Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Sabo

Kim kazanır?

• Issho

Kullanılan: 3 100.0%
  • Sabo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Fuji alır gibi tahminen bu adam kendi meyvesini 2 yıldır kullanıyor. [ eğer marine vermiş ise ]
Sabo ise daha 15dk önce yedi meyveyi gerçi meyvesiz de güçlü şimdi [ Fushdorah yapıyor adam :D ]

ama karşısında birde minimum 2 Kor amiral var.

Fujiler alır diyorum :good:

Fuji Saboya ateş forumundayken yerçekimi uygulayabiliyor mu soru bu. Uygulayamıyorsa Sabo rahat alır uyguluyorsa denktirler.
Sabo'ya yer çekimi uygulasa kaç yazar yahu, Zoro'ya işlemeyen güç Sabo'yu gıdıklamaz bile. :cool:

@T1T4N

Fujitora da meyvesine hakim değil. Bir gücümü deneyeyim bakalım neciymiş diyor meteor atmadan önce. :D

bence zorlu bir savaşın ardından amiral saboyu yakalar idama karar verilir dragon devrimcileri alıp onu kurtarmaya gelir dragon onlarca darbe alıp dövüşmeye devam eder sonra luffy tam saboyu kurtarırken akainu yumruğu böğründen geçirir sabo oracıkta ölür dragon da az ilericikte ölür. sonra luffy travma geçirir 2 yıl power up yaşarız.

Fujitoroyu kuzana benzetiyorum hem adalet anlayışı hemde birazcık karakterini.
Güç durumuna bakarsak fuji için benim kendi düşüncem nasıl bir güçlü karakter ,kişilik,savaş gücü oluşturuyorsunki kör olmana rağmen hükümet seni askere alabilmek için yasa değiştiriyor. Bana göre hem karakteriyle hem kılıç ustalığıyla hem haki seviyesiyle hemde meyvesiyle muazzam bir güç olarak karşımızda duruyor ve bu arctaki rolüde sabonun(devrimcilerin) ortaya çıkmasıyla belli oldu.
Adalet anlayışını kuzana benzettiğim hatta ondan biraz daha iyi olarak düşündüğm fujinin adaya gönderilmekten memnun olmadığını adanın durumunu gördüğü halde sırf görev bilinci yüzünden nefretle baktığı mingoya yardım etmek zorunda kalan fuji için bu vs iyi bir kaçış oldu. Üstlerine başarısızlık bahanesi olarak sunabileceği beklenmedik gelişme olarak gösterebileceği devrimcilerin ortaya çıkışı karşılıklı oyalanmadan başka birşey görmeyeceğimiz düşüncesi oluşturdu.
Sabo'nun nekadar güçlü olduğunu bilsemde hissetsemde gerçek bir vs de kazana fuji olur bu yüzden oyum ona

Bir tarafları patlatmadı,birilerini eritmedi diye amiral ne hallere düştü.Çok büyük ihtimal kılıc meyve gücüne sahip.En güzel komboya sahip fujitora.İster logia olsun ister normal.Logia olsa bile,haki var.Normal bedene dönse yer çekimi.Hala denk dünk he öle ok.

Bir sonraki bölüm Sabo, H. Haki kullanıp Bastille'i ve diğer çöp denizcileri bayıltacak. Sonra Fujitora'nın karşısına çıkıp, sorularımı cevapla bakayım kör adam, diyecek. Fujitora da, cevaplamazsam nolur la, diyecek. Bunun üzerine Sabo, Fujitora'nın ağzına ağzına vuracak, sonra üstüne çıkıp kırbaçlayacak. Nihayetinde Dof vs G-5 vol 2 izleyeceğiz. :cool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık