Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Juan gardiyan olmak üzeredir. İşe bir gün erken gelir. İki meslektaşı ona hapishaneyi gezdirirken, birdenbire tavandan düşen bir parçanın çarpmasıyla bayılır. Gardiyanlar onu ayıltmak için 211 numaralı boş hücreye götürür. Juan bilinci kapalı halde hücrede yatarken hapishanede bir ayaklanma patlak verir. Ayıldığında güç bir durumla karşı karşıyadır: Hayatta kalmak için mahkûm rolü oynamak zorundadır.

Uzun süredir ertelediğim bu filmi nihayet izleyebildim. Çok sağlamdı film. Konusu güzel olduğu kadar çok iyi de işlenmiş. Oyunculuklar efsaneydi. Film hapishanede çekilmesinin yanı sıra figuran olarak gerçek mahkumları kullanmış. Sağlam oyuncularla beraber oldukça gerçekçi bir atmosfer yansıtılmış. Kaos ve isyan net bir şekilde hissettiriliyor izleyiciye.
Güzel bir filmdir yeterince sürükleyiciydi hatırladığım kadarıyla.Resimdeki adamın rolü ve oyunculuğu iyiydi.Filmin sonundaki bakışı hala aklımda kalmış.

Son düzenleme:
Güzel bir filmidir yeterince sürükleyiciydi hatırladığım kadarıyla.Resimdeki adamın rolü ve oyunculuğu iyiydi.Filmin sonundaki bakışı hala aklımda kalmış.
Malamadre reyiz ya. Efsane karakterdi. Luis Tosar da muhteşem oynamış.
Bu adam da çok sağlamdı. Filmde gerçek mahkumlar kullanıldığından belki de çok güzel yansıtılmış atmosfer.

Malamadre reyiz ya. Efsane karakterdi. Luis Tosar da muhteşem oynamış.
Bu adam da çok sağlamdı. Filmde gerçek mahkumlar kullanıldığından belki de çok güzel yansıtılmış atmosfer.
Evet hatırladım şimdi ismini.Aradaki duygusal bağ izlettiriyor filmi konusu da ilginç.Böyle bağımsız filmleri izlemek keyifli oluyor.

NightCrawler

Metro turizmle yolculuk ederken arşivlerinden yararlanayım dedim. Pamukkaledekileri hatim etmiştim neredeyse.

Neyse film ilk başlarda güzel gitsede ileriki kısımlar moralimi bozdu resmen. İçimde burukluk oluştu sanki. Güzel mesajlar vermesi filme konu alan olayları bir nebze kenara koymama neden oldu. Lakin beni biraz karamsar hale getirdi nedense. Anlatılmaz yaşanır.

P.K (PeeKay)

Aamir Khan filmi. Uzaylı birinin Dünya`da uzay gemisinin kontrol cihazını bulabilmesi için tüm Dinlerin Tanrılarından yardım istemesini konu alıyor.

Need For Speed (Hız Tutkusu)

Gayet başarılı bir film olmuş. Jesse -Yo- Pinkman`ı bir filmde ilk izleyişim. Hot Pursuit izlenimini verdi bana film. Konusu olarakta gayet oturaklıydı. 8/10

Suicide Squad (İntihar Mangası)

Berbat ötesi bir film mi desem, konusuz bir film mi desem bilemedim. Kadro inanılmaz ama izlettirmiyor kendisini. Konu boşluğunu Mükemmel Oyuncularla gidermeye çalışan bir film daha. 5/10

Çid Seddi: Genel olarak iyiydi yani sinema de izlediğim için daha da bir iyi geldi. Ama Matt ı da hayatta sevmem ama sırf o silahlar ve görseller için izlenir diyeyim.

Need For Speed (Hız Tutkusu)

Gayet başarılı bir film olmuş. Jesse -Yo- Pinkman`ı bir filmde ilk izleyişim. Hot Pursuit izlenimini verdi bana film. Konusu olarakta gayet oturaklıydı. 8/10

Suicide Squad (İntihar Mangası)

Berbat ötesi bir film mi desem, konusuz bir film mi desem bilemedim. Kadro inanılmaz ama izlettirmiyor kendisini. Konu boşluğunu Mükemmel Oyuncularla gidermeye çalışan bir film daha. 5/10
Çid Seddi: Genel olarak iyiydi yani sinema de izlediğim için daha da bir iyi geldi. Ama Matt ı da hayatta sevmem ama sırf o silahlar ve görseller için izlenir diyeyim.

Sinemada izlemiyorsanız vaktinizi daha güzel filmlere harcayabilirsiniz.Pek beğenmediğinizi varsayarak konuşuyorum.Öneri vermeye her zaman açığım bilginiz olsun.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık