Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Hearthstone (2014)

Blizzard oyuna yeni başlayanların daha kolay kart toplayabilmesi için Welcome Bundle diye bir zımbırtı getirmiş. Sadece yeni başlayanlar değil herkes yararlanabiliyor ama tek seferliğine. 5 euroya 10 klasik pack + klasik setten rastgele bir class legendarysi.

Güzel değişiklikler. Oyun yavaş yavaş Yoggstone'a dönüşmeye başlamıştı, kesinlikle gerekliydi bu.

Tuskarr Totemic hariç diğer dengelemeleri de doğru buldum. Aggro Shaman'ın gücünün kısılması gerekliydi evet ama Tuskarr nerf Midrange Shaman'a da büyük darbe vuracak.

Güzel değişiklikler. Oyun yavaş yavaş Yoggstone'a dönüşmeye başlamıştı, kesinlikle gerekliydi bu.

Tuskarr Totemic hariç diğer dengelemeleri de doğru buldum. Aggro Shaman'ın gücünün kısılması gerekliydi evet ama Tuskarr nerf Midrange Shaman'a da büyük darbe vuracak.
Aynen shamanlar 5-6 turda win alıyorlar. Oyunun bir zevki kalmiyor.Birde malygos Druid e bi ayar verseler güzel olacak win oranı çok yüksek.

Aynen shamanlar 5-6 turda win alıyorlar. Oyunun bir zevki kalmiyor.Birde malygos Druid e bi ayar verseler güzel olacak win oranı çok yüksek.
Güçlü olmasının sebebi kazanma yöntemlerinin fazlalığı: Malygos ile burst - Arcane Giant ve Violet Teacher'lar ile masayı doldurmak - Yogg.
Yogg'un nerflenmesiyle onun da gücü kısılmış olacak, yine yüksek bir galibiyet oranına sahip olur ama eskisi kadar op olmayacak.

Geçen hafta şu Welcome Bundle'dan aldım. Grommash ve Druid Leg çıktı totalde.

Grull dustlayıp Yogg craftlamıştım Tempo Mage için. Görünüşe göre finisher'ı değiştirmem gerekecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık