Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Roronoa Zoro

İlk yarış başlayana kadar anlatılanlardan hiç bir şey anlamadım ama yine de beklediğimden iyiydi film. Modifiye namına da bir şeyler yoktu açıkçası, devam filmleri gelirse eğer; modifiye ve polis olayını daha iyi işlerler umarım. Ses konusunda da ellerini korkak alıştırmamışlar..:D
Performans açısından modifiye vardı işte biz hızlı ve öfkeli izlediğimiz için direk görsel olarakta modifiyeli arabalar istiyoruz
Gibi :D

Conjuring - 2013

Konusu:
Konusunu gerçek bir hikayeden alan Korku Seansı, doğaüstü olayları inceleyip aydınlatmaya çalışan dünyaca ünlü çift Ed ve Lorraine Warren'ın karşılaştıkları ürkütücü bir vakayı ele alır. Ed ve Lorraine Warren bir gün Perron ailesinden bir telefon aldıklarında hayatlarının en korkutucu görevine atıldıklarının farkında değildir. Perron ailesinin gözlerden uzak çiftlik evi nedeni bilinmeyen karanlık bir varlık tarafından kuşatılmıştır ve bu nedenle de hayatları tam bir kabusa dönüşmüştür. Bu vakayı çözebileceklerine inanan deneyimli Warren çifti, ne kadar şeytani bir varlıkla karşı karşıya olduklarını çok geç fark edeceklerdir...
Filmin başrollerini Yetimhane filminden tanıdığımız Vera Farmiga ve Prometheus'un yıldızlarından Patrick Wilson paylaşıyor. Oyuncu kadrosunda Joey King, Ron Livingston ve Lili Taylor'ın da eşlik ettiği filmin yönetmeni ise ilk Testere filmine imza atan James Wan...
Yorum:
Tipik korku filmi bir hayalet peri var felan filean ama gerçekten güzel iştlemişler ilk başlarda bayağı geriyor. Ancak sonrada doğru gerilimden çok Aksiyon olmuş :D ama güzel film.
Trailer:
[YOUTUBE]_FCaLiZtu9s[/YOUTUBE]

Riddick - 2013

Konusu:
Kendi insanları tarafından ihanete uğrayan Riddick, kendini yaşamın olmadığı ve güneşin kavurduğu ıssız bir gezegende bulur; kısa bir süre sonra ise gezegenin zannettiği kadar ıssız olmadığını fark eder. İlginç bir uzaylı türünün yaşam alanı olan bu gezegende tuhaf yaratıkların saldırısına uğrar. Düşmanlar karşı koyamayacağı kadar güçlüdür ve bulunduğu tehlikeli bölgeden bir an önce kaçar. Hayatını kurtarmak için uğraşırken bir yardım alarmını aktive eder ve bu alarmın aktif olmasıyla birlikte iki gemi harekete geçip gezegene iniş yapar. Birbirine savaş açan gemilerden birinde paralı askerler çalışmaktayken, diğer gemiye Riddick'in geçmişinden gelen önemli biri kaptanlık etmektedir.
Aksiyon ve bilim kurgu türlerini bir araya getiren hikayeyi David Twohy yönetirken, başrolde Vin Diesel'e ve Karl Urban eşlik ediyor.
Yorum:
Eğer Vin diesel olmasa açıkca söylüyorum yavan bir filmdi. Ancak serinin ilk filmine oldukça benzediği için hoşuma gitti [ ki filmin zaten yarısı boş gibi ]10/7 oda Vin'in hatrına :oleyo2:
Trailer:
[YOUTUBE]zH3O-CeZckE[/YOUTUBE]

Hobbit'in ikinci filmini izledim. Lan keşke kitabı okumasaydım belki zevk alırdım bile diyemeceğim. Abi sorsan adama burayı neden değiştirdin diye mantıklı tek bir cümle kuramaz öyle malca değişiklikler yapmışlar öyle ki kitaptan bir sahneye denk geldiğim zaman şaşırıyordum aa hakkaten bunu kitaptan almışlar diye. Hiç değiştirme kitabı işle abi normalde olmayan alakasız karakterler çıkarmalar şaçma sapan aşk meşk halleri falan hiç olmamış bu film. Son filmi bari poh etmeseler

Seçim ve Vize zamanlarının gelmesi ile kimse mi film izlemiyor arkadaş :D.

Noah filmi ile ilgili düşünceleriniz nelerdir arkadaşlar? Filmi izlemedim ama gitmeyi düşünüyorum. Oyuncu kadrosu çok iyi bence. Russell Crowe, Anthony Hopkins, Emma Watson, gibi sevdiğim/sevilen oyuncuları barındırıyor...

Seçim ve Vize zamanlarının gelmesi ile kimse mi film izlemiyor arkadaş :D.

Noah filmi ile ilgili düşünceleriniz nelerdir arkadaşlar? Filmi izlemedim ama gitmeyi düşünüyorum. Oyuncu kadrosu çok iyi bence. Russell Crowe, Anthony Hopkins, Emma Watson, gibi sevdiğim/sevilen oyuncuları barındırıyor...
Oyunculardan hiç belli olmaz ama aktörlere özel ilgin varsa yine izlenir.Yönetmeni sağlammış şimdi baktım.Darren Aronofsky.Bir rüya için ağıt filminin yönetmeni.Muhtemelen izlenirliği yüksek bir filmdir.Vasat olacağını sanmıyorum puanıda fena değil.Gidilir.

The Game-1997

Nicholas Van Orton hem iş hem de özel hayatında kontrolü elinde tutmaya alışkın, zeki ve başarılı bir işadamıdır. Bu düzenli hayatı, kardeşi Conrad'ın ona verdiği alışıldığın dışındaki doğumgünü hediyesi ile köklü değişikliklere uğrayacaktır. Artık bir ölüm kalım savaşı başlamıştır.

Uzun bir aradan sonra film izledim bugün, The Intouchables güzel film, tavsiye ederim.
Açıklaması:
Philippe boynundan aşağısı tutmayan, lüks malikanesinin içinde insanlardan izole olmuş bir şekilde yaşayan zengin bir adamdır. Driss adlı gününü gün etmeye bakan afrikalı bir göçmenin ona bakıcı olmasıyla beraber hayatı tamamen değişecektir. Philippe hayatı çok da ciddiye almamayı, sahip olduklarıyla mutlu olmayı öğrenecek, Driss ise artık bir baltaya sap olması gerektiğinin farkına varacaktır.

filmde ki engelli adamı benim bir arkadaşıma benzettim, oda sizin benim gibi normaldi, 3 yıl önce yaptığı trafik kazası sonucu filmdeki sakat adam gibi şuan, konuşmasıda pek iyi değil, ama Allah'a şükür durumu iyiye gidiyor, empati kurarak izledim filmi, bunuda neden yazdım onuda bilmiyorum, halimize şükretmemiz lazım ve onlar için Allah'tan şifa dilememiz lazım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık