Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Kuzan

Kim Kazanır

• Kullanılan toplam oy
    112
Bazı arkadaşlar Fujitoranın yeteneğini kılıcı olmadan kullanamadığını söylüyor ya da onu ima ediyor. Bu adam sahip olduğu şeytan meyvesini yedikten sonra gücümü kullanamıyorum , kullanabilmem için acilen bir katana almam lazım dememiştir herhalde. Katanayı yeteneği ile kullanmasının sebebi delici teknikler üretmek olabilir. Yada sadece yeteneğine bel bağlamıyor da olabilir. Nede olsa katana kullanabilmesi bir + onun için.

Aokijinin Fujitorayı tamamen dondurabilmesi çok zor. Fujitora buzu parçalayabilecek bir güce sahip.
Fujitoranın yeteneği savunma açısından çok güçlü ve körlüğünün vermiş olduğu dejavantajı k.haki ile kapattığı için bir çok hamleden kaçınabilmesi de olası.

Bu düello Akainu ve Aokijinin dövüşünden daha uzun sürer büyük ihtimal kazanan olmaz.
İssho'nun kazanmasını isterim o yüzden oyumu ona atıyorum.
El hareketiyle gökten meteor indirdiğini düşünsene.Çok şekil olur :D

kör topal

Onu yapamadığı için kılıçta bulunduğu kesin zaten.Wb depremi her şekilde kullanıyor gördük ama fuji bunu kılıçla yapmak zorunda.Aksi bir örnek görmedik.

Bir sahnede yerçekimi kılıcı da diyor yanılmıyorsam.
Yorumunu aldım ileride el hareketiyle yer çekimini kontrol ederse göstericem :D.

Yorumunu aldım ileride el hareketiyle yer çekimini kontrol ederse göstericem :D.
Hahah al al. :D

Yani o şekilde bir emare görmedik.İssho öyle olsa tek eliyle çağırır diğer eliyle de kılıç savururdu.Meyve gücü sahnelerinden önce sürekli kılıç ön plana çıkartılıyor gözümüze gözümüze sokuluyor resmen.Bu adam kılıca ihtiyaç duymasa en basitinden Law'ı çivilemişken niye kılıcını kullansın sürekli.Dediğin gibi eliyle de yapabilirdi telepati gibi.

Öyle bence çok güçlü olacağı için mangaka yapmamış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık