Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Charlotte Katakuri & Charlotte Cracker

Fujitora'da bu vasıf var mı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Nasıl oluyor da geleceğin büyük lideri, büyük buğu, gönül gözü açık başbuğu hakkında böyle şeyler yazabiliyorsun eyyy @Mihawk ? Nickine ve nick renginin benim dünyamdaki huzur veren etkisine hürmeten seni mazur görüyorum ama bir daha böyle yorumlara denk gelirsem seni başta @sensey olmak üzere @Fujitoro @AdmiralFujitora @Garp ve @Tyr @Akainu Sakazuki ile carpraz ateşe alırız bunu bilesin.

Verdiğin tepkiyi anlamadım. Amiraller güçsüz demedim ki senseyi etiketliyorsun. Tam aksine, bana güçsüz görünmesine rağmen amiral sıfatının boşa verilmeyeceğini düşündüğüm için Issho kazanır diyorum. :d

Cracker'e çok ters. Yatay yerçekimi ile kolay halleder bisküvi askerleri. Ayrıca askerleri yerçekimi ile de kaldırıp savurabilir. Cracker fazla etkili olamaz.

Kata'ya karşı da ters çünkü bu adam da serideki bir diğer en iyi k.haki kullanıcısı. Belki geleceği de görüyordur ve işlenmemiştir. Ayrıca yerçekimi saldırıları büyük alan kaplıyor, vücudu mochi yapıp kurtulmak sökmez Fuji'ye.

Fuji için çok zor da olmaz çok kolay da. Biraz zorlanarak kazanır.

Nasıl oluyor da geleceğin büyük lideri, büyük buğu, gönül gözü açık başbuğu hakkında böyle şeyler yazabiliyorsun eyyy @Mihawk ? Nickine ve nick renginin benim dünyamdaki huzur veren etkisine hürmeten seni mazur görüyorum ama bir daha böyle yorumlara denk gelirsem seni başta @sensey olmak üzere @Fujitoro @AdmiralFujitora @Garp ve @Tyr @Akainu Sakazuki ile carpraz ateşe alırız bunu bilesin.
Ben genel olarak Amiralleri sevmem, aralarında bireysel istisnalar var elbette ama Yonkou lobisi bende daha fazla hayranlık uyandırıyor. 😋

İssho'nun meyve serideki en güçlü meyvelerden.

Meyvelerin önemi de son bölümlerde yine ortaya çıkmaya başladı.

Olay meyvesiz çıplak dövüş olsa Kata Fuji'yi bence indirir. Ama o meyveyle ...:(

Meyve kullanmadan Snakeman atağı durdurmak>kılıçla g3 bloklamak.Tüm kek Luffy>Dressrosa Luffy olduğu da bariz üstelik.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık