Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Hearthstone (2014)

1.000 game kazanmışımdır. 3 aydır oynuyorum sanırsam [ Görev yap çık ]
4-5 tane Legendary çıktı :good: 10-15 tane Pack biriktirip öyle aç :flaugh:
Şu tarz maç atabilmek için sabırsızlanıyorum ya :hhh:

Soytarii26 - Paladinde Legendary Weapon yok epic'tir o :D

Banada Golden - Bozdurup Murloc Deck yapmıştım 400 Dusta :D
Valla ben dayanamıyorum bu şekilde kaybetmeye. Özellikle arkadaşın başlayıp da ilk açtığı desteden Ysera çıkartmasından sonra daha fazla oynayamam :D Bırakmadan önce tüm kartları bozdurup 1 legendary mi yapmaya çalışsam, en azından legendary vardı diyebilirim :ehe:

Valla ben dayanamıyorum bu şekilde kaybetmeye. Özellikle arkadaşın başlayıp da ilk açtığı desteden Ysera çıkartmasından sonra daha fazla oynayamam :D Bırakmadan önce tüm kartları bozdurup 1 legendary mi yapmaya çalışsam, en azından legendary vardı diyebilirim :ehe:
Çok uzun süredir oynamıyorsan 3-5 tane accont açıp free gelen 4-5 packi aç 20-25 pack birinden Legendary çıkar onunla oynarsın :D
Legendary'sinin deathrattle'ı weapon veriyor ya onu diyor bence.
Olabilir :D

Control Warrior çok güçlü. Baron, Ysera, Alexstrasza ve Cain eksik sadece. Ama gene de baya baya dövüyorum. Keşke Shield Slam'i Hero'lara da atabilsem :(

Edit: Leeroy'ı çıkartıcam şimdilik duruyor bu arada.

Control Warrior çok güçlü. Baron, Ysera, Alexstrasza ve Cain eksik sadece. Ama gene de baya baya dövüyorum. Keşke Shield Slam'i Hero'lara da atabilsem :(

Edit: Leeroy'ı çıkartıcam şimdilik duruyor bu arada.
Abi öyle bir şey olsa Herkes Warrior oynar :D
Bende Alex çıkarayım FreezMage yapıcam Teorik olarak %99 kazanma şansı var kaybettiği tek deste ise Legendary Warirorlar birde belki Druidler :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık