Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jinbei, Crocodile ve Ace Arasındaki Güç Dengesi

Level 6 da su yoktu birşey yapamazdı.Gyojin karete yi elinde su olursa su olarak kullanıyor diye Crocodile'i yenecek anlamı taşımaz senin görüşüne göre Hacci Crocodile'i yener bu mudur yani su ve bitti mi croconun işi o zaman ben bile döverim crocodile'i tövbe tövbe.Level 6 İvankov Crocodile'e senin geçmişini falan anlatırım dedi Crocodile durmayacaktı yoksa Jinbei'yi bildiğin yaracaktı suda yok hiç şansı yoktu orda Jinbei'nin.
Atmosfer'deki sudan bahsediyoruz sen ne söylüyorsun.Hadi onu geçtim insan vücudundaki suyu bile kullanabiliyormuş.Sadece su ile alakası olduğunu söylemedim lafları çarpıtma.Jinbei ile croco'nun dayanıklılığı sence bir mi?Ya da hachi ile jinbei bir mi?Logia kullanıcıları dayanıklılığa da fazla önem vermezler zaten.

Level 6 yerin en alt katı ordaki havada ne kadar su bulacak ki crocodile 'barchan' yapar geçer hilal şeklinde kurutur.
Diğer insanların vücudundaki suyu kullanır.Jinbei de saldırıyı yemek için öyle bekleyecek dimi.Jinbei croco'dan bile hızlıdır bence.Adam luffy'nin g2'li halini yakalamıştı.Bir bakıma o şekilde hızlı hareket edebilir diyebiliriz.

Crocodile'de luffy'nin g2 li tekmesinden kaçtı savaşta Wb ye intikam için dalarken Croco oraya bakarsan anlarsın.(eğilmişti)
Nerede kaçtı abi atma şimdi:DCroco tam wb'ye vuracağı sırada luffy ayağı ile blokladı.Sonra croco geri çekildi.Senin dediğin anime'de sanırım.

NOT:Luffy croco'nun kancalı koluna değilde suratına vurmuş olsaydı croco 5 metre uçardı:D

İşte bu baya bir uçuk yorum yanlış anlama ama croco 'barchan' hilal şeklinde kurutma saldırısı ile gayet iyi kurutur jinbei yi İvankov sağolsun yırtttı paçayı orda İvankov bir karışmasaydıda görseydik kimin daha iyi olduğunu.
Tabi jinbei kollarını açmış barchanı bekliyor

Crocodile'da Luffy'deki gibi gel bana vur diye bekleyecek değil mi orda Luffy gibi bakmaz olaya Jinbei nin ümüğünü sıkar bırakır darbede alır ama croco meyvesini iyi kullanan adam antisine karşı 'kan' a karşı iyi dayandı ki ayrıca son saldırıda luffy gattling i kan+b.haki ile yaptı zaten o arc tan hemen sonra bellamy'e tek attığından karasakal bu luffy için hakisi muazzam demişti jaya arcta.Crocodile'da birde su ile dövüştün mü bitiyor mu ana karakter luffy kanla zar zor yendi ki kendide ölecekti zehirden buraları es geçiyorlar kolayca yenildi falan demişler oralara katılmıyorum.
Biz senle aynı seriyi izlemiyoruz tartışmaya gerek yok

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık