Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    91
Tamam belli bir hava yakaladı falan ama fazla sıkıcılaşmadı mı? Biraz diplomasi biraz savaş biraz aksiyon biraz ejderha biraz er meydanı görmek istiyor insan. Bir umut vardı gibi ama sıkıcı dramlara döndü.

Tamam belli bir hava yakaladı falan ama fazla sıkıcılaşmadı mı? Biraz diplomasi biraz savaş biraz aksiyon biraz ejderha biraz er meydanı görmek istiyor insan. Bir umut vardı gibi ama sıkıcı dramlara döndü.
Aksiyonu eksik diyenler bence biraz sabretsin. Bana sorsanız dizi başlamadan evvel ilk sezonun muhteşem yüzyıl:Alicent Sultan tadına geçeceğini söylerdim. Ama iç savaş başladığında aksiyona ejderhaya savaşlara doyacaksınız Hatta o konuda ana seriden bişe tatmin edici olabilir(biraz senaristlerin ne kadar işleyeceklerine bağlı tabi)

Son düzenleme:
Aksiyonu eksik diyenler bence biraz sabretsin. Bana sorsanız dizi başlamadan evvel ilk sezonun muhteşem yüzyıl:Alicent Sultan tadına geçeceğini söylerdim. Ama iç savaş başladığında aksiyona ejderhaya savaşlara doyacaksınız Hatta o konuda ana seriden bire tatmin edici olabilir(biraz senaristlerin ne kadar işleyeceklerine bağlı tabi.
Bir bölümü midesizler bir bölümü de dans etsinler diye harcadılar diye görüyorum. E haydi da, biraz hareket!

Bir bölümü midesizler bir bölümü de dans etsinler diye harcadılar diye görüyorum. E haydi da, biraz hareket!
the green council diye bir bölüm var. Sondan 2. Bölüm olması lazım. Asıl mevzu o zaman başlayacak. O zamana kadar entrika, kim kimle sevişti, siyah saçlar, arada da bir iki ergen kavgası.

Cole net amip oldu bu bölümde. Hala Alicentın askerleriyiz. Yedi, düvele vermiş bu Rhenarya ya. Şımarık kahpe hiçbir şekilde ondan taraf olmam. Ama Alicent'ta entrikacı bir karaktersiz olma yolunda ilerliyor yavaş yavaş kalbimi kırıyor. :( Etrafındakiler sayesinde breaking bad'e doğru ilerliyor. :(

Rhe nin oyuncusu baya hakkını vermiş karaktere oturmuş beğendim. Alicent tam bir hürrem öğğ.Şu ana kadar gördüğümüz en büyük ejder de anasını yaktı. Bölüm başında bağlantı oldu mu kimseden emir almazlar dendi ne oluyor bu durumda ejder binicisiz mi kalacak ? Birde iç güveysi ve onun aile bölgesi sorunları bi tık sıktı al ejderleri git yak yık madem gemi ticaretine sekte vuruluyor ejderin var derdini seveyim demek istedim bölüm boyu...

Ben ne yeşil ne siyah uyum, başka bir tarikat kursunlar onlardan olacağım. Cole affedersiniz bir tabir var ya tam oturmuş, ..salak işte. Kraliyet dramı da hiç çekilmiyor, eldeki imkanlar sınırsız ama hayalleri hiç büyük değil.

Viserys iç savaşı önlemek için bir fırsatı daha tepti. Kızından vazgeçemediği için krallığı savaşa sürüklüyor. Çağır kızını sen böyle böyle yaparak varislik hakkını kaybettin de ve gönder driftmarka sürgüne. Aegonu da varis ilan et btün lordlarıda çağır olsun bitsin. Corlysde sesini çıkaramaz zaten bu olaylardan sonra. Ama evlat sevgisi krallığın önüne geçiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık