Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Billy Hope kariyerinin zirvesine çıkmak için çabalayan başarılı bir boksördür. Ailesinden yana da her şeyin yolunda gittiği kusursuza yakın bir hayat sürerken karısının trajik ölümüyle sarsılan Billy, kendini alkol ve uyuşturucu batağında bulur. Düştüğü deliğin en dip noktasıyla ise kızının velayetinin elinden alınması ve evini kaybetme ihtimalinin ortaya çıkmasıyla tanışır. Billy bu noktada eski bir boksör olan Tick ile buluşup ondan kendini eğitmesini ister. Tick genç adamı yalnızca boks alanında değil ruhsal anlamda da geliştirmeye çalışır. Billy üst seviyede profesyonel bir boksör olup hayallerini gerçekleştirmeye çalışırken kızını geri kazanmak için de mücadele edecektir.
Yönetmenliğini başarılı yönetmen Antoine Fuqua'nın üstlendiği filmin senaryosu Sons of Anarchy dizisinin yaratıcısı Kurt Sutter'a ait. Filmin oyuncu kadrosunda Rachel McAdams, Jake Gyllenhaal, Naomie Harris, 50 Cent ve Forest Whitaker gibi yıldız isimler bulunuyor.izlemenizi tavsiye ederim hayatımda izlediğim rocky den sonra en iyi boksör filmi.

Son düzenleme:
Dağ 2

Oğuz ve Bekir'in askerde yaşadıklarının üzerinden 6 sene geçmiştir. İlk filmde teröristlerin elinden kurtulmayı başaran iki arkadaş, yıllar sonra özel bir görev için Özel Kuvvetler 8. Muharebe Arama Kurtarma Timi'ne (MAK) katılır. Timin özel görevi ise Kuzey Irak'ta bir terör örgütü tarafından kaçırılan gazeteci Ceyda Balaban'ı kurtarmaktır. Ancak bu sefer düşman geçmişteki gibi bir tane değildir. MAK'ın karşısında bu acımasız coğrafyada birbiriyle çatışan birden fazla kuvvet vardır ve işler bu sefer hiç olmadığı kadar zordur.

Film tek kelimeyle harikaydı ya. 10/10 veriyorum filme. Ben gibi bordoya başvuran bir arkadaşla izledik ve çok beğendik. O zorlukları canlı görmeyi dört gözle bekliyorum :a:

Dağ 2

Oğuz ve Bekir'in askerde yaşadıklarının üzerinden 6 sene geçmiştir. İlk filmde teröristlerin elinden kurtulmayı başaran iki arkadaş, yıllar sonra özel bir görev için Özel Kuvvetler 8. Muharebe Arama Kurtarma Timi'ne (MAK) katılır. Timin özel görevi ise Kuzey Irak'ta bir terör örgütü tarafından kaçırılan gazeteci Ceyda Balaban'ı kurtarmaktır. Ancak bu sefer düşman geçmişteki gibi bir tane değildir. MAK'ın karşısında bu acımasız coğrafyada birbiriyle çatışan birden fazla kuvvet vardır ve işler bu sefer hiç olmadığı kadar zordur.

Film tek kelimeyle harikaydı ya. 10/10 veriyorum filme. Ben gibi bordoya başvuran bir arkadaşla izledik ve çok beğendik. O zorlukları canlı görmeyi dört gözle bekliyorum :a:
Komutanım söverim bak ! Deme sakın :)

Sarmaşık, Tolga Karaçelik'ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği 2015 yapımı Türk filmidir. Başrollerinde Nadir Sarıbacak,Hakan Karsak ve Kadir Çermik'in yer aldığı filmde, "bir armatörün iflas edip ortadan kaybolmasının ardından, deniz hukuku gereği gemide kalmak zorunda olan ve hiçbir yere gidemeyen beş gemici ile bir kaptanın arasındaki hiyerarşik mücadeleyi" anlatmaktadır
Çok başarılı. İlk etapta Gemide'nin atmosferini sezdim filmde de ilerledikçe çok başkalaştı. Sağlam sistem eleştirisi var filmde. Gerilimi çok dozunda ve güzel vermişler. Sadece final sahnesi tatmin etmedi beni ama genel olarak hikaye, oyunculuk, görüntüler çok başarılıydı.

Doğru yerdemi soruyorum bilmiyorum ama yardımcı olabilirseniz mutlu olurum.

Uzun yıllar oldu, sinema film izlemiyorum. Nedense bu gün film izlemek istedim. Zamanımı boşa öldürmüş hissi uyandırmayacak, önerebileceğiniz film var mı? Ne tür seversin derseniz. Ne tür sevdiğimi pek bilmiyorum ama zihnimde yer eden bir kaç film söyleyeyim;Koku, 3 idiots bir de Yüzüklerin efendisi. Şu an Yüzüklerin efendisine benzer bir film izlemek istiyorum. Yardımcı olacak arkadaslara şimdiden teşekkür ediyorum :)

Doğru yerdemi soruyorum bilmiyorum ama yardımcı olabilirseniz mutlu olurum.

Uzun yıllar oldu, sinema film izlemiyorum. Nedense bu gün film izlemek istedim. Zamanımı boşa öldürmüş hissi uyandırmayacak, önerebileceğiniz film var mı? Ne tür seversin derseniz. Ne tür sevdiğimi pek bilmiyorum ama zihnimde yer eden bir kaç film söyleyeyim;Koku, 3 idiots bir de Yüzüklerin efendisi. Şu an Yüzüklerin efendisine benzer bir film izlemek istiyorum. Yardımcı olacak arkadaslara şimdiden teşekkür ediyorum :)
The Hobbit. :( Aynı evren. :(
Fantastik olarak Pan's Labyrinth veya Big Fish izleyebilirsin. Özellikle Big Fish Tim Burtonun en sevdiğim filmi.

Çok keyifli çok güzel film. Marvel'a neredeyse hiç aşina olmamama rağmen çok eğlendim izlediğim en iyi bilim kurgulardan biriydi, komedisi bilmem nesi her şeyi dozunda. Bu zamana kadar erteliyordum izlemeyi ben yaptım siz yapmayın. Dublajı da güzel diyorlar yarın bir de dublajlı izleyeceğim. Bir filmi çok nadir 2 kere izlerim :flaugh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık