Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Charlotte Katakuri & Charlotte Cracker

Fujitora'da bu vasıf var mı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Beklentiler benimkiler değil. Anlam bozukluğuna neden olmuşum galiba. Çok az farklar olduğu için şimdi de Amiral=Yonko şeklinde düşünüyorum. Bu sitede diğer sitelere göre korsanlar aşırı güçlü görünüyor. İlk üye olduğumda bile Amiral=Yonko diyordum. Bana epey kişi troll müsün demişti. :D

O sebeple üyelere yavaş yavaş fikirlerimi iletiyorum. Diğer sitelerdeki konular gibi Big Mom vs Fujitora, Big Mom vs Mihawk açsam birçok kişi konuya kilit atın der belki. Bu konuya bile silinsin diyenler var sonuçta.

Çoğunluğun veya başka forumların ne dediğinin pek bir önemi yok. Yanlış hatırlamıyorsam sen de bu fikirdesin. Bu sebeple başka forumları şahit göstermene gerek yok bence.

Fujitora'yı severim. Belki de forumda en çok sevenlerdenimdir. Ancak bir Yonkou'yu alabilmesi söz konusu değil. Bunun en büyük sebebiyi Ortak hareket etmeyen aynı iradeyi paylaşmayan Yonkouların hiçbirini deviremeyen Hasta ve ilaçlara bağlı bir şekilde hayata devam etmek zorunda olan WB'yi Karasakalın büyük yardımıyla anca öldürebilen bir oluşum Denizciler. Bu sebeple hiç bir amiralin bir Yonkou'yu alabileceğini düşünmüyorum. Akainu'nun istisnai bir alt yapısı var ancak onunda handikaplı BM'yi anca alma ihtimali olur diye düşünüyorum. Tüm forum veya forumlar böyle düşünmese bile fikrim değişmez. Fikrimi değiştiren ortaya sunulan farklı bakış açılarının içeriği olabilir. Ancak bu zamana kadar öyle bir şey görmedim kendi adıma. Bu sebeple şimdilik Yonkou > Amiral net benim için. Big Mom vs Mihawk ise hiç söz konusu değil bana göre. Olması için bir amiral gücü göstermesi gerek Mihawk'ın. Ama kılıç düellosu yapabilirler BM ile : ))
Benim fikrim bu olsa da sen de açmak istediğin konuyu aç bence. Varsın gerek görürlerse silsinler ancak söz konusu Mihawk iken silineceğini sanmam. Sonuçta kalbur üstü ve ünvanlı bir adam.

Bu vs'ye gelince daha öncede dediğim gibi Cracker'in yerine başka bir sağ kol veya Cracker'den daha işlevsel biri olsa alırlardı diye düşünüyorum. Ancak bu haliyle Fujitora alır.

Çoğunluğun veya başka forumların ne dediğinin pek bir önemi yok. Yanlış hatırlamıyorsam sen de bu fikirdesin. Bu sebeple başka forumları şahit göstermene gerek yok bence.

Fujitora'yı severim. Belki de forumda en çok sevenlerdenimdir. Ancak bir Yonkou'yu alabilmesi söz konusu değil. Bunun en büyük sebebiyi Ortak hareket etmeyen aynı iradeyi paylaşmayan Yonkouların hiçbirini deviremeyen Hasta ve ilaçlara bağlı bir şekilde hayata devam etmek zorunda olan WB'yi Karasakalın büyük yardımıyla anca öldürebilen bir oluşum Denizciler. Bu sebeple hiç bir amiralin bir Yonkou'yu alabileceğini düşünmüyorum. Akainu'nun istisnai bir alt yapısı var ancak onunda handikaplı BM'yi anca alma ihtimali olur diye düşünüyorum. Tüm forum veya forumlar böyle düşünmese bile fikrim değişmez. Fikrimi değiştiren ortaya sunulan farklı bakış açılarının içeriği olabilir. Ancak bu zamana kadar öyle bir şey görmedim kendi adıma. Bu sebeple şimdilik Yonkou > Amiral net benim için. Big Mom vs Mihawk ise hiç söz konusu değil bana göre. Olması için bir amiral gücü göstermesi gerek Mihawk'ın. Ama kılıç düellosu yapabilirler BM ile : ))
Benim fikrim bu olsa da sen de açmak istediğin konuyu aç bence. Varsın gerek görürlerse silsinler ancak söz konusu Mihawk iken silineceğini sanmam. Sonuçta kalbur üstü ve ünvanlı bir adam.

Bu vs'ye gelince daha öncede dediğim gibi Cracker'in yerine başka bir sağ kol veya Cracker'den daha işlevsel biri olsa alırlardı diye düşünüyorum. Ancak bu haliyle Fujitora alır.
Yer çekimi kuvveti kilo ile artan bir şey. O yüzden Big Mom karşısında tehlikeli olabilir. :D

Fujitora geniş ve güçlü bir yer çekimi versin bunlara. Biri Luffy gibi dönerek, diğeri Zoro gibi ezilerek patlar. :a:

Bir zamanlar Sağ Kollar Amiral alıyordu burada. Şimdi öyle diyen çıkmaz herhalde. Onun için zamanla yavaş yavaş yükseltiyorum beklentileri. :D
Azmine hayranım abi hala var sağ kola amiral aldıran ama forumun genel görüşü baya değişmiş son yıllarda :sapkali:

Fujitora ikisini de temizinden döver sonrada kafasına bandaj sarar millet savaştığını anlasın diye.

Fuji , Luffy'e yaptığı son saldırısı " Gravito Moko" ile Cracker'i tekler. Ondan sonrası zaten 1vs1'e döner onda da sonuç belli zaten. Orta-Yüksek zorlukta Fuji alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık