Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    91
Viserys iç savaşı önlemek için bir fırsatı daha tepti. Kızından vazgeçemediği için krallığı savaşa sürüklüyor. Çağır kızını sen böyle böyle yaparak varislik hakkını kaybettin de ve gönder driftmarka sürgüne. Aegonu da varis ilan et btün lordlarıda çağır olsun bitsin. Corlysde sesini çıkaramaz zaten bu olaylardan sonra. Ama evlat sevgisi krallığın önüne geçiyor.
Diğeri evladı değil mi sanki? Kızda yöneticilik vasfı yok, hatta liderlik vasfı hiç yok.

Evladı ama diğerine bir hak vermiş ve bunu geri almak istemiyor. Allah canımı aslında kurtulayım diyor.
Kızı ergen gibi salana kadar kaliteli bir yöneticilik dersi aldırsın diyeceğim ama konseyde o kadar takılan kızda denge diye bir şey yok. Babasına hiç çekmemiş. Altın tepside krallık verdiler alamıyor, niye? Çok yalnızım kimse beni anlamıyor tripleri biraz bana çocukça geliyor. Bunun yarısı yaşında o evrende kadınlar genel eve satılıyor. Sıfır çaba ile her şey benim olsun istiyor ama hadi verelim her şeyi, 3 güne sıkılır. Kral olmak istemiyor.

Kızı ergen gibi salana kadar kaliteli bir yöneticilik dersi aldırsın diyeceğim ama konseyde o kadar takılan kızda denge diye bir şey yok. Babasına hiç çekmemiş. Altın tepside krallık verdiler alamıyor, niye? Çok yalnızım kimse beni anlamıyor tripleri biraz bana çocukça geliyor. Bunun yarısı yaşında o evrende kadınlar genel eve satılıyor. Sıfır çaba ile her şey benim olsun istiyor ama hadi verelim her şeyi, 3 güne sıkılır. Kral olmak istemiyor.
Kız zaten gerçekten kraliçe falan olmak istemiyor dediğin gibi muhtemelen kral olsa Robert gibi bişey olur, sıkılıp keyfine bakar. Özgür olmak, kimseye bağlı olmamak ve güçlü olmak istiyor. Kraliçe olmak istese ya aegon ile evlendirdi ya da lannister ile evlendirdi. Krallar bile kendisini destekleyecek evlilikler yapıyor ama bu premses buna da yanaşmıyor. Babası bu premses anlamayınca artık açık açık varisliğini güçlendirmek için evlen diyordu.

Laena ve Daemon'un ejderhalarını kullandıkları sahnede cgi zayıftı. Bu sahnelerin daha iyi olması lazım. İleride çok daha fazlası olacak.

Bu bölüm ve bir önceki bölüm hoşuma gitmedi.
Öyle pek yakınacak bir şey yok ama dizi Got'un ilk sezonlarına kıyasla çok basit. Özellikle diyalogları.

En büyük ejdarha diye Komodo ejderi, kertenkele karışımı bişey yapmışlar.
Ben de ejderleri beğenmedim. Zaten targaryenlerin çöküşü gibi, ejderler de çökmüş. Kimse de demiyor bu ejderler niye küçülüyor. Ailede de bir orjinallik kalmadı, bir daemon var, o da ne yapacak belli değil. Koca çınarı tek başına sırtlamaya çalışıyor adam. Dizide reis karakter eksikliği var. Herkes it, herkes şero olmuş, kimseye güvenemiyoruz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık