Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İttifaktaki En Güçlü 3. Kişi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    361
Bu inanılmaz zor bir soru ya, o yüzden güzel anket teşekkürler.

Yamato bana güç konusunda Ace ile denk yaratılmış bir karakter olabilir gibi geliyor. Hem iki canavarın çocukları olmaları hem de geçmişte yollarının kesişip kozlarını paylaşmış olmaları sebebiyle. Evet, Ace Wano'yu ziyaret ettiğinde henüz Beyazsakal Korsanları'na katılmamıştı, haliyle Jinbe ile de dövüşmemişti. Yani en iyi ihtimalle Jinbe ile denk olan bir Ace'den söz ediyoruz ve şu anda da Yamato, Ace'ten 2 yıl fazla yaşamış durumda ama Oda'nın bu arc zaten timeline konusunda başı fazlaca ağrımışken bu detaylara fazla takılmadan iki karakter arasında bir korelasyon kurmuş olabileceğini düşünüyorum. Daha doğrusu Yamato hakkıında ekstra bir done edinene kadar head canon'umda gücünü bu şekilde kodladım ben. Bu da işte Yonko sağ koluna yakın bir seviye demek oluyor benim için.

O yüzden 3. sıraya Yamato diyorum. Tabii Çomar ile Mamoş'u sulong formlarında değerlendirseydik cevabım onlar da olabilirdi. Sıralamam şu şekilde:

3. Yamato
4. Kid
5. Ashura
6. Inuarashi / Nekomamushi
7. Denjiro
8. Jinbe
9. Zoro
10. Law
11. Sanji
12. X Drake

Ama içe sinecek bir sıralama oluşturmak şu an imkansız, bu karakterlerin bir kısmı da power-up arifesinde zaten.

Son düzenleme:
Yamato Ace seviyesi karakterdir hemen hemen. Daha alt yada daha üst seviyede olabilir ama Ace'in altındadır diye düşünüyorum hikayesel açıdan. O yüzden 3.güçlü olacağını sanmam.

Son düzenleme:
Forum yavaş yavaş Yamato>Zoro düşüncesine katılmaya başlıyo güzelll. Ya Kid ya da Yamatodur. Kiddin yonkoularla yaşadıkları, haoushokuya sahip olması beklentiyi arttırdı ama Kaidonun çocuğu gibi bir gerçek de var. Aralarında çok bir fark olacağını düşünmüyorum. 2sinin de sonuna kadar arkasındayım:sapkali:Oyu da fanlıktan Yamatoya verdim.

Forum yavaş yavaş Yamato>Zoro düşüncesine katılmaya başlıyo güzelll. Ya Kid ya da Yamatodur. Kiddin yonkoularla yaşadıkları, haoushokuya sahip olması beklentiyi arttırdı ama Kaidonun çocuğu gibi bir gerçek de var. Aralarında çok bir fark olacağını düşünmüyorum. 2sinin de sonuna kadar arkasındayım:sapkali:Oyu da fanlıktan Yamatoya verdim.
Yamato kim yha ? Ne o ? Yenir mi ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 29)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık