Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Charlotte Katakuri & Charlotte Cracker

Fujitora'da bu vasıf var mı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Evet inandım. Bina, zemin parçalamak marifet değil. Alanı geniş ve iyi itiyor. Meteor ise yıkıcı olsa da sana denk gelen yerini parçalasan yetiyor zaten.

Siz nasıl kendi yazdıklarınıza inanıyorsunuz ben bunu anlamıyorum. Qinjao gibi eski efsane tiplere, dinazorlara falan tek atan elephant gun bu bisküvilerin kalkanını aşamıyor. Ama fujitora bi kılıç sallayacak 10 bisküvi parçalanacak. Hay maşallah ya bu adamı yollayın bari bi yonkou adasına. Bi kılıç sallasın geriye 3 komutan ve yonkou kalır zaten.

Dressrosada sinirlenip 2 saniyesini ayırsa dof’un tüm ailesine birden tek atacakmış da kıyamamış herif.
Evet atardi :) Jack the Drought da senin gibi dusunuyordu ,Fujitora’nin gemisine saldirdi ve aynen “TEK” yedi.. Sonraki gördüğümüzde komple sargılar içindeydi kim bilir kaç gün geçti..

Evet atardi :) Jack the Drought da senin gibi dusunuyordu ,Fujitora’nin gemisine saldirdi ve aynen “TEK” yedi.. Sonraki gördüğümüzde komple sargılar içindeydi kim bilir kaç gün geçti..
Orada Sengoku, Fuji ve Tsuru üçlüsü vardı ve tek yediğini bilmiyoruz. Ayrıca gemi batırma muhabbetleri yok muydu? Her şeyi geçtim, bu üçlünün olduğu konvoya saldırıyor, ağır yaralansa bile yakalanmadan geri dönüyor, filden hasarı almasına rağmen yine ağır bir yara almıyor. Bunların öncesinde de bilmem kaç gün üst üste kedi köpekle dövüşüyor ve bunları yapan tek bir kişi.

Jack - Cracker, aşağı yukarı eşit desek, 3v1 Jack'i elinden kaçıran Fuji, bu tabloda Jack ile eşit Cracker ve Jack'den ve Cracker'den iki gömlek üstün Katakuri ile dövüşüyor. Her türlü Cracker ve Kata ikilisi yener. Kata ve Fuji zaten uzun süre dövüşüp birbirini yaralayacak tipte rakipler, üstüne bir de Cracker fazlası varken Fuji'nin zerre şansı yok.

Cracker sağ kol potasının bile altında ciddi altında olan bir adamken,bir sağ kola amiral yenme şansı vermez.İki sağ kolu konuşmuyoruz burda.King+Jack'in amiral yenebileceğine inanan var mı, Mw ve King fanları dışında ?

Cracker sağ kol potasının bile altında ciddi altında olan bir adamken,bir sağ kola amiral yenme şansı vermez.İki sağ kolu konuşmuyoruz burda.King+Jack'in amiral yenebileceğine inanan var mı, Mw ve King fanları dışında ?
Ben inanıyorum, hatta arttırıyorum, tek sağ kol olan Benn Beckman Amiral yer. İleride Zoro da yiyecek. Zoro ve Sanji, şuan Amiral yiyebilir. Sağ Kol'dan sonra orta kol, üst kol seviyesi yok, direk Amiral seviyesi var. Marco ve Amiral arasındaki farkı gördük. Bence, bırak sol kolu, 3. adamı, Marco'nun yanına Izo veya Vista falan ver, öyle de yener.

Adam karşıki dağı patlatıyor yahu, itiyor da nasıl itiyor, Saboya bir öfkeli kaplan dedi binalar pestil oldu, Sabo logia sayesinde yırttı. Hiçbir bisküvi asker ayakta kalmaz o saldırıda. :)
Fujitora'nın basit yerçekimi Zoro'ya King kadar hasar veriyor. Luffy'ye yaptığı Raging Tiger adamın sıfatını bozuyor. Karşıdaki lastik olmasa dönerek patlardı. Ancak üst seviye hakisi olanlar kurtulur o saldırıdan. Bu da çok hasarlı olur yine. Luffy'nin hakisi bile dayanamadı o yerçekimine. :)

Ben inanıyorum, hatta arttırıyorum, tek sağ kol olan Benn Beckman Amiral yer.
İhtimal.

Zoro ve Sanji, şuan Amiral yiyebilir.
2v1 diyorsan olabilecek bir şey.Zoro ve Sanji>gördüğümüz tüm imparator sağ ve sol kol ikilileri ama bu ikisi>>King ve Queen,bırak King ve Jack'i.

Sağ Kol'dan sonra orta kol, üst kol seviyesi yok, direk Amiral seviyesi var
Bu gördüğümüz sağ kolları amiral seviyesi yapmıyor.

Marco'nun yanına Izo veya Vista falan ver, öyle de yener.
Yenemez.Marco'nun maks 1,2 tık zayıf haline orta zorluk atan bir Zoro var.O Zoro da amirali yenemez.

Orada Sengoku, Fuji ve Tsuru üçlüsü vardı ve tek yediğini bilmiyoruz. Ayrıca gemi batırma muhabbetleri yok muydu? Her şeyi geçtim, bu üçlünün olduğu konvoya saldırıyor, ağır yaralansa bile yakalanmadan geri dönüyor, filden hasarı almasına rağmen yine ağır bir yara almıyor. Bunların öncesinde de bilmem kaç gün üst üste kedi köpekle dövüşüyor ve bunları yapan tek bir kişi.

Jack - Cracker, aşağı yukarı eşit desek, 3v1 Jack'i elinden kaçıran Fuji, bu tabloda Jack ile eşit Cracker ve Jack'den ve Cracker'den iki gömlek üstün Katakuri ile dövüşüyor. Her türlü Cracker ve Kata ikilisi yener. Kata ve Fuji zaten uzun süre dövüşüp birbirini yaralayacak tipte rakipler, üstüne bir de Cracker fazlası varken Fuji'nin zerre şansı yok.
Gösteriliş biçiminden yola çıkarsak sorumluluğu Fuji aldı öne çıktı.. İşleniş bakımından tek yedi dedim çünkü dövüşü göstermeye bile gerek duymadı Oda , büyük ihtimalle öldü diye bırakmışlardır yoksa 1 milyarlık yonkou commanderını kesin alıp götürürlerdi. Bu yüzden genel görüş tek yediği konusunda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık