Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Sabo

Kim kazanır?

• Issho

Kullanılan: 3 100.0%
  • Sabo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Sabo şuan bir Amiral seviyesinde olmalı.
Olabilir ama şu ana kadar gösterdiği ğüçlerin amiral seviyesiyle alakası yok.Luffy 3 haki'dede kendini geliştirmiş.Meyvesi cok imba bir çok özellik katıyor.Red hawk gibi bir teknigi var.Ama Dof'la karşılaşmasında bunlar yetcekmi hayır.Tayfanın diğer üyeleri nasıl ulti'lerini göstermediyse Luffy'de göstermedi Doflamingo ile olan savaşında çok daha üst seviye teknikler göstericektir.Sabo'nunda göstermesi lazımki diyeyim yoksa ne bilelim Marco gibimi yoksa ondan güçlümü.

Ace'ten güçlü oldugunu ben değil E.oda söylüyor yani Karasakal'ın meyvesiz hali bile aşmış bir şey Shanks'ın gözünü getirdigi halden gücü anlaşılıyor zaten.
Gerçek hayat gibi işlemiyor olaylar o orda egitim aldı bu burda o zaman Sabo fark atmıştır sadece gerçek hayat mantıgında dogrudur.
Vergo G5'in başında emrinde kormailral var ama sadece G5 yok G1'in başındada Momonga var daha bir çok karargah vardır saglam koramiraller cıkcaktır.
Smoker mera mera kadar meyvesi ve Sabo'nun gösterdiği kadar haki'si var ama tek yiyor Vergo'yu yenebilcek gücü oldugu vurgulandı birde.Seviye farkı ortada amiral seviyesi adamla.
Sabo daha cok teknik ve güç gösterir şu ana kadar sadece sıradan adamların yaptıgını yaptı.Öyle amiral'le karşılaştırılcak daha hiçbirşey yapmadı Sabo'nun adı var sadece şu anlık.
Shanks'ın gözünü fi tarihinde çizmek pek maharet değil açıkçası. Ona bakarsan 10 yıl önce Luffy'nin 17 yaşındayken teklediği balığa kolunu kaptırıyor Shanks. Ki göz çizme olayı 10 yıldan çok daha eski bir tarihte gerçekleşiyor. BB fiziksel olarak güçlü ama Ace ile arasında fazla fark olduğu söylenemez. Ace bir kodu mu 5 Arabasta gemisini parçalayan bir adam, fiziksel olarak çok güçlü, BB az buçuk daha güçlü ondan, bana göre Sabo 2 yıl önceki BB'den çok daha güçlüdür fizik itibariyle.

OP evreninde gerçek hayatın işlemediği senin düşüncen. Akıl var mantık var 7 yıl Dragon'un yanında kalmak var, bir de Dadan'ın yanında kalmak var, fark ortada.

G-5 Marine'nin en önemli karargahı, bu durum tescilli zaten. Smoker, beni G-1'ye verin demiyor, NW'nin ortasına, G-5'e tayin edin diyor. Bu açıdan bakarsan Vergo'nun en güçlü Koramiral olduğunu görebilirsin. Diğer hususta Vergo için amiral seviyesi demedim, dikkat et, koramiral üzeri dedim, Amiral ile Koramiral arasında Vergo.

Sabo, Yonko 1. tümen komutanıyla, Dof'un tek başına ordu dediği adamla ve dövüşçü balıklarla aynı anda oynayan bir adam. Sıradan dediğin şeyi Luffy yapamazdı muhtemelen. Diamante ve Burgess'in sözlerinden çok rahat anlaşılıyor bu.

Olabilir ama şu ana kadar gösterdiği ğüçlerin amiral seviyesiyle alakası yok.Luffy 3 haki'dede kendini geliştirmiş.Meyvesi cok imba bir çok özellik katıyor.Red hawk gibi bir teknigi var.Ama Dof'la karşılaşmasında bunlar yetcekmi hayır.Tayfanın diğer üyeleri nasıl ulti'lerini göstermediyse Luffy'de göstermedi Doflamingo ile olan savaşında çok daha üst seviye teknikler göstericektir.Sabo'nunda göstermesi lazımki diyeyim yoksa ne bilelim Marco gibimi yoksa ondan güçlümü.
Marcodan güçlüdür buna cidden eminim işte önümüzde ki sayı gösterirler gücünü sabo nun ama o boruyu koka kaplayıp üstünden alev çıkarması bile güzel bir başlangıçtı sonra da arenada ki hareketleri onu da geçeyim denizcilerin yolunu kesmesi bence bunlar güzel başlangıçlar devrimci ordsunun ikinci elemanı için ..

Sabo'nun fiziksel kuvveti Ace'den çok daha fazla. Bu bir gerçek. Ace'nin Karasakal'dan yediği bir darbeyle boynu kırılıyordu neredeyse. Logia oldugundan dolayı dokunulmazlığına güvenerek fiziksel olarak gelişememiş. Sabo ise fiziksel olarak aşmış durumda Ace'ye göre.

Ace'nin yanında Sabo Busoshoku Hakide kullanabiliyor. Oldukca hakim bu beceriye.

Forumun yarısından fazlası Ace'te haki olsa Amiral olacak adamdı diye düşünüyordu. Şimdiki Sabo Ace'ten fiziksel olarak daha iyi, hakiye sahip ve Ace'in meyvesini yemiş durumda. Sabo tam bir Amiral olmuştur şuan. Meyvesi diğer amirallerden biraz daha sönük kalabilir ama bir Amiral seviyesindedir. Bu kesin bence. :D

Ayrıca Sabo şuan Marco'yu ağlatır, susturur bir daha ağlatır. :D

Shanks'ın gözünü fi tarihinde çizmek pek maharet değil açıkçası. Ona bakarsan 10 yıl önce Luffy'nin 17 yaşındayken teklediği balığa kolunu kaptırıyor Shanks. Ki göz çizme olayı 10 yıldan çok daha eski bir tarihte gerçekleşiyor. BB fiziksel olarak güçlü ama Ace ile arasında fazla fark olduğu söylenemez. Ace bir kodu mu 5 Arabasta gemisini parçalayan bir adam, fiziksel olarak çok güçlü, BB az buçuk daha güçlü ondan, bana göre Sabo 2 yıl önceki BB'den çok daha güçlüdür fizik itibariyle.

OP evreninde gerçek hayatın işlemediği senin düşüncen. Akıl var mantık var 7 yıl Dragon'un yanında kalmak var, bir de Dadan'ın yanında kalmak var, fark ortada.

G-5 Marine'nin en önemli karargahı, bu durum tescilli zaten. Smoker, beni G-1'ye verin demiyor, NW'nin ortasına, G-5'e tayin edin diyor. Bu açıdan bakarsan Vergo'nun en güçlü Koramiral olduğunu görebilirsin. Diğer hususta Vergo için amiral seviyesi demedim, dikkat et, koramiral üzeri dedim, Amiral ile Koramiral arasında Vergo.

Sabo, Yonko 1. tümen komutanıyla, Dof'un tek başına ordu dediği adamla ve dövüşçü balıklarla aynı anda oynayan bir adam. Sıradan dediğin şeyi Luffy yapamazdı muhtemelen. Diamante ve Burgess'in sözlerinden çok rahat anlaşılıyor bu.
Arena parçaladı meyve'yi kaptı kaçtı adam,bir şey yapmadıki kimseye zarar vermedi sonuçta.
Ona bakarsan Luffy'de Dadan'la kaldı yıllarca sonra denize açıldı 3 yaş küçük Sabo'dan küçük hali ile Sabo arasında dağ kadar fark vardır Sabo 3XKK gücüne ulaşmış olmalıydı şimdiye kadar.
Sağlam olan ayrılan koramiraller'in hepsinin gücü vardır Smoker,Vergo kadar yıllarca yeni dünya'da dolaşıp savaşan adamlar.
Diğer bir örnekte Ace'in rakipleri ile aşık atıyordu bir çok koramiral Marineford'da.G5 sorunlu bir denizci üssü en iyisi olması gibi bir durum yok en iyi olsa saglam adamları verirler verdikleri adamlara bak birde nerde serseri var onlar.

Marcodan güçlüdür buna cidden eminim işte önümüzde ki sayı gösterirler gücünü sabo nun ama o boruyu koka kaplayıp üstünden alev çıkarması bile güzel bir başlangıçtı sonra da arenada ki hareketleri onu da geçeyim denizcilerin yolunu kesmesi bence bunlar güzel başlangıçlar devrimci ordsunun ikinci elemanı için ..
Denizciler'in yolunu kesmesi bencede güzel bir başlangıç ona bir şey demem ama gücü için kesinde konuşmam.Zaten borunun üstüne alev kaplaması enteresan bir durumdu logiala'ra haki eklenemiyor olarak düşünüldü hep bu güzel bir başlangıçtı logialara'da haki kaplanabilecegi ile ilgili.

Denizciler'in yolunu kesmesi bencede güzel bir başlangıç ona bir şey demem ama gücü için kesinde konuşmam.Zaten borunun üstüne alev kaplaması enteresan bir durumdu logiala'ra haki eklenemiyor olarak düşünüldü hep bu güzel bir başlangıçtı logialara'da haki kaplanabilecegi ile ilgili.
Haliyle ve dragonla o kadar yıl kaldığını düşünürsek bu adam bence çok sağlamdır. Ace 2. tümen komutanıydı marco 1. tümen komutanıydı şimdi sabo= ace aşağı yukarı denklerdi ve şimdi sabonun şu haliyle birde meyveli haliyle marcodan kat ve kat üstündür. ben zaten ankete denklerdir dedim. Fujinin gücünü de bilmediğimiz için ama Sabo rahat vardır amiral seviyesi ki logialarla ilgili bir şey de biliyor adam demek ki o meyveyi öylesine yemedi ...

Logiaya haki eklemiyor orada, boruya haki ve alev ekliyor.

Logiaya haki eklemiyor orada, boruya haki ve alev ekliyor.
Biliyorumda o konu bana çok saçma geliyor eklenebilmeli bence,şimdiye kadar ekleyen gösterilmedi ama Sabo'dan ametarasu görsek fenamı olur.
Hem böylece Enel'ide daha fazla ezebilirim. :D
Benim en büyük beklentim kral haki'den Ace'tede bu vardı ekstra birşeyleri cıkmasını bekliyorum kral haki'den.Sonuçta Luffy'nin yatkın oldugu haki türü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık