Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Kuzan

Kim Kazanır

• Kullanılan toplam oy
    112

kör topal

Ne dövüşünü gördün doğru dürüst ne haki seviyelerini biliyorsun bir de fikir değiştiriyorsun :oleyo2:
O zaman konu da saçma yani ne dövüşünü gördük nede haki seviyelerini biliyoruz. Shanks Mihawk gibi görmediğimiz karakterlerin de konularını açmayalım. En iyisi biz beklenti içine girmeyelim beklenti meselesi diye bir şey olmasın :oleyo2:.

Bu arada en güçlü amiral derken şaka yapıyordum yani fikir felan değiştirmedim :D.

O zaman konu da saçma yani ne dövüşünü gördük nede haki seviyelerini biliyoruz. Shanks Mihawk gibi görmediğimiz karakterlerin de konularını açmayalım. En iyisi biz beklenti içine girmeyelim beklenti meselesi diye bir şey olmasın :oleyo2:.

Bu arada en güçlü amiral derken şaka yapıyordum yani fikir felan değiştirmedim :D.
En baştan buraya yorum yapmasaydın o zaman.
Çok açıklama yapıyorsun.

Bazen Selim ile senin aynı kişi olduğunu düşünüyorum. :cool: Op'taki en dengeli grup açık ara amirallerdir. Yonkou'ya bile hepsi denk diyemeyiz tam olarak ama amiraller için diyebiliriz.
Eski üçlüde bende öyle derdim ama Fuji ile bu algıyı kırdı.

Yahu birde bu seride avantaj dejavantaj olmayacaksa niye meyveler var, haki türleri var? Logia birine dokunmak full haki ister. Kör olmak zaten handikap. Hız desen yok. Aokiji sadece meyve tabanlı dövüşse Fuji yine tükenecektir. Fuji'nin meyve ters diyelim ama o meyve kendisinde olduğu belli değil. Kılıçsız çekim yapmadı daha.

Mw gibi kaliteli analiz yapsam bende, keşke.:/

Fujitora'nın diğer 3 amiralden aşağı kalır yanı yoktur. Hiç bir amiralin birbirine bariz üstünlüğü yoktur. VS için şuan kararsızım.

Kuzanın meyvesi çok sıkıntı. Fujitora fazla hareketli biri değil ama uçabildiğini gördük. Bilemiyorum kararsızım.

Eski 3 amiralden Fujitoranin icinden gecer,disindan cikar.

Fujitora guclu birisi lakin amiral diye diger amirallerle ayni kefeye koyamam.

Ne kadar iyi gozlem hakisi olsa bile körlügü dezavantaj

fujitoro daha g3ü zor karşılıyor sonrada bu adam amiral gücünde değil diyince kızıyorsunuz yahu yonkou sağ kolu g3 lü luffyi madar ediyor koskocaman amiral zar zor durduruyor böyle şey olur mu ?

Yumuşak bir karaktere sahip olması onu eski 3'lüden güçsüz yapmaz.

Tüm amirallerin olası bir dövüşte birbirine şansı vardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık