce sahip jinbei çelik zincirleri kırabilmesi gibi birde adamın savunması çok aşmış magmayı eliyle durduruyor ve gear modda karasakala saldıran luffyi zorlanmadan durduruyor croconun bu adamı yeneceğini hiç sanmıyorum

Hatırlatmana gerek yok ben one_piece01 kardeşim gidip şikayet edebilirsin kimseden çekinmem doğruları açıklıyorum jinbei üst klasman bir adam olsa ace in çaylak haliyle 5 gün savaşıp harap olmaz gayette ciddi dövüşmüş yani ace onu son haliyle duman ederdi jinbei yi.Barchan adlı saldırısından 100 kere kaçarsa jinbei nin şansı olabilir ama kurutma gibi saldırıları elbet bir yerlerini götürür öyle düşün crocodile boş boş bakacak mı jozu ne güne duruyor adama kocaman elmas yumruğuyla vurdu bir tane schibukai dayanamaz o yumruğa kalıbımı basarım.
Bak birşey dediğim yok ayrıca ne şikayeti burası öyle bir ortam değil ,senin savunma tarzın biraz tuhaf jozunun saldırısına dayanacak sihchi yok diyorsun bunu kanıtlayamazsın bu senin görüşün kalıbımı basarım iddaa ediyorum gibi yorumlar değil elle tutulur birşeyler söyle inanalım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık