Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Charlotte Katakuri & Charlotte Cracker

Fujitora'da bu vasıf var mı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Cracker bence etkisiz kalır. Birkaç kere belki Kata yerine atak tanklar. Yine de aşağı yukarı yüksek zorlukta falan Fuji alır gibi.

Katakuri en sevdiğim karakterlerden biri ama bu dövüş özelinde demiyorum Fujitora gerçekten çok ama çok güçlü. Bence bu dövüş biraz uzun sürer ama sonunda Fujitora kazanır

Hiçbir amiralin aynı anda hem Cracker'i hem de Katakuri'yi alabileceğini düşünmüyorum. İkiye karşı bir dövüşmenin zorluğunu gördük. Burada Cracker gibi biri var ve karakterin yakın dövüşe bile ihtiyacı yoktur oluşturduğu bisküvi ordusuyla yeterince büyük bir sorun zaten kendisi üstüne Katakuri gibi biri var. Bisküvi bunshinleri çok müthiş fiziksel güce sahipler öyle yabana atılmasından. Katakuri'yle nasıl bir ikili oluşturdukları da önemli, neticede bu ikili kardeşler ve aralarıda iyidir. Law ve Kid bile böyle uyum içinde bir Yonkou'yu indirebildiyse Katakuri ve Cracker de bir amirali alabilirler.

2 güçlü komutan birlikte amiral alır. Cracker ve kata olması şart değil. Queen ve king beraber dalsa onlar da kazanır. Veya marco+jozu da kazanabilir.

cracker etkisiz eleman. katakuri tek başına alabiliyorsa alır. alamıyorsa cracker ile de alamaz. yine de fujitora'nın çok güçlü olduğunu düşünüyorum, katayı alabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık