Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İssho & Kuzan vs. Donquixote Doflamingo & Dracule Mihawk

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    174
Baya zorlu bir anket olmus ama Doflamingo' ya pek guvenemesem de Mihawk'a guvenim tam. Mihawk ve Dof kazananlar olur.

Herşeyi geçtim halen Fuji kafes ittirir falan diyen var, pes artık, adam ittirmiyor sadece göstermelik kolunu uzatmış, kafes kaybolduğunda bırak yere kapaklanmayı adam sarsılmadı kıpırdamadı bile. Buna rağmen ittirdiğini zannedenler var.

Fujitora Sabo'ya karşı, Jack'e karşı gücünü halen ispatlamadı galiba, yakında Fujitora Riku'ya diz çöktü, Riku'ya diz çöktüğü için güçsüz diyende çıkar aynı mantıkla giderek.

Neyse, Amiraller zorlanmaz.

Fuji Mihawk eşleşse, Mihawk alır.
Mihawk Vista ile dahi berabere kalıyorken, bir Amiral üstüne üstlük en güçlü Paramecia yeteneklerinden birine sahip Fujitora'yı almasına imkan vermiyorum. Adam Mihawk'ın Shichibukai olduğunu bile bile bütün Shichibukai'ları sistemden silicem diyor, bu demek Mihawk'ı da indiririm Dof'u da indiririm demek. Fujitora boş konuşmaz. Ciddileşirse Vista'ya da benzemez.

Son düzenleme:
Şimdi 2 amiral 2 savaş lordunu yenemez mi diyorsunuz:hhh: Vasıfsız dediğiniz fuji sakaya bile rest çekiyordu garip bi tip anlicağınız yok kafes ittirdi bilmem ne bu adamın kalibresini düşürmeye yetmez.Mihawk bencede amiral dengi ama dof yanından bile geçmez.Amiraller patates eder.

Demek istediğini anlıyor ve altına imzamı atıyorum :good:

Açık konuşmak gerekirse, Zoro'nun geldiği duruma bakarak Mihawk'ın amiral altında bi gücünün olma ihtimali yok. Adam kaç yıldır canı sıkıla sıkıla cehennem dedikleri yeni dünyada geziyor :hhh:
Zaten amiralden aşağı olması konusunu tartışmıyorum bile. Benim derdim Mihawk=Shanks. :)

Lordlar hükümete çalışıyorlar. Amirallerde öyle. Ama ne hikmetse lordlara hükümet köpekleri deniyor. Çünkü onların bağlı olduğu bir yer var ve tasmalarını atmaya çalışacak olurlarsa ağzının üstüne vuracak insanlar olmalı. Bunlar kim? Amiraller.
Nasıl ki bir tayfa da en güçlü kişi kaptan olmak zorunda ise burada da iki amiral herhangi iki lorddan güçlü olmak zorunda yoksa dengeler bozulur.

Diğer yazdıklarına da cevap verirdim ama uzun tartışmalar bayıyor :D
Lordlara hükümet köpeği diyenler olduğu doğru. Çünkü lordlar korsan olmalarına rağmen hükümetle anlaşmışlar. Bu kadar basit. Amirallerle alakalı bir durum yok burada. Bir kaptanın da tüm tayfadan güçlü olması gerektiğini düşünmüyorum. Zira benim için Luffy=Zoro'dur. Zaten bunun konumuzla alakası da yok.

Madem sevmiyorsun ben de daha fazla uzatmıyorum. :sapkali:

Akıyor bu sabah bir engel daha.Güzel oluyor böyle konular destekliyorum artık.

Sonuç amiraller ezer geçer.Kuzan tek bile yeter.

Dof bir eliyle Fujiyi kitlerken diğer eliyle meyve yedirilmiş kılıcını alır ve Fuji iptal olur. Bu süre zarfında Mihawk Kuzanla kapışıp kazanır zaten. Çok dengesiz bir eşleşme olmuş bana kalırsa, Amirallerin yanına 1 2 kişi daha vermek lazım. :)

Amiraller Wg'nin değil Denizcilerin en büyük savaş gücü yoksa adamdan bile saymıyorlar. Wg'nin kullanabileceği çok fazla alternatif güç var gibi gözüküyor. Biri misal Cp-0. Bu vs'yi de kuşlar alır gibi. Dof reyize güveniyorum.

Wg'nin en büyük gücü aksi gösterilmedikçe amiraller. Kutsal Ejder'lere birşey olunca direk bir amirali çağırmalarından aşikar. 850 bölüm olmuş, bu saatten sonra amirallerin üstünde wg'ye bağlı adam mı çizilecek?

O değil de şu soruma cevap almak istiyorum. kutsal bidonlar çaģırınca gitmek zorunda olan amiraller mi hükümetin köpeğidir yoksa sadece savaş çıktığında çaģrılan ve gitmek zorunda olmayan şikiler mi hükimetin köpeģidir? :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık