Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Finding Neverland

Konu:
İskoç yazar James Matthew Barrie'nin ünlü çocuk romanı ve tiyatro oyunu Peter Pan'ın ilham ve yazım sürecini anlatan film.
Yorum:
Yıllardır, bir ara izlerim diye sürekli ertelediğim filmi dün tesadüfen hatırlayarak indirip izledim ve ertelediğim o kadar yıla pişman oldum.
Çocukluğumuzun vazgeçilmezlerinden Peter Pan'ın yazım ve ilham süreci edebi bir üslupla muhteşem anlatılmış. Dramatize etmeden drama verebilen nadir bir film. Peter Pan hikayesinin vermek istediği mesaj filmde o kadar güzel yansıtılmış ki açıp tekrar okuyasınız, çocukluğa dönesiniz gelir. Jonny Depp ve Kate Winslet'in uyumlu ve muhteşem oyunculukları ise filme çok ayrı bir kalite katıyor. Herkese rahatlıkla önerebileceğim bir filmdir.

Roronoa Zoro

Çılgın Doğumgünü

Konu
İyi başlayıp kötüye giden bir yetişkinliğe geçiş doğum günü partisini konu alan bu komedi filminde , Jeff Chang her zaman yapması gerekeni yapan çalışkan bir üniversite öğrencisidir. Fakat arkadaşları Casey ve Miller 21. yaşgünü için onu ziyarete gelince herşey değişir. Jeff Chang , hayatını değiştirmek için yapmak istediği herşeyi yapmaya başlar , hem de ertesi sabah onun için çok önemli bir işi olmasına rağmen... Herşey tek bir birayla başlar...

The Lone Wolf of Wall Street

Jordan Belfort 24 yaşında genç ve hırslı bir adamdır. Para kazanma arzusuyla Wall Street borsasında komisyoncu ve Stratton Oakmont adında bir yatırımcı firmasında zengin olmak için her şeyi yapmaya hazır bir CEO olur. 90′ları yürütmektedirler ve New York işlem salonunda her şey olabilmektedir. Önemsiz tahviller ve birçok yatırımcıyı aldatarak, Belfort kısa zamanda bir para makinasına ve aynı zamanda bir harcama makinasına dönüşür. Bir günde hesapları milyon dolarlarla doldururken o gece hepsini aynı hızda harcayabilir. Profesyonel hayatının yanı sıra son derece pahalı lüks fantezilerle dolu kirli bir oyunun içindedir. Bu karakterin hayatındaki her şey abartılı bir şekilde devam etmektedir.

Leonardo Di Caprio bu tarz rollere cuk oturuyor. Muhteşem Gatsby'i anımsattı bana biraz film. Filmi beğendim hoparlör çalışmıyordu üstelik çok şey kaybettim mi acep, birisi aydınlatırsa sevinirim.

Cloud Atlas - 2012

Konusu:
1850 yılında Pasifik Okyanusu'ndayız. Adam Ewing Yeni Zelanda'daki takım adalardan zorlu bir deniz yolculuğu yaparak Californiya’daki evine dönmektedir. 1930'lu yıllarda Belçika'da yaşayan beş parasız ama yetenekli bir bestekar olan Robert Frobisher'ın elinde Adam Ewing'in günlüğü vardır. Luisa Rey ise Reagan yönetimindeki Amerika'da yaşayan isyankar ruhlu bir gazetecidir. Yayın evi sahibi Timothy Cavendish ise alıcaklılarından canını kurtarmaya çalışır. Kendisini var eden sisteme isyan eden android garson Sonmi~451 ise yakın gelecekte Güney Kore'dedir. Zachry ise medeniyetin çöküşüne ve ilkel kabilelerin insanlığa hükmetmesine şahit olmak üzeredir...
Alt başlığının da dediği gibi Bulut Atlası'nda Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her Şey Birbiriyle Bağlantılı...
Lana ve Andy Wachowski kardeşlerin Alman yönetmen Tom Tykwer ile ortaklaşa senaryosunu yazıp yönettikleri filmde Tom Hanks, Halle Berry, Hugh Grant, Hugo Weaving, Jim Sturgess, Ben Whishaw, James D'Arcy, Doona Bae ve Susan Sarandon gibi her biri ayrı yıldız olan isimler yer alıyor.
Yorum:
Ne izledim la ben :oleyo2:
Trailer:
[YOUTUBE]hWnAqFyaQ5s[/YOUTUBE]

Roronoa Zoro

The Dictator(Diktatör)

Konu
Diktatör filmi ülkesini çok seven ancak bir o kadar halkına eziyet eden bir adamın aksiyon dolu değil komik sahnelerinin yer aldığı bu yapım demokrasi düşmanı olan bir kral halkı ile zıtlaşarak bunun mücadelesini vermektedir

Yorumum : Bazıları vakit kaybı falan yazmışta... Kesinlikle izlenmeli! Gülmekten öldüm :hhh:

Roronoa Zoro

Need For Speed

Yorumum : İlk başları sarmadıda hikayeyi öğrendikçe güzel bir film olduğunu anladım...
Tek eksiği 3D filmde 3D sahnelerin az olması...

Need For Speed

Yorumum : İlk başları sarmadıda hikayeyi öğrendikçe güzel bir film olduğunu anladım...
Tek eksiği 3D filmde 3D sahnelerin az olması...
İlk yarış başlayana kadar anlatılanlardan hiç bir şey anlamadım ama yine de beklediğimden iyiydi film. Modifiye namına da bir şeyler yoktu açıkçası, devam filmleri gelirse eğer; modifiye ve polis olayını daha iyi işlerler umarım. Ses konusunda da ellerini korkak alıştırmamışlar..:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık