Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

AperionRyoku

Koalanın hikayesi. :( Her gördüğünde ağlatıyor.
Yav ilk bölümleri filan kötü ama insan ister istemez One Piece ile kıyaslıyor ondan oluyor herhalde. Ben ilk çizimlerini filan görmüştüm sadece background çok boş. Dolu olduğunda da board'daki asıl imgeyi gayet rahat seçebiliyorsun.

Bilemedim...

Unknown

Yav ilk bölümleri filan kötü ama insan ister istemez One Piece ile kıyaslıyor ondan oluyor herhalde. Ben ilk çizimlerini filan görmüştüm sadece background çok boş. Dolu olduğunda da board'daki asıl imgeyi gayet rahat seçebiliyorsun.

Bilemedim...
İşte problem orada o ilk bölüm değil. Gon, yeniden doğmuş Kite ile görüşmeye gittiği bölüm o. :(

Kim takar çizimleri, cin ali gibi çizsede önemli değil. Senaryo ve kurgu önemli benim için, öyle olsa eski serileri izlemez ve okumaz insanlar:hıh: Benim paylaştığım oda ve Togashi röportajında karınca arc'ından sonraki 3-5 arc'ıda tamamladım diyordu kafamda ama yok piyasada işte:üzgünüm:
Bir One'ın çizdiği Onepunch-Man var, bir de Murata'nın çizdiği Onepunch-Man var. Bu ikisi arasında yeryüzü ile cennet kadar fark var. Senaryo One'ın olsa bile sanatını konuşturup alkışı alan burada Murata'dır, adam şaheser çıkarıyor bildiğin. Mangayı okutan çizimdir, çizim iyi değilse, hikaye okumak istiyorsan manga yerine roman oku daha iyi. Eski serilerin çizimlerinin çirkin olduğu da doğru değil, her bir mangakanın ayrı bir tarzı var.

Togashi istese iyi çizen bir adam sorun aslında bu.
HxH'de yapılması gereken bence One - Murata ikilisi gibi yapmak. Yani Togashi sıçarken, yatarken, kalkarken karalayacak; sağlam çizim yapan bir üstad da Togashi'nin taslaklarını mangaya aktaracak. Yoksa böyle sığır gibi anime bekler HxH fanları. :(

HxH'de yapılması gereken bence One - Murata ikilisi gibi yapmak. Yani Togashi sıçarken, yatarken, kalkarken karalayacak; sağlam çizim yapan bir üstad da Togashi'nin taslaklarını mangaya aktaracak. Yoksa böyle sığır gibi anime bekler HxH fanları. :(
Mashima'yı bir kandırsalar 1 senede bitirir HxH'ı :D Bakuman gibi olurlar.

Sığır gibi anime beklemek ne Mahir? Teşbihte çığır açıyorsun resmen. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık