Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Hearthstone (2014)

Hearthstone Masters Lig Başlıyor!
Türkiye’de Hearthstone arenasında ismini duyurmuş tecrübeli oyunculardan ve canlı yayıncılardan toplam 16 kişinin, davetle katıldığı Hearthstone Masters Lig’inin 2. Sezonu 17 Temmuz, Pazar günü başlayacak.

Hearthstone Masters Lig, grup aşamalarından itibaren Multiplayer Live Twitch kanalındaki canlı yayınlarla izleyiciyle de buluşacak.

Grup aşamaları ikili eleme sistemiyle gerçekleşecek olan turnuva, bu aşamanın ardından yarı final ve final maçlarıyla sona erecek. Turnuvanın şampiyonu 2.000 TL, ikincisi 1.000 TL, üçüncü ve dördüncüsü ise 500’er TL para ödülü kazanacak.

Kaynak;http://www.merlininkazani.com/Hearthstone_Masters_Lig_Basliyor-oyun_espor-89560p1.html

Beyler yeni gelen Friend olayı zaten Akontunuz varsada işe yarıyor sanırım.
Oynayan varsa biri kabul etsin bende onu kabul derim :D

Benim yanda bir Smurf vardı Kard back için açtığım ondan linke tıkladım olu ama öbür türlü daha nemedim :D

Son düzenleme:
Battle nete girip linke tıklıyorsun Recruit oluyor + Free pack gelmesi lazım [ emin değilim ] ve lvl 300+ olduğumdan Hero'nunda açılması lazım.
Sonra sen Linki atacaksın Sol at kısımda tıklayında Remove'un yanında. Sonra ben kabul edeceğim benim account ile umarum Free pack gelir :D

Not: eğer 1-1 olmaz ise 3. bir kişide gereke bilir :D
1 > 2 > 3 > 1'i şeklinde :D

Benim Recruit linki kaldırdım artık gerek kalmadı :D
Bu arada Yeni Adventure için yakında zamanı verirler. 2000 Gold Birikti :D

Kartlarıda toplamadınmı belli bi seviyeden sonra yükselemiyorsun .Adamlar öyle bi yapıyolarki meta eksik oldumu çakılıp kalıyosun :of:
Bu Adventure için Meta olacağını sanmıyorum 45 kartdan 5-10 tanesi dikkat çekiyor. Bunların içindende 2 tanesi iyi onlarda Control Kartları. Medive ve Desteden 1-1 Copy yapan :D
Onun dışında çoğu ya tırt yada oke seviyesi Kartın Bozuk olması lazım ki oyun görsün müsal C'thun veya Nazoth felan :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık