Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    91
Hulogg falan yazmışsın genel bilgi verirken bu tarz yakıştırmalar mı yapıyorsun?
Ben genel olarak Aegon destekleyici yorumlara binaen yazdım. O mesajı yazarken aklımda spesifik birisi ya da birileri yoktu. Alınacak birisinin de çıkacağını düşünmemiştim. Kurgusal bir eser sonuçta. O yüzden de anlamadım zaten tam olarak neresinden rahatsız olduğunu. Eğlencelik bir kısım olarak düşünmüştüm.

Ama gücendirdiysem de kusura bakma.

Ben genel olarak Aegon destekleyici yorumlara binaen yazdım. O mesajı yazarken aklımda spesifik birisi ya da birileri yoktu. Alınılacak birisinin de çıkacağını düşünmemiştim. Kurgusal bir eser sonuçta.

Ama gücendirdiysem de kusura bakma.
Allah aşkına kurgusal bir eser diyorsun... Alınacak birisi olmaz diyorsun...

Zoro'ya veya Mihawk'a bir dil uzatıversene sen bakalım sana neler denecek...

Aegon'un nasıl birisi olduğu hakkında bilgi vereyim. Bir olayı anlatmayacağım sadece kişiliğinden bahsedeceğim. Spoilerın içeriğini veriyorum. İsteyen baksın.

Aegon açık ara en vasıfsız Targaryendir. Targaryen ailesinin deli üyeleri vardır evet. Ama delilerinin bile sevilesi denmese de en azından ilgi çekici özellikleri vardır. Aegon'da bu da yok. Bildiğin şımarık vasıfsız birisi. Alicent'in askerleriyiz hüloooğğğğ diyenler o küçük tatlı çocuğun büyüdüğü zamanı görsünler bir de.
Öyle bi ortamda büyüyünce normal tabii.

Ayrıca Aegon'un büyümüş halinin castingi şu eleman

Tipe baksana skdldlsö. Tek diyebileceğim çok uygun casting seçmişler :ehe:
Maşallah kral asaleti var çocukta

Allah aşkına kurgusal bir eser diyorsun... Alınacak birisi olmaz diyorsun...

Zoro'ya veya Mihawk'a bir dil uzatıversene sen bakalım sana neler denecek...
Aldlslldld forumda bu tür tartışmalar hep döner herkes de benzeri şeyleri yazar. İlk defa bu türden bir laf dalaşına alınan biri görüyorum. Ya da dikkatli bakmamış da olabilirim tabi.

Bu arada arkadaşa bir şey demiyorum. Ben de alıngan biriyim biraz. Halden anlarım yani :D

Aldlslldld forumda bu tür tartışmalar hep döner herkes de benzeri şeyleri yazar. İlk defa bu türden bir laf dalaşına alınan biri görüyorum. Ya da dikkatli bakmamış da olabilirim tabi.

Bu arada arkadaşa bir şey demiyorum. Ben de alıngan biriyim biraz. Halden anlarım yani :D
Döner deyince acıktım lan.

6. Bölüm fragmanında çoğu karakterin değişmiş olduğu görülüyor zaman atlamasından dolayı.
Fragmandan mıdır nedir bilmem bir ısınamadım tam karakterler ile bir bağ oluşturduk büyüyüp başka biri oldular.

Kitabı okuyanlara sorum var
daha ilk bölümden kral sol serçe parmağını tahtta ki kılıca kestirdi. Enfeksiyonu kaptı şimdi 2 parmak yok, hatta kol gidici. Sırtta da yaralar var. Bu adam demiyor mu beyler ben sağı solu kesiyorum bi demirci çağırın şunları düzeltsin ya da ayı postu falan serelim ? Yasak falan mı yoksa kral bu kadar mı salak ? O kesme detayı olmasa bir yerlerden hastalık kaptı nasıl kaptı derdik de gösterildi de. Baya adam kendisini doğruyor ama müdahale eden yok :D var mı altında mevzu ?

Kitabı okuyanlara sorum var
daha ilk bölümden kral sol serçe parmağını tahtta ki kılıca kestirdi. Enfeksiyonu kaptı şimdi 2 parmak yok, hatta kol gidici. Sırtta da yaralar var. Bu adam demiyor mu beyler ben sağı solu kesiyorum bi demirci çağırın şunları düzeltsin ya da ayı postu falan serelim ? Yasak falan mı yoksa kral bu kadar mı salak ? O kesme detayı olmasa bir yerlerden hastalık kaptı nasıl kaptı derdik de gösterildi de. Baya adam kendisini doğruyor ama müdahale eden yok :D var mı altında mevzu ?
Bu yüzden tahta oturmuyor adam :d vasıfsız herif fjkfkdks

Son düzenleme:
Bölümü son sahnesi kurtardı . Dün izlediğimde bir ara uyuya kalmışım , uyandım da güzelleşti bölüm. Ha dizi kötü mü , hayır değil. Ama yorgunken hiç çekilmiyor :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık