Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Hearthstone (2014)

2000 küsür dust + 3 legendary ile Kingsbane Rogue craftladıktan sonra Priest' in çok kilit kartlarının nerflenmesi yüzünden Aggro desteler daha öne çıkmaya başlayınca moralim bozulup oyunu bir süre bırakmıştım, sonra Witchwood gelince yeniden başladım ama Coldlight Oracle gitmiş. :( Favorilerimdendi.

Aa Hearthstone konusu açmayı düşünüyordum ben de, varmış bir tane eskiden kalan. Güncel oynayan var mı ekleşelim? Yeni expension da yolda

2000 küsür dust + 3 legendary ile Kingsbane Rogue craftladıktan sonra Priest' in çok kilit kartlarının nerflenmesi yüzünden Aggro desteler daha öne çıkmaya başlayınca moralim bozulup oyunu bir süre bırakmıştım, sonra Witchwood gelince yeniden başladım ama Coldlight Oracle gitmiş. :( Favorilerimdendi.
Ulan şuna yine üzüldüm be. En sevdiğim metada en sevdiğim desteydi, o zamanların s-tier Priest ve Druid destelerinin eline veriyordum. Hunter çıkarsa karşıma anında concede tabi. :/

Biraz geç oldu ama, hala favorin mi? :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık