Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Sabo

Kim kazanır?

• Issho

Kullanılan: 3 100.0%
  • Sabo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Fujitora bence daha güçlüdür Kizarudan

Beyler şimdik bu Ace,yaşasaydı amiral seviyesine gelirmiydi iki senede?Kendileri Roger'ın oğlu

Gelirdi.Sabo Ace'in hep bir tık altında gidiyordu.Adam,üstüne üstlük Ace'in meyvesini de yedi.Daha ne olsun?
Ace den ne köy olur ne kasaba.Olsa şimdiye olurdu.Senin kaptanın efsane WB.De ona,bana haki öğret.De ona,veled iken bende böyle bir güç uyandı.O adam da sana zaten seve seve yardım eder.Misal BB ile olan vs.Baktın adam meyveyi iptal mi ediyor,kapat giriş haki ile.Ace hakkında isterse kk değil tanrı olur desinler,ot gelmiş bok gitti işte.

Ace den ne köy olur ne kasaba.Olsa şimdiye olurdu.Senin kaptanın efsane WB.De ona,bana haki öğret.De ona,veled iken bende böyle bir güç uyandı.O adam da sana zaten seve seve yardım eder.Misal BB ile olan vs.Baktın adam meyveyi iptal mi ediyor,kapat giriş haki ile.Ace hakkında isterse kk değil tanrı olur desinler,ot gelmiş bok gitti işte.
Adam meyveyi niye kapatsın ki :D Meyveyi kapatınca BB çekemeyecek mi sanki. Hangi yumruk Ace'in vurabileceği hikenden daha yıkıcı olacak. Meyveyi kapat gir ne arkadaş :D

Adam meyveyi niye kapatsın ki :D Meyveyi kapatınca BB çekemeyecek mi sanki. Hangi yumruk Ace'in vurabileceği hikenden daha yıkıcı olacak. Meyveyi kapat gir ne arkadaş :D
Haki nin verdiği zarar bedene daha fazla olacak.Ace bb den daha atik olması gereken bir karakter.Yani bb 1 vurur,ace hakili 3 vuru.Meyve yoksa ne yapacan başka ? Adam karşısında nötrsün direk.Meyve kapat derken de,mesela 1 küçük hiken atarsın maksat ortalık karışsın,sonra allah ne verdiyse vur misali.

Logia'sını erken yiyenler Enel Ace Caribou gibi kişiler genelde haki ve fiziksel açıdan Logia'sını sonradan yiyenlere göre daha zayıf oluyor.Sabo muhtemelen Ace kadar meyvesine hakim olmasada Logia'yı yedikten sonra en az Ace'ten 2-3 kat güçlü olmuştur ancak bu yinede bir Amirali yenmeye yetmez.

Haki nin verdiği zarar bedene daha fazla olacak.Ace bb den daha atik olması gereken bir karakter.Yani bb 1 vurur,ace hakili 3 vuru.Meyve yoksa ne yapacan başka ? Adam karşısında nötrsün direk.Meyve kapat derken de,mesela 1 küçük hiken atarsın maksat ortalık karışsın,sonra allah ne verdiyse vur misali.
Niye fazla olsun ki? Haki meyveye daha çok vurur diye bir şey mi var? Bb'nin atağın nasıl işlediğini hesaba katmıyorsun burada yalnız. Bb meyvenin gücünü kendine çekiyor. Yani fiziksel olarak o güce karşı koyabilmen lazım atik karakterler BB karşısında daha güçsüz kalıyor tank karakterler yanında. BB karşısında nötr değil kimse. Yakalanana kadar saldırma şansın var bunu nasıl kullanacağın sana kalmış. Heralde o kadar yıkıcı bir meyveyi kapatayım ben öyle saldırayım demek de yapabileceğin en saçma iş olur. Seni çekerken yapabileceğin en büyük saldırıyla birlikte ona doğru gitmen daha mantıklı olur.

Arkadaş sanırım Logia'ya haki eklenemeyeceğini düşünen tayfayidan bu yüzden böyle düşünüyor:D

Rhaman31@

Hacı,Ace'de haki yok diye sanki Oda'nın apzından çıkmış gibi söylemen yanlış.Ace'dw haki olduğuna dair bir belirti yoktu.Ama olmadığına dair bir belirti de yoktu.Hem Ace dediğin adam kaptan olmamasına rağmen Luffy ile yakın güce sahip olduğu düşünülen ve sivil katliamlar sayesinde ödülü şişik olan Kidden daha fazla ödüle sahip biriydi.Yani yaşına göre güçlüydü bayağı.Düşün,adama shici teklifi bile yaptılar.Ben saygımdıymadığım adamı korumam diyen,kendiside bir Balıkadam olması nedeniyle soya sopa aman aman çok önem vermeyen Jimbei bile yanlış hatırlamıyorsam adamın potansiyelini tasdikliyordu
Logia'ya nerede haki eklenmiş?

Meyveyi kapatma sadece Logialarda olan bir şey. BB meyve kullanıcılarını çekebiliyor kendine kapatım kapatmakla alakası yok yani...

Söyle bir örnek vereyim. Chopper her hangi bir moda girmeden normal haliyle dursa yine çekebilir BB...

Bana sorarsan eklenir,ama ben arkadaşın niçin böyle bir tepki verdiğini tahmin etmeye çalışarak meyve varken haki kullanamaz,zaten meyve işe de yaramıyor,öyleyse meyveyi kapasın hakiyi bassın şeklinde bir yaklaşımının olabileceğini düşündüm
Meyve varken haki kullanılıyor Smoker eline haki ekleyip kolunu dumanla ittiriyordu ama dumana haki ekleyemiyordu.Ayrıca Logia'ya haki eklense bile Ace ekleyemez çünkü Ace'te haki yok.

Arkadaş sanırım Logia'ya haki eklenemeyeceğini düşünen tayfayidan bu yüzden böyle düşünüyor:D

Rhaman31@

Hacı,Ace'de haki yok diye sanki Oda'nın apzından çıkmış gibi söylemen yanlış.Ace'dw haki olduğuna dair bir belirti yoktu.Ama olmadığına dair bir belirti de yoktu.Hem Ace dediğin adam kaptan olmamasına rağmen Luffy ile yakın güce sahip olduğu düşünülen ve sivil katliamlar sayesinde ödülü şişik olan Kidden daha fazla ödüle sahip biriydi.Yani yaşına göre güçlüydü bayağı.Düşün,adama shici teklifi bile yaptılar.Ben saygımdıymadığım adamı korumam diyen,kendiside bir Balıkadam olması nedeniyle soya sopa aman aman çok önem vermeyen Jimbei bile yanlış hatırlamıyorsam adamın potansiyelini tasdikliyordu
Ace de kral haki var ne demek belirtisi yok.Veled bölümlerine bak hatırlarsın.Kid den ödülü fazla olması cok normal.Gl de kac tane logia ile dövüşecek adam var ? Gl ye açılan kendini bir şey sanmış.Ki ace ateş logia sı yakma yıkma etkeni kid den kat kat fazla.
Ayrıca logia ya haki eklenmez.Sonsuz üretime sen ruh gücünü aktaramazsın.Haki kendi ruhun.Sen bunu açığa çıkarıyorsun.WB bile doğru düzgün yapamadı savaşta.Nedeni adam dikkat toplayamıyor,ruhunu açığa çıkarıp saldırı yapamıyor.Bu yüzden haki öğrenmek zor ya.Ya da ilk çıkaranlar anlık duygusal patlama yaşıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık