Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

GREENMUSTANG

Filmde ana karakter Muharrem dünya nimetlerinden el etek çekmiş, iş ve dergah arasında mekik dokuyan bir adamdır. Dünya nimetlerinden el etek çekmesi ve hiçbir zikri kaçırmamasıyla ister istemez tarikat şeyhinin gözüne girer. Şeyh bu özelliklerinden dolayı Muharrem'i tarikatın mali işlerinden sorumlu yapar. Ancak Muharrem gördüğü rüyalar ve bu mali işleri yerine getirirken gördükleri,yaşadıklarıyla bunalıma girer. Dünyevi düşüncelerle uhrevi düşünceler arasında ne yapacağını,hangisinin doğru olacağını bilemeden delirmeye başlar.

Film 2006 yapımıdır ve Altın Portakal Film Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü de dahil olmak üzere 8 dalda ödül kazanmıştır. Aynı zamanda Toronto Film Festivali'nde Kültürel Yenilik Ödülü'nü almıştır. Yeni Sinemacılar platformunun en iyi filmi denilebilir.

Erkan Can hayranı olmama rağmen çok geç izledim bu filmi :(

Ender's Game

'Ender's Game', 2070 yılında geçen, fütüristik bir film. Dünyaya yapılan bir 'alien' saldırısı sonrasında hayatta kalmak için savaşmaya başlayan insanlık, gezegenlerini ele geçirmeye çalışan 'Buggers' isimli yaratıklara karşı büyük bir mücadeleye girişirler. Görevinde başarılı olmaya çalışan insanoğlu, bu dünyadışı yaratıkları yok etmek için özel olarak çalışacak olan IF isimli seçkin bir ordu kurar. Hikayemizin başkarakteri Andrew Ender Wiggin ise özel yeteneklere sahip bir çocuktur ve bazı çocuklar gibi o da gelecekte bugger'lara karşı savaşması için özel olarak eğitilir.

Hacı film güzeldi ama bazı yerleri değişik geldi. Çocuk savaş dehası fakat çok da kırılgan, narin bir tip. İzleyin. İkincisi de çıkar muhtemelen.

Escape Plan

Dünyanın en önemli güvenlik uzmanlarından biri olan Ray Breslin, işinde son derece tanınan bir güvenlik tasarımcısıdır. Kendi tasarlayıp inşa ettiği üst düzey korumalı hapishanenin konuklarından biri ise kendisi olur. Kendi tasarladığı hapishanede şimdilerde mahkum olarak yer alan Ray, yüksek güvenlik engellerini bir bir aşarak firar etmeyi planlamaktadır. Bu yolda hapishanenin en saygı duyulan mahkumlarından olan gizemli Emil ile anlaşır. Emil'in tek derdi arkadaşlarına zarar gelmemesi, hapishane şartlarının mümkün mertebe insancıl olmasıdır. Ancak Ray'in planları bambaşkadır...

Süper ötesiydi. Harikaydı. Prison Break'i bitirmiş biri olarak soluksuz izledim.

Ender's Game

'Ender's Game', 2070 yılında geçen, fütüristik bir film. Dünyaya yapılan bir 'alien' saldırısı sonrasında hayatta kalmak için savaşmaya başlayan insanlık, gezegenlerini ele geçirmeye çalışan 'Buggers' isimli yaratıklara karşı büyük bir mücadeleye girişirler. Görevinde başarılı olmaya çalışan insanoğlu, bu dünyadışı yaratıkları yok etmek için özel olarak çalışacak olan IF isimli seçkin bir ordu kurar. Hikayemizin başkarakteri Andrew Ender Wiggin ise özel yeteneklere sahip bir çocuktur ve bazı çocuklar gibi o da gelecekte bugger'lara karşı savaşması için özel olarak eğitilir.

Hacı film güzeldi ama bazı yerleri değişik geldi. Çocuk savaş dehası fakat çok da kırılgan, narin bir tip. İzleyin. İkincisi de çıkar muhtemelen.
Ben filmi çok beğendim açık konuşayım. Hani süper ötesi 10/10 felan değil ama o duyguyu iyi yansıtmışlar finalinde [ izleyenler anlar spoiler olmasın ]
Devamı olmaz gibi ama 10/9 :D

Love Happens

Burke Ryan 3 sene önce karısını bir araba kazasında kaybetmiş, zaman zaman bunun yasını tutan,, kitapları çok satan tanınmış bir yazar ve kişisel gelişim uzmanıdır. Ayrıca eşinin acısını unutmak için ülke ülke, şehir şehir dolaşarak otel toplantılarında seminerler vermekte, sorunlar olan insanlara yardımcı olmaktadır. Yine bu seminerlerin birinde otelde çiçek işleriyle uğraşan Eloise ile tesadüfen ile tanışır ve ondan çok etkilenir, yakından tanımak ister. Bu tanıma esnasında karısını kaybetmenin acısı ile tam olarak yüzleşmediğini fark edecektir ama birbirleriyle vakit geçirdikçe daha çok yakınlaşacaklar ve aralarındaki bağ bir aşka dönüşecektir.

Fşlm genel olarak beğenilmemiş ama ben beğendim. Şiddetle tavsiye edebileceğim bir film değil ama izleyecek film arıyorsanız seçeneklerinizde bulundurun derim. Birde Jennifer Aniston ne güzel kadınmış yeni dikkatimi çekti. Bu da izlemek için bir sebep olabilir :D

Roronoa Zoro

Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı

Tarihin en ayrıksı karakterlerinden biri olan Frankenstein'ın üzerine çekilen onlarca filmden sonra yepyeni bir hikayeye odaklanan I Frankenstein, Dr. Victor Frankenstein'ın kendi elleriyle yarattığı Adam'ın hikayesini ele alıyor. Adam yaratıldığı günden bu yana, yaklaşık 200 yıldır amaçsız bir şekilde hayatını devam ettirirlen kendini Gargoyle ve İblisler arasındaki savaşın tam içinde bulur. Her iki taraf da Adam'ın ölümsüzlük sırrını elde etmeye çalışmaktadır. Adam ise insanoğlunun sonunu getirmekte olan bu savaşı durdurabilecek şeye sahip olan tek varlıktır.

Hannibal

2001 yapımı olan filmi yeni izleme şansı buluyorum ve kendime çok kızdım açıkçası. 91 yapımı olanı izleyeli de çok olmamıştı zaten. İkisinde de oyunculuğun bu kadar sizi içine çektiği bir film. İlk filmi izledikten sonra bir de sadece Dr. Lecter hakkında bir film yapsalar keşke demiştim ve ikinciyi izlemek ben de çok güzel bir tatmin duygusu oluşturdu. Ama ilk filmdeki Starling değişmiş ve eski filmdeki daha çok hoşuma gitmişti. Filmin son 30 dakikası ise şu ana kadar izlediğim tüm filmlerle yarışır heralde. Cidden çok beğendim.

Friend With Benefits

Güzel filmdi. Mila Kunis daha da güzeldi.

Bad Teacher

Üstte ki filmden daha kötüydü. İzlenilebilirlik buldum ben ama çoğu kişi bulmamış sanırım. Haksız da değiller. Justin Timberlake'in oynadığı karakter ne etkisiz ne dandik ne ruhsuz bir karakterdi izlerseniz hak verirsiniz diye tahmin ediyorum :good:

Never Back Down

Harbiden de kötü filmdi. Çok sıradan bir konusu vardı.

Never Back Down 2

Şimdi ilk filmi beğenmedin ikinciyi neden izledin diye düşünecek olursanız yazayım, Youtube'da rastlamıştım filme biraz baktım beğendim. İlk filmi izledim ilk önce ama gördüm ki birbirleriyle alakaları yok. Dövüş filmi izlemek istiyorsanız uygun olabilir.

I, Frankenstein

G.I. Joe: Rise of the Cobra'nın senaristi Stuart Beattie tarafından yazılan ve yönetilen bu Lionsgate yapımı filmde, Aaron Eckhart parçaları birleştirilmiş özel bir detektif olan Adam Frankenstein'ı canlandırıyor.
Doğaüstü yaratıklar Dünya'yı ele geçirmek isteyince, eşi benzeri görülmemiş bir kahraman insanoğlunun yardımına koşar...

Valla aksiyonu, karakterler falan güzeldi ama sonu pek hoşuma gitmedi ama güzel film.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık