Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İssho & Kuzan vs. Donquixote Doflamingo & Dracule Mihawk

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    174
O değil de şu soruma cevap almak istiyorum. kutsal bidonlar çaģırınca gitmek zorunda olan amiraller mi hükümetin köpeğidir yoksa sadece savaş çıktığında çaģrılan ve gitmek zorunda olmayan şikiler mi hükimetin köpeģidir? :)
Denizciliğin zaten amacı hükümete hizmet etmek. Ama korsan olan birinin amacı hükümete hizmet etmek olmamalı. Ayrıca zorunda olmadıkları nerden çıktı?

Son olarak ben demiyorum hükümet köpeği diye mangaka dedirttiriyor.

O değil de şu soruma cevap almak istiyorum. kutsal bidonlar çaģırınca gitmek zorunda olan amiraller mi hükümetin köpeğidir yoksa sadece savaş çıktığında çaģrılan ve gitmek zorunda olmayan şikiler mi hükimetin köpeģidir? :)
Ahaha haklısın ne diyeyim. :D Bu bağlamda asıl köpeklerin amiraller olduğu ortaya çıkıyor.Zaten öyle olmasa kızıl köpek gibi lakaplar almazlardı.Mangaka mesajı veriyor.

Hancock savaşa gitmiyordu mesela.Pek niyeti yoktu.Luffy ve id mevzuları oluşunca karar aldı.

Gorosei diyor.Sizin itibarınızın değeri yok denecek kadar az.Siz bir hiçsiniz diyor kısaca birde akainuya.Mantıken kara ordusu denizcilerden daha güçlüdür.O bakımdan ileride çıkarsa Generaller falan amirallere fark atacağı kanısındayım.

Wg'nin en büyük gücü aksi gösterilmedikçe amiraller. Kutsal Ejder'lere birşey olunca direk bir amirali çağırmalarından aşikar. 850 bölüm olmuş, bu saatten sonra amirallerin üstünde wg'ye bağlı adam mı çizilecek?
Karakterleri haftalık tasarlamıyor zaten. Denizcilerin üstünde hükmeden kutsal ejderler var. Yeni karakter çizmeyip nabacak. Buzdağının görünen kısmı tabiri amiraller ve denizciler için gecerli. Aynı şeyi Akainu karşısında Gorouseilere de söyletti zaten itibarınız yok dedi. Cp-0 da birden gözüktü hatırlarsak. Koca hükümeti 4 tane amirale bağlarsa komedi olur :D

Karakterleri haftalık tasarlamıyor zaten. Denizcilerin üstünde hükmeden kutsal ejderler var. Yeni karakter çizmeyip nabacak. Buzdağının görünen kısmı tabiri amiraller ve denizciler için gecerli. Aynı şeyi Akainu karşısında Gorouseilere de söyletti zaten itibarınız yok dedi. Cp-0 da birden gözüktü hatırlarsak. Koca hükümeti 4 tane amirale bağlarsa komedi olur :D
Koca hükümeti 4 amiralle bağlarsa komedi olur ne demek ya dalga mı geçiyorsun ?
Koca hükümetin en büyük gücü amiraller diyorum hükümetin başta cp0 olmak üzere bir sürü örgütü vs. Vardır ama en güçlü oluşum amirallerdir. Zaten yeterince güçlüler bence, onların da üstünde yonkolar var. Amiralden güçlü yonkodan güçsüz bir oluşum bu saatten sonra zor. Yonkodan kastım 4 kaptan.

Koca hükümetin en büyük gücü amiraller diyorum hükümetin başta cp0 olmak üzere bir sürü örgütü vs. Vardır ama en güçlü oluşum amirallerdir. Zaten yeterince güçlüler bence, onların da üstünde yonkolar var. Amiralden güçlü yonkodan güçsüz bir oluşum bu saatten sonra zor. Yonkodan kastım 4 kaptan.
Hükümetin gücü sadece 4 amiral olsaydı 2 yonkou ittifak yaptığı an Wg diye bir şey kalmazdı.

Yahu adamlar kendileri dedi senin itibarın yok diye. Bi kere Gorouseiler dahi amirallerden hem mevki hem de güç olarak üstün gözüküyor. Hükümetin değil denizcilerin en büyük savaş gücü amiraller. Hükümet detaylı olarak işlenmedi. Wg'nin üst kademesinden amiralleri katlayacak adamlar çıkmayacağını düşünmek Oda'nın tarzına ters.

Mf'da denizciler savaştı hükümet değil. WG'nin ayrı bir olayı olduğunu düşünüyorum. Üst kademe çok daha güçlü bir oluşum çıkacaktır. Reverie arc'ın da dediğimi destekleyecek kişileri görürüz :good:

Wg'nin en büyük gücünün sadık askerleri amiraller değil de ne idüğü belirsiz sağı solu belli olmayan lordlar olduğuna inanabilir misiniz?
Yalniz en buyuk guc denizcilerde degil.Bak amiral demiyom genel olarak denizcilerin hepsini kastediyorum.
Konu disi oldu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yahu adamlar kendileri dedi senin itibarın yok diye. Bi kere Gorouseiler dahi amirallerden hem mevki hem de güç olarak üstün gözüküyor. Hükümetin değil denizcilerin en büyük savaş gücü amiraller. Hükümet detaylı olarak işlenmedi. Wg'nin üst kademesinden amiralleri katlayacak adamlar çıkmayacağını düşünmek Oda'nın tarzına ters.

Mf'da denizciler savaştı hükümet değil. WG'nin ayrı bir olayı olduğunu düşünüyorum.
Wg vs 4 yonko konusuna bakıp mesajlarımı bulursan görürsün Wg hakkında denizcilerden başka birçok gücü olduğunu yazdığımı, yonkolardan daha güçlüdürler yazan azınlıkta olduğumu. Bende ne gorousei ne de cp0 amirallerden daha güçlü bir intiba bıraktı.

Şu itibar olayına örnek vereyim. Mesela Mike Tyson Bush'tan güçlüydü fiziksel olarak ama Bush'un itibarının yanında Mike Tyson'ın itibarı çok daha azdı.

Kuma Kizaru'ya ne diyordu onu bir hatırlatsanız iyi olacak.Size açıklama yapmak zorunda değilim direk hükümete bağlıyım diyordu sanırım.Yani lordlar hükümetin bir gücü denizcilerle alakası yok esasında.Aralarında ast üst ilişkisi yok.Onun için shichileri küçümsemeyi bırakın.Amirallere sadece lordluğu alma yetkisi verilmiş.Onun için de kanıtları olması lazım.Dofun alamazdı mesela adaya ilk geldiğinde.Law'a bile soruyor cevap alıyor.Şahit olması lazım.Adam yalan söylese birşey yapamayacak.Kendi yalan söylese belki gerçek ortaya çıkınca kendi başı yanacak.Bunlar amiral ama sonuçta kurumda görevli insanlardan birisi sadece.

Wg vs 4 yonko konusuna bakıp mesajlarımı bulursan görürsün Wg hakkında denizcilerden başka birçok gücü olduğunu yazdığımı, yonkolardan daha güçlüdürler yazan azınlıkta olduğumu. Bende ne gorousei ne de cp0 amirallerden daha güçlü bir intiba bıraktı.

Şu itibar olayına örnek vereyim. Mesela Mike Tyson Bush'tan güçlüydü fiziksel olarak ama Bush'un itibarının yanında Mike Tyson'ın itibarı çok daha azdı.
Öyle bir intiba bırakmasına gerek yok daha güçlü olması için.Mom da bırakmıyor ama daha güçlü böyle düşün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık