Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Pouf'la ederdi. Nen kullanmayan Pitou'yla da ederdi. Gon bile nen kullanmayan Pitou karşısında avantajlı durumdaydı. (Gon'un Dönüşüm yapmadan önceki halinden bahsediyorum.)
Pitou fiziksel kuvveti sayesinde adalar arası zıplamamış mıydı? Fiziksel olarak Gon o kadar iyi miydi? Tamam gelecekte zaten fiziksel anlamda rakipsiz olacağının sinyallerini vermişti ama o kadar da değildi gibi.

Killua ile kıyaslandığında fiziksel sağlamlık özellikler açısından önde miydi bu arada?

Pitou fiziksel kuvveti sayesinde adalar arası zıplamamış mıydı? Fiziksel olarak Gon o kadar iyi miydi? Tamam gelecekte zaten fiziksel anlamda rakipsiz olacağının sinyallerini vermişti ama o kadar da değildi gibi.

Killua ile kıyaslandığında fiziksel sağlamlık özellikler açısından önde miydi bu arada?
Adalar arası zıplamadı ya. :D Fiziksel olarak Gon'un o kadar iyi olmasından bahsetmiyorum. Nen avantajından bahsediyorum.

Gon kas gücü açısından Killua'yı sonradan geçmiş olabilir, ilk başta Killua öndeydi.

Bu Ging ile Pariston'un mağara gibi bir yerde askerlere daldığı sahne vardı. Duvardan geçiriyordu reyiz. O sahne anime somrasıydı değil mi? Ging konuşmuşsunuz o sahne geldi direk aklıma...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık