Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Sabo

Kim kazanır?

• Issho

Kullanılan: 3 100.0%
  • Sabo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Aslında düz mantık diyorsunuz da Oda hikayeyi yazarken çok kompleks düşünerek yazmış değil.Bu örgüt,dünyaya savaş açmış durumda bu yüzden başındaki adamın yonkou,diğer adamın ise amiral olması gerekir.Hatta ben,Dragon'un WB'den de daha güçlü olma ihtimalini düşünüyorum.WB'ye en güçlü lakabı Roger öldükten sonra,yani gençken verildi.Ama sonradan yaşlandı ve gücünü yitirdi biraz.Dragon ise WB'nin bir tık altı bir adamın oğlu ve KK olacak adamın babası.Yani güç bakımından bir Luffy etmesede büyük ihtimal Garp edecektir.Eğer Garp'ın genç halinin WB'nin yaşlı halinden güçlü olduğunu düşünecek olursak WB'den daha güçlü olma gibi bir ihtimali var
Kim güç bakımından luffy etmez onu anlamadım ?

ben Garp ın Wb den güçlü olduğunu düşünüyorum tamam Wb için dünyanın en güçlü adamı deniyor olabilir ama o bence biraz da meyvesine vurgu yapmak için

Oda ikisinide birbirine harcatmaz. Gucleri cok yakindir. Kimin kazanacagi cevre sartlarina gore degisir.

ben Garp ın Wb den güçlü olduğunu düşünüyorum tamam Wb için dünyanın en güçlü adamı deniyor olabilir ama o bence biraz da meyvesine vurgu yapmak için
WB, Garp'tan her türlü daha güçlü, mangaka kaç defa vurguladı bunu. Meyveye vurgu yapılıyor, dediğin olay zaten WB'nin yeteneğidir, ondan ayrı düşünemezsin. En Güçlü Adam dendiyse, Garp, Sengoku, Amiraller vs WB'den güçsüz anlamına geliyor işte mantık basit.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık