Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Hearthstone (2014)

Katılıyorum aggro shaman ve rogue lerin win oranları çok yüksek. 5-6 turda bitiyor maçlar. Eski patch lerde 15-20 dk süren warriyor karşılaşmalarını özledim :(
Shaman bi benim minyonları bi kendi minyonlarını değiştiriyor oyun bitti :) Adam 6 mana ile 3 tane 6 lık atıyor.

Roque'yi zaten söylemeye gerek yok, quest olayı tamamen saçmalık olmuş.

Katılıyorum aggro shaman ve rogue lerin win oranları çok yüksek. 5-6 turda bitiyor maçlar. Eski patch lerde 15-20 dk süren warriyor karşılaşmalarını özledim :(
Agro Shaman'ın 2 kere nerf yemiş hali bu yemeden önce karşımıza Rankda Shamandan başka bir şey çıkınca seviniyorduk buna da şükür.Quest Roqa karşı da dust sıkıntınız yoksa freeze mage gayet güzel oluyor deneyebilirsiniz.

Quest Rogue artık pek yercih edilmiyor. Hatta desteyi yaptıgıma pişman olmuştum. Zaten nerf yemiş 5 e çıkarmışlar. Mage oynuyorum rank 3 altına daha inemedim ama en sinirimi bozan silence priestle murloc paladin

Görevlerden kazandığımız altını ikiye katlayan Fire Festival bugün sona erdi. Şimdi de Frost Festival başlamış, oyuna girdiğinizde bir kereliğine bedavaya arenaya girebiliyorsunuz ve oyun 1 win hediye ediyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık