Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Inuarashi & Nekomamushi vs. Charlotte Katakuri

Kim Kazanır

• Kullanılan toplam oy
    81
Namı Chopper'a Luffy için diyor ki o senden daha fazla içgüdüsüne göre hareket ediyor. İç güdü ile bu iş mi oluyor? Ağa Rayleigh'nin lafını herhalde bir ben yanlış yorumluyorum.
Asıl söylemek istediğim Katakuri'yi yenecek kişin onun kadar iyi bir gözlem hakiye ihtiyacının olmadığıdır.

2 ? La adamın 1 gün olmadan pili bitiyor, kan kusup yere düşüyor yorgunluktan bir de 2 gün he :)

Mihawk, Weevil, Beckman, King, Ray, Garp ...
Kendine mızrak batırıp %30una düştüğü için 1 günde gitti :D
Bunun dışında alttaki yorumuna katılıyorumda adamların 3ü seri efsanesi zaten :) Kaldı ki K. haki olarak bir çoğundan üstündür.

Jack ve Katakuri aynı ligin adamı, biri muazzam dayanıklı, diğeri ise darbe alamayacak kadar iyi bir gözlem hakiye sahip. Ayrıca Jack'in daha iyi bir saldırı gücüne sahip olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden dönüşümle birlikte Minklerin daha üstün olacağını düşübüyorum.
1- Jackin Kaidonun sağ kolu olup olmadığı belli değil
2- Kaidonun en güçlü canlı olduğu yerde sağ kolu da diğer sağ kollardan güçlüyse bu nasıl denge?

Asıl mesele k.hakinin çalışma prensibinde işte. Senin söylediğin şey k.hakiyi baya bir değersiz yapıyor bence. Savaş alanında hiçbir işe yaramaz mesela. Önündekine odaklanırken arkandaki gelsin delsin seni. :/ Bilemiyorum.

@Daredewill
Başlangıçta vuramayacak tabii ki. Ne sandın? Dövüş ilerledikçe Kata güçten düştükçe Akainu da vurmaya başlayacak yavaştan. Kolay mı sağ kolları hemen devreden çıkarmak öyle?
Görmesek bilme ama gördük, Luffy ile dövüşürken defalarca sıkmışlar çocuğa hangisinin farkına vardı ? Yok öyle bir şey. Brook resimi kırdığında farketti mi mesela ?
Koca anada gelecek görmeyi bırak ne kadar k.haki olduğu meçhul.Hadi alsın geleceği gören biri.İşler öyle yürümüyor.Luffy nasıl yılan kardeşleri yendiyse o şekilde.Kişinin gücü üstesinden gelecek seviyedeyse bir anlam ifade etmez.
Ne olacak la, sen de alem adamsın baktı mı K hakisi kendisinden yüksek kaçı verir korur ünvanını :artiz:

Dur la dur o konu, bu konu değildi :hhh:

Chopper'ın Nami'nin kurtulduğu saldırılarından mı kimse kaçamayacak.Gelecek görmeyle koca anayı atlatabilirsin fakat yenemezsin sırf görüyorum diye.
Anladın la işte ne demek istediğimi, Zeus veya Prometheus ile saldırırsa dedik. İlla sulandıracaksın söylediğimi. :S Yenemez tabi. Bigmom'a hasar verebileceği bile meçhul.

@RedTeroR
Yani, sen de haklısın aslında.

"Rakibin ne kadar güçlü, dayanıklı ya da hızlı olduğu önemli değil, Katakuri kadar k. hakin yoksa ona rakip olamazsın!" Gerçekten böylemi düşünüyorsunuz?
İlla ki diğer etmenler de önemli. Ancak Luffy bu adamı yenilmez sanıyordu. Bunun sebebi de k.haki. G4 Luffy'i pataklaması bunun işareti zaten. Ayrıca üst seviyelerde bir çok karakterin buna yakın seviyelerde k.hakisi olacaktır. Amiral ve yonkoular yener bir şekilde. Yonkoular sabit dursa yenemez zaten Kata. Ama İnu ve Neko 3.komutan seviyesi adamlar. Fiziksel güçle savaşıyorlar. İyi de bir k.hakileri olsa daha güçlü olurlardı. Dönüşüm kısmı soru işareti zaten. Dediğim gibi vurabilirlerse dönüşümle alırlar. Yoksa G4 Luffy'nin süresinin bitmesi gibi olur durumları.

Anladın la işte ne demek istediğimi, Zeus veya Prometheus ile saldırırsa dedik. İlla sulandıracaksın söylediğimi. :S Yenemez tabi. Bigmom'a hasar verebileceği bile meçhul.

@RedTeroR
Senin söylediğin türden K hakiye Rayleigh sahip olabilir, köle olayında mekana bakıp nelerin yaşandığını anlamıştı mesela. Geçmişi görüyorsa geleceği de görüyordur heralde, alan kapsamalı hemde :gamyon:

Eğer birden fazla kişiyi ve doğrudan alanda olacakları gören bir güç olarak k hakiyi Oda, Op'a sokarsa altından kalkamaz bu hali daha mantıklı :bilmem:

Görmesek bilme ama gördük, Luffy ile dövüşürken defalarca sıkmışlar çocuğa hangisinin farkına vardı ? Yok öyle bir şey. Brook resimi kırdığında farketti mi mesela ?

Ne olacak la, sen de alem adamsın baktı mı K hakisi kendisinden yüksek kaçı verir korur ünvanını :artiz:

Dur la dur o konu, bu konu değildi :hhh:
Aynen haklısın ünvanını koruyan arkadaş sırf ünvanımı koruyayım diye Sanji gibi kaçma üzerine eğitim almış kamabakkada. :D

@RedTeroR
Ha tamam o şekilde olabilir.Normalde yıldırımdan vs kaçılmaz ama one piece bu geleceği gören koca anadan kurtulabilir gibi geliyor ayağı kayıyor düşüyor falan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık