Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Neteronun efsuncu olmasi lazim. Adamin ana gucu budha efsunlamak uzerine. Budha kontrolu icinde biraz idareci kasmistir tmm.

Efsuncular en ezik nen potansiyeline sahiptir benim gördüğüm o, ama çoğunda gördüğümüz gibi kendilerine bir kısıtlama-şart koşarak yeteneklerini kalburüstü bir hala getirebilirler. O yüzden en tehlikeli sınıf bence. Onun aksine kendi neniyle yapabileceği birşey yok diğer sınıflara, illa bir şart koşması lazım yani kendine. Bana göre nen potansiyeli Çoğaltan>Salgıç>Dönüştürücü>İdareci>Efsuncu.
Neteronun efsuncu olmasi lazim. Adamin ana gucu budha efsunlamak uzerine. Budha kontrolu icinde biraz idareci kasmistir tmm.
Efsuncu olsa o'nu idare yeteğiyle idare etmesi gerekmez işte, adam çoğaltan. Hayvani neniyle sadece bir sütun yaratmış kocaman ama üzerinde bi hakimiyeti yok/ ne de o budanın bi özelliği var. İdareciyi ondan kasmış.
Ben de böyle düşünüyorum. Çoğaltanlar, sadece bedenlerini sertleştirebildikleri için bu yönde nen kullanmıyorlar, hayvani nene sahip oldukları için bedenlerini sertleştirmeyi tercih ediyorlar. Bu nedenle Uvogin ve Netero'nun bedeni çelik gibi. Aynı nedenle Uvogin, bir efsuncuda nen akışı görünce nasıl bu kadar nene sahip olabiliyorsun diyor. Nen seviyesi bakımından Çoğaltan > Efsuncu işte.
Bence de, zaten Hisoka birşeyler diyordu kişiliğe göre falan olur diye. Bunun gibi nene göre de kabileyetin gelebilir.
Edit: Bi' de kurapika çoğaltan çıkmadığı için hayal kırıklığı yaşamıştı.

Arkadaşlar Manipulator dediğimiz idareci oluyor değilmi ? Bunda büyük bir sıkıntı var. Yani sizin düşündüğünüz gibi insanın yaydığı aura yı kontrol etmesi için bunu kasması gerekmiyor öyle. Mesela Netero Emission ile buddha yı summonluyor ama kontrol etmesi için idareci olmasına gerek yok. Sonuçta kendi aura sı. Keza Zenoda aurasını dönüştürüyor ve kontrol ediyor.

İdareciler daha farklı.
Mesela İllumi insanları kontrol edebiliyor yeteneğiyle. Hani avcı sınavında görevliye zorla Gon un yerini söyletmişti. Daha da bariz yetenekleri var ama spoilere girer.
Squala nen ini kullanarak köpekleri kontrol ediyordu. Aynı bunların takımında öpücüğüyle insanları idare eden bir kızıl saçlı kadın vardı.
Uvo nun kafasını yediği adam keza parazitleri kontrol ediyordu.
Bariz örneklerden Shalnak var telefonla insanları kontrol eden. Pouf var sonra

Zeno demisken. Zeno donusturucumu yoksa idarecimi ?. Bence Donusturucu fakat idarecide kasmis. Yani nen ile ejder yapip onu kontrol etmesinin baska bir aciklamasi olmaz. Fakat bir arkadas hareket ettirirken yaptigi o el hareketlerinden dolayi idareci diyor. Sizlerede sormak istedim. Donusturucu mu idareci mi ? :bilmem:
Zeno bence, Çoğaltan + Salgıç + Efsuncu. Dönüştürücüde nen bir maddeye çevriliyor. Hisoka ipliğe çeviriyor yahut saydam bir kağıda dönüştürüyor, Killua elektriğe dönüştürüyor vs. Zeno ise bir maddeye dönüştürmüyor neni. Yoktan ejderha yaratıyor. Bu yüzden efsuncu gibi geldi bana.

Efsuncular en ezik nen potansiyeline sahiptir benim gördüğüm o, ama çoğunda gördüğümüz gibi kendilerine bir kısıtlama-şart koşarak yeteneklerini kalburüstü bir hala getirebilirler. O yüzden en tehlikeli sınıf bence. Onun aksine kendi neniyle yapabileceği birşey yok diğer sınıflara, illa bir şart koşması lazım yani kendine. Bana göre nen potansiyeli Çoğaltan>Salgıç>Dönüştürücü>İdareci>Efsuncu.

Efsuncu olsa o'nu idare yeteğiyle idare etmesi gerekmez işte, adam çoğaltan. Hayvani neniyle sadece bir sütun yaratmış kocaman ama üzerinde bi hakimiyeti yok/ ne de o budanın bi özelliği var. İdareciyi ondan kasmış.

Bence de, zaten Hisoka birşeyler diyordu kişiliğe göre falan olur diye. Bunun gibi nene göre de kabileyetin gelebilir.
Edit: Bi' de kurapika çoğaltan çıkmadığı için hayal kırıklığı yaşamıştı.
Nen potansiyeli nenin turune gore degismez. Kisiye gore degisir. Netero cogaltici olsa neden yakin dovus yerine budha tercih etsin. Kasmayin iste. Netero efsuncu. Keske mangakanin bir aciklamasi falan olsa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık