Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Sabo

Kim kazanır?

• Issho

Kullanılan: 3 100.0%
  • Sabo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Amiral değil kapı önündeki paspas mübarekler, önüne gelen amirali yeniyor. Amirallerin başındaki amiral lakabını değiştirmek lazım. Onun yerine "Mazlumu getirin bana" yapmak lazım.

Alpamis

Amiral değil kapı önündeki paspas mübarekler, önüne gelen amirali yeniyor. Amirallerin başındaki amiral lakabını değiştirmek lazım. Onun yerine "Mazlumu getirin bana" yapmak lazım.
Herkes dediğin adam Sabo Devrim Ordusunun 2. adamı tamam kesin alır diye de bir şey yok ama bırakta bir şansı olsun

Bazen çok kötü espri yapıyorsun be :/
Ossan yazan bir nicke espirinin detayları hakkında açıklama yapasım gelmiyor içimden.
Kurdeleli avatar koyucağina Has erkek Akanui resmi koyki samimi olduğunu bilelim
Şimdi ye kadar kim amirallerden birini yendi
Bu cümlenden forumda yeni olduğun ortaya çıkıyor. Eski konularda bolca Hayali amiral vs ... konuları açılmıştır. Bir sürü tartışmalar yapılmıştır.

Ossan yazan bir nicke espirinin detayları hakkında açıklama yapasım gelmiyor içimden.
Kurdeleli avatar koyucağina Has erkek Akanui resmi koyki samimi olduğunu bilelim

Bu cümlenden forumda yeni olduğun ortaya çıkıyor. Eski konularda bolca Hayali amiral vs ... konuları açılmıştır. Bir sürü tartışmalar yapılmıştır.
Evet yeniyim de zaten hayali olarak yapılmış doğal bir şey bu ama sabo olayı hayal değil ki adam bariz denk yener yenemez odaya kalmış.

amiral var AMİRAL var şimdi. Bir KİZARU SAMA'ya bak, bir de Kaminin mor kaplanına bak, ağzını kırarlar adamın, ağzını. :cool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık