Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Yami

İzlediğimizi de o çizdi. Madhouse devam ettikten sonra manganın çizim kalitesi çok önemli değil.
Ayrıca Togashi bişiler çıkarsın ortaya bu gidişle yalan olacak seri, sen gelmiş çizim kalitesini eleştiriyorsun.
Bana göre önemli. Manga çizimi aşırı kötü. Senaryoyu versin başkası çizsin :)
Açıkcası mangada verilen yüz ifadeleri bile insanda duygu uyandırmıyor. Senaryosuna lafım yok. Olamazda.

Çizmesin hiç yöntem çok basit abi git anime yapımcılarıyla otur anlat hikayeni yönlendir gençleri animeden takip edelim seriyi güzel güzel hem eserin yarım kalmamış olur hem de rahat rahat kazanırsın paranı

Bana göre önemli. Manga çizimi aşırı kötü. Senaryoyu versin başkası çizsin :)
Açıkcası mangada verilen yüz ifadeleri bile insanda duygu uyandırmıyor. Senaryosuna lafım yok. Olamazda.
Yanlış anladın sanırım. Çizim kalitesine ben de önem veririm.
Ama şu an mesele devam etmesi. Devam edecekse çizimi kötü olsa da olur.
Öyle ya da böyle devamı gelsin yeterli.

Aynısı Berserk içinde geçerli :D Ne zaman yeni sayısı çıksa son 20 bölümü tekrar okuyorum, Konuyu unutuyorsun :(

AperionRyoku

Çizim iyi bence. Sadece gölgelendirmesi yok herifin. Ama işte o da draft'ı çok boş gösteriyor. @Dattebayo'nun dediği gibi anime olarak devam etmesi gerekliydi. Yazık oldu...

Kim takar çizimleri, cin ali gibi çizsede önemli değil. Senaryo ve kurgu önemli benim için, öyle olsa eski serileri izlemez ve okumaz insanlar:hıh: Benim paylaştığım oda ve Togashi röportajında karınca arc'ından sonraki 3-5 arc'ıda tamamladım diyordu kafamda ama yok piyasada işte:üzgünüm:

Unknown

Kim takar çizimleri, cin ali gibi çizsede önemli değil. Senaryo ve kurgu önemli benim için, öyle olsa eski serileri izlemez ve okumaz insanlar:hıh: Benim paylaştığım oda ve Togashi röportajında karınca arc'ından sonraki 3-5 arc'ıda tamamladım diyordu kafamda ama yok piyasada işte:üzgünüm:
Açıkcası benimde pek umurumda değil de manga yerine taslak yollamakda hoş bir davranış sayılmaz. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık