Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İttifaktaki En Güçlü 3. Kişi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    361
Izo ile Oden altyapısını yapmıştı önceden beri Odenin kafasında olduğuna eminim. 1 komutan yerine 2. Komutan yapma sebebi de basit. Tayfasında sürekliliği olmayan bir adamı sağ kol pozisyonuna koymak istemesi en azından bence öyle Jimbei ile denk kapışmak Smoker karşılaşması falan sağ kola yakın olmadığı bence açık ha 3. Komutan eder. 2 komutana yakındır dersin eyvallah.
Jinbe'yle kapıştıktan sonra Beyazsakal Korsanları içinde hatrı sayılır bir zaman geçiriyor Ace ve orada da kendine daha fazla nam yapıp güven sağlıyor. Öyle yatma gibi bir durum yok ki. Kaldı ki Jinbe noktasından sağ kola yaklaşmak bu potansiyeldeki bir karakter için niye o kadar zor bir adım gibi görünüyor sana? Luffy tek dövüşte yaptı bunu yahu :D

Smoker'la karşılaşması da bu arada yalnızca Smoker ve ekibinin önlerine ateşten set örüp ortamı terk etmesinden ibaret. Smoker'ın Luffy'ye olan atağını karşılaması dışında aralarında başka bir sıcak temas yok. Bir "dövüş" asla değil yani.

Jinbe'yle kapıştıktan sonra Beyazsakal Korsanları içinde hatrı sayılır bir zaman geçiriyor Ace ve orada da kendine daha fazla nam yapıp güven sağlıyor. Öyle yatma gibi bir durum yok ki. Kaldı ki Jinbe noktasından sağ kola yaklaşmak bu potansiyeldeki bir karakter için niye o kadar zor bir adım gibi görünüyor sana? Luffy tek dövüşte yaptı bunu yahu :D

Smoker'la karşılaşması da bu arada yalnızca Smoker ve ekibinin önlerine ateşten set örüp ortamı terk etmesinden ibaret. Smoker'ın Luffy'ye olan atağını karşılaması dışında aralarında başka bir sıcak temas yok. Bir "dövüş" asla değil yani.
Sen Duman ben ateş :) biz yenişemeyiz be kardeş

Hani Jimbei ile savaştıktan sonra çok büyük bir gelişim gösterse ödülü 550 barında takılı kalmazdı 438 Bellylik adam indiryor ödülü 550 oluyor durumun özeti basit aslında. 2 yıl öncesi için sağlam bir ödül dersen oarsta 550 ediyor :/

Hani Jimbei ile savaştıktan sonra çok büyük bir gelişim gösterse ödülü 550 barında takılı kalmazdı 438 Bellylik adam indiryor ödülü 550 oluyor durumun özeti basit aslında. 2 yıl öncesi için sağlam bir ödül dersen oarsta 550 ediyor :/
Oars Jr.'ın yaşı 72 yalnız ki onun da çok güçlü bir karakter olduğunu düşünüyorum ben. Birkaç Shichibukai'den çok güçlü saldırılar yedikten sonra ancak düştü ki ondan sonrasında bile bilincini açabilmeyi başardı. Zombi Oars'la kıyaslanamaz yani.

Ace'in ödülü - Little Oars Jr.'ın da aynı şekilde - zaman atlaması öncesinde açıklanmadı. Jinbe'nin Balıkadam Adası'nda Luffy'ye ödülünün bundan sonra çok hızlı artmayacağını söylediği vakitlerde açıklandı. Ama sağlıklı bir ödül değil tabii, istediğimiz kadar denizlerde geçirilen süreyle açıklayalım. Ace'in ödülü sebebiyle Sabo'nun ödülünü de 602 yapma ihtiyacı hissetti, işte onda iyice saçmaladı bence.

Sen Duman ben ateş :) biz yenişemeyiz be kardeş
Belki de o zaman haki bile yoktu. :D Op'un aslında ne kadar plansız bir seri olduğunu görüyoruz.

Bide Ace demişken Jinbei geldi aklıma. Haki kullandığı gözükmediği için balık-adamlar haki kullanamıyor, deniz suyunu kullanarak dövüşüyorlar tarzı yorumlar aklıma gelmişti. :D Kimlerde kimlerde haki yok denildi yaw zamanında. :D

Belki de o zaman haki bile yoktu. :D Op'un aslında ne kadar plansız bir seri olduğunu görüyoruz.

Bide Ace demişken Jinbei geldi aklıma. Haki kullandığı gözükmediği için balık-adamlar haki kullanamıyor, deniz suyunu kullanarak dövüşüyorlar tarzı yorumlar aklıma gelmişti. :D Kimlerde kimlerde haki yok denildi yaw zamanında. :D
Seride en eğrelti plansız iş hakidir. Logiaları çok aşırı op yaptığı için düşürme gereği hissetti. Durum bundan ibaret. Görüş hakisi, Fatihin hakisi okey tek sırıtan şey silahlanma o da baya sırıtıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık