Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    91
Bişey salak dedikleri model bu dizideki Cole işte. Koca kraliyet eğlencesinde muhabbet çıkıyor kimse müdahele edemiyor. Taht varisinin müstakbel eşini şamarlayıp adamını yamulmuş barbie bebeğe benzettikten sonra racon kesmiş Polat gibi ayrılabiliyor kıçı kırık muhafız. Demek ki iki tane suikastçı tutsan böyle seremonilerde bir hengame çıkartır bütün büyük haneleri temizlersin anasını satayım. Bu kadar basit olmamalı bazı şeyler

Yeni cast heyecanlandırdı. Bebeleri pistten almışlar oyun şimdi başlasın gerçi sümüklü pasif ölmeden tam başlamaz da bakalım neler olacak
Koskoca kral muhafızına da kıçı kırık demezsin. O ortamda onu öldürebilecek adam yok. Daemon'u paket edecek kuvvet var adamda.

Criston Cole bir kral muhafızı. Her ne kadar Game of Thrones zamanlarında Lannisterlar biraz içini boşaltmış olsa da bu Westeros'da fazlasıyla prestijli bir unvandır. Barristan Selmy'nin krala yaptığı gideri hatırla. Hatta şunu diyim kral muhafızlığından şutlanmak diye bir şey de söz konusu değildir. Tek yol duvara yollanmak ya da direkt idam. Criston Cole da alalede bir şovalyeyi biçti diye bunlardan birine maruz bırakılmaz.

Not: Bence de sahne pek mantıklı değil. Kitapta turnuva sırasında öldürüyordu zaten. Ama geme de Cole kıçıkırık bir muhafız değil yani.
Koskoca kral muhafızına da kıçı kırık demezsin. O ortamda onu öldürebilecek adam yok. Daemon'u paket edecek kuvvet var adamda.
Gençler bana adamın mevkisini anlatmayın. Koskoca krallık ve bunu yöneten hanedan üyelerinin önünde kıçı kırık bir muhafıztan öte bir şey değil. Öldürtmeleri tek harekete bakar. Adam hem taht varisinin eşini dövüyor ki kendisi en güçlü ikinci hanedanın varisi hem de adamlarını heybeye dövüp öldürüyor. Öldürdüğü yer de düğüne özel düzenlenmiş ziyafet. Durumun bir ciddiyetinin farkına varın Cole kim köpek orada? Diyorsanız ki kardeş kitapta da böyle o evrende kraliyet muhafızı dokunulmaz süper güç, eyvallah diyeyim

Gençler bana adamın mevkisini anlatmayın. Koskoca krallık ve bunu yöneten hanedan üyelerinin önünde kıçı kırık bir muhafıztan öte bir şey değil. Öldürtmeleri tek harekete bakar. Adam hem taht varisinin eşini dövüyor ki kendisi en güçlü ikinci hanedanın varisi hem de adamlarını heybeye dövüp öldürüyor. Öldürdüğü yer de düğüne özel düzenlenmiş ziyafet. Durumun bir ciddiyetinin farkına varın Cole kim köpek orada? Diyorsanız ki kardeş kitapta da böyle o evrende kraliyet muhafızı dokunulmaz süper güç, eyvallah diyeyim
Dalabilirdi orada ama tutar çekerler diğer Kral Muhafızları.

Gereksiz uzatılmış bir sahneydi zaten bu bölüm genel anlamda en zayıf bölümdü.

Taht varisinin eşini mi dövüyor? Eşcinseli öldürüyor ve orada bir hengame çıkıyor. Millet kız ölecek modunda, ne olduğunu anlamaya çalışıyor ve bir kral muhafızı birini dövüyor. Neden dövdüğü belli değil ama adamın görevi belli. Çıkıp " kralın kızını öldürmeye çalıştılar, ben de engel oldum" dese kim karşı çıkabilir?

Taht varisinin eşini mi dövüyor? Eşcinseli öldürüyor ve orada bir hengame çıkıyor. Millet kız ölecek modunda, ne olduğunu anlamaya çalışıyor ve bir kral muhafızı birini dövüyor. Neden dövdüğü belli değil ama adamın görevi belli. Çıkıp " kralın kızını öldürmeye çalıştılar, ben de engel oldum" dese kim karşı çıkabilir?
Laenora yapıştırıyor aksiyon arasında. Öyle bir şey dese direkt idam edilmesi lazım keza Valeryon hanesini de bir nevi suikast düzenlemekle suçlamış olur.

Laenora yapıştırıyor aksiyon arasında. Öyle bir şey dese direkt idam edilmesi lazım keza Valeryon hanesini de bir nevi suikast düzenlemekle suçlamış olur.
Valeryon hanesinin emri verdiği ne malum. Orada hiç bir şey belli değil. Kral Muhafızı birini dövüyor veya öldürüyorsa, sebebi kral veya ailesini korumaktır. Kimse o durumda ona karşı çıkmaya çalışamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık