Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Charlotte Katakuri & Charlotte Cracker

Fujitora'da bu vasıf var mı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Olabilir. Akainu'da da çıkar gibi geleceği görme.
Kaido'da çıkması,Saka,Mihawk,Shanks,Dragon gibi adamlarda çıkacağını belli etti bence.Kizaru ve Kuzan'da görüyor olabilir geleceği.Ray de keza öyle.

Yalnız Katakuri'ye cidden büyük artı yazdı bu son bölüm.
50 kere dedim Kata cidden çok hızlı bir forma karşı mücadele etti diye.Forumdaki arkadaşlarımıza göre rahatlıkla yapılabilecek bir şeydi yoksa bu.Koskoca imparator geleceği görmesini kullanmasa o Snakeman gatlinginden kurtulamıyor,nefes bile alamıyor.

Marco ve King gibi özel bir meyve ve ırksal özelliği yerine hakisiyle öne çıkkıyor direkt.
Onlardan öte h.haki sahibi bu adam.Farkını son savaşta iyice gösterecektir diye umuyorum.

Bi Beckmann çıkarsa çıkar böyle.
Beckman çıkar bence de.H.haki bile bekliyorum ondan.

Issho'nun gerçek gücünü Dressrosa'da görmedik çok yüksek ihtimal sivillerden ötürü. Seride şu anda ada yıkabilecek meyve bir bunda bir Teachde var meyveside çok kullanışlı uzun süreli dövüşlerde yer çekimiyle rakibin üzerine çok büyük baskı oluşturup çok erkenden yorabilir rakibini. Bu eşleşmede crackerın piskevit askerlerinin pek işe yaramayacağını düşünüyorum Katakuri hızıyla Issho'ya sıkıntı olabilir sadece onuda yerçekimi olayıyla halledebilir issho pek zor bir eşleşme değil Issho için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık