Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    91
Kitabı okuyanlara sorum var
daha ilk bölümden kral sol serçe parmağını tahtta ki kılıca kestirdi. Enfeksiyonu kaptı şimdi 2 parmak yok, hatta kol gidici. Sırtta da yaralar var. Bu adam demiyor mu beyler ben sağı solu kesiyorum bi demirci çağırın şunları düzeltsin ya da ayı postu falan serelim ? Yasak falan mı yoksa kral bu kadar mı salak ? O kesme detayı olmasa bir yerlerden hastalık kaptı nasıl kaptı derdik de gösterildi de. Baya adam kendisini doğruyor ama müdahale eden yok :D var mı altında mevzu ?
Demir tahtın böyle rahatsız, dikkat etmediğinde kesebilecek bir taht olması bile isteye Fatih Aegon tarafından düşünülüp tasarlandı.

Fatih Aegon'a göre bir kral diyarı yönetirken asla rahat olmamalıydı. Her zaman düşmanlarının kılıçlarını arkasında hissetmeli, dikkatli olmayacağı zaman o kılıçların onu kesebileceğini bilmeliydi.

Yani tahta ayı postu falan serilmesi tahtın tasarlanmasının arkasında yatan motivasyonun katli olur.

Son düzenleme:
Demir tahtın böyle rahatsız, dikkat etmediğinde kesebilecek bir taht olması bile isteye Fatih Aegon tarafından düşünülüp tasarlandı.

Fatih Aegon'a göre bir kral diyarı yönetirken asla rahat olmamalıydı. Her zaman düşmanlarının kılıçlarını arkasında hissetmeli, dikkatli olmayacağı zaman o kılıçların onu kesebileceğini bilmeliydi.

Yani tahta ayı postu falan serilmesi tahtın tasarlanmasının arkasında yatan motivasyonun katli olur.
Mantıklı motivasyon da kendisi nasıldı o yazıyor mu ? Bu salatalığa döndü onda var mıydı ?

Mantıklı motivasyon da kendisi nasıldı o yazıyor mu ? Bu salatalığa döndü onda var mıydı ?
Yok. Ama kitaplarda Viserys'in kendini kestiğine dair bir şey de hatırlamıyorum. Ha tabi bu olmadığı anlamına gelmez kitaplar özet zira.

Yani kesin bir şey diyemeyiz ama muhtemelen kesmemiştir. Fatih Aegon en iyi krallardan biriydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 9, Ziyaretçi: 7)

• Wa1t
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık